maartekkk, hej
[19.12.2008] Deszczowy piątek
#61
Napisano 19 grudnia 2008 - 18:08
maartekkk, hej
Co Nas nie zabije to Nas wzmocni ![]()
COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ ![]()
#63
Napisano 19 grudnia 2008 - 18:12
W trakcie jedzenia obejrzymy jeszcze zalegly odcinek prison break, bo jakos nie bylo ostatnio czasu. No a pozniej na imprezke lecimy
i ja tezza dużo wypić, skoro mialaś już odruchy wymiotne
ja też tak mam jak za dużo wypije
Kurcze, u Was wszedzie sbieg pada, a a u mnie ani sladu
#68
Napisano 19 grudnia 2008 - 19:01
wybralam sie z mama i siostra na zakupy .. nie powiem bardzo owocne byly.. siostra pod choinke kupila mi sweterek.. mama mojemu P. sliczna koszule a siostra dokupila ma krawat.. alez bedize przystojniacha.... co wiecej ja w koncu wpadlam na pomysl co mu kupic.. i postanowilam ze to bedzie zegarek.. taki lepszy... bo misiek nie ma... i kupilam.. bardzo ladny. elgancki.. troszke mnie kosztowal ale co tam
#69
Napisano 19 grudnia 2008 - 19:18
#70
Napisano 19 grudnia 2008 - 19:23
bo ja o tym, że za 40 min kończe pracę i do domu
#71
Napisano 19 grudnia 2008 - 19:30
Do 3 stycznia wolne ::DD:D:DD
Mogę z męźżusiem jechac do niego na jeden dzien swiat, w spokoju
#72
Napisano 19 grudnia 2008 - 19:31
#73
Napisano 19 grudnia 2008 - 20:07
#74
Napisano 19 grudnia 2008 - 20:09
ona mi mowila ze robi z jakiegos zelu "Flower cos tam"
nie pmietam dokladnie
#75
Napisano 19 grudnia 2008 - 20:13
#77
Napisano 19 grudnia 2008 - 20:15
jakie ciasteczka ?Ale dzisiaj ciasteczek upiekłam:D:D:D maskara:D:D hihihi:P
a u mni dzis 7 stopni bylo a jutro i pojutrze ma byc po 8 no i w nocy ok 5 stopni takze cieplutko
#79
Napisano 19 grudnia 2008 - 20:17
Olciiia,to pochwal nam się,z chęcią zobaczę
Tych firm co produkty do stylizacji paznokci robią jest masa..więc jest w czym wybierac
#80
Napisano 19 grudnia 2008 - 20:20
dzis juz jest normalnie
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty



















