[07.12.2008] no to mamy niedziele
#102
Napisano 07 grudnia 2008 - 21:25
Zawsze jak mija kolejny miesiac.... i nastepny... to jakos tak mi cieplutko w serduszko
#103
Napisano 07 grudnia 2008 - 21:25
[quote name="Mirabelka__22"]jutro nasze 4 latka[/quote] Gratulacje
Mykam spac zaraz, rano pobudka
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#104
Napisano 07 grudnia 2008 - 21:28
Zmienilam suwaczek bo cos zle mi pokazywalo.. Dopiero zauwazylam.. Ale rozowy mam teraz
No my wlasciwie w kazdym miesiacu wspominamy gdy jest 8
#105
Napisano 07 grudnia 2008 - 21:33
#106
Napisano 07 grudnia 2008 - 22:01
#108
Napisano 07 grudnia 2008 - 22:07
A pozniej do lozeczka
Jutro chcialabym wczesniej wstac
Spokojnej nocki i milych snow
#109
Napisano 07 grudnia 2008 - 22:08
Co ma się pokazać?czekaj aż sie pokarze
#111
Napisano 07 grudnia 2008 - 22:16
#113
Napisano 07 grudnia 2008 - 22:22
#115
Napisano 07 grudnia 2008 - 22:33
#118
Napisano 07 grudnia 2008 - 22:38
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuu będzie się działo.....za chwilę pewnie ciąg dalszy naszej randki
#120
Napisano 07 grudnia 2008 - 22:46
tak to jest, pewnego dnia zobaczycie jakieś i od razu będzie wiadomo, że to te...jeszcze nie trafilismy na naszą
Lecę spać, kolorowych Babeczki kochane
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty














