Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[07.12.2008] no to mamy niedziele


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
128 odpowiedzi w tym temacie

#101 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 21:24

Mirabelka__22, gratulacje

a tak w ogole witam
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#102 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 21:25

Lubie te rocznice <loove></span>

Zawsze jak mija kolejny miesiac.... i nastepny... to jakos tak mi cieplutko w serduszko <serducho></span> I wracam pamiecia do tego pierwszego dnia :mrgreen:

#103 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 21:25

[quote name="Madzik <sun></span> przyjemnie sie takie radosne wiadomosci czyta :-D[/quote]

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
<sloneczkoo></span> <sloneczkoo></span> <sloneczkoo></span> <sloneczkoo></span> <sloneczkoo></span> heheh

[quote name="Mirabelka__22"]jutro nasze 4 latka[/quote] Gratulacje <buzki></span> <love></span> szmat czasu razem <loove></span> Oby ukladalo wam sie zawsze jak najlepiej <przytul></span>

Mykam spac zaraz, rano pobudka :-/ ach te poniedzialki, najgorzej zaczac ten nowy tydzien :roll:

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#104 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 21:28

:-D :-D :-D
Zmienilam suwaczek bo cos zle mi pokazywalo.. Dopiero zauwazylam.. Ale rozowy mam teraz :mrgreen:
No my wlasciwie w kazdym miesiacu wspominamy gdy jest 8 :-D

#105 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 21:33

Mirabelka__22, calkiem fajny ten rozowy, ale w tamtym mi dobrze pokazywalo ;-)

#106 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 22:01

Witajcie kochanieńkie! :* Ja cudownie spędziłam weekend, mamuśka jednak zadomowiła się u mojego brata we Wrocławiu i nie przyjechała na noc, więc zaraz się wykorzystało okazję i miło spędziliśmy sobotę i niedzieli poranek razem z K. :) I pizza była, i driny były, i "wywiad z wampirem", chyba bardziej wypoczęłam przez resztkę soboty i tą niedzielę, niż przez cały weekend, licząc od piątku :] Ale mi się fajnie z K. spało :roll:

#107 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 22:03

Elodi, no nie dziwei sie siora, :*
czekaj aż sie pokarze
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#108 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 22:07

Ja ide sie wypluskac w cieplej wodzie <wanna></span>

A pozniej do lozeczka <spie1></span>

Jutro chcialabym wczesniej wstac <hoho2></span> <hoho2></span> ;-)

Spokojnej nocki i milych snow <buzki></span> <buzki></span> <buzki></span> <buzki></span> <buzki></span>

#109 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 22:08

asia21_87, heja :*

czekaj aż sie pokarze

Co ma się pokazać? :P

#110 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 22:13

asia21_87 napisał/a:
czekaj aż sie pokarze

Co ma się pokazać? :P

miało być-poskarżę
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#111 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 22:16

asia21_87, no wiesz co? Śmiesz na siostrę nakablować? :P

#112 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 22:17

Śmiesz na siostrę nakablować? :P

nie własnie nie, nigdy w życiu :*

dlatego sie nic nie odzywałaś, bo byłas ze swoim tak, i sie dobrze bawiłaś
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#113 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 22:22

asia21_87, a no właśnie tak ;) Tym razem byłam znów zajęta, ale nie narzekam :) Nawet sobie nie przypominam, kiedy ostatnio K. u mnie był na noc ;) A tu surprise :] Od jutra znowu tydzień harówy :/ Trzeba przeboleć...

#114 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 22:26

Elodi, oj tydzien szybko zleci, zobaczysz,
jak coś to Ci pomoge
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#115 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 22:33

asia21_87, nie chodzi tutaj o jakiś ciężki, zapracowany tydzień, ale o sam fakt, bo na dobrą sprawę będę więcej na BS niż wam się wydaje ;) Tylko nie cierpię poniedziałków i wtorków, do tego momentu wszystko mi się wlecze, a weekend leci, że hoho.

#116 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 22:37

Elodi, tez tak miałam jak chodzilam do szkoły, ale szybko mi ten czas zleciał
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#117 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 22:37

Witam wieczornie

Dzis była super niedziela bo po obiadku poszlismy do kina troche na taka randke
Było świetnie no i za chwilę pewnie ciąg dalszy naszej randki tylko , że w domu :oops: <dreams></span> <dreams></span>
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#118 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 22:38

za chwilę pewnie ciąg dalszy naszej randki

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuu będzie się działo..... ;-) :-)
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#119 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 22:41

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuu będzie się działo..... ;-)

nie powiem , że nie ;-)
i był jeszcze jeden aspekt bardzo przyjemny przed kinem bylismy u jubilera i przymierzalismy obrączki ale cięzki wybor bo chyba jeszcze nie trafilismy na naszą
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#120 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 22:46

jeszcze nie trafilismy na naszą

tak to jest, pewnego dnia zobaczycie jakieś i od razu będzie wiadomo, że to te... :-)

Lecę spać, kolorowych Babeczki kochane :-)
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych