Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[07.12.2008] no to mamy niedziele


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
128 odpowiedzi w tym temacie

#61 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 14:13

A moja mama nie potrafi się postawić.

Mojej mamie np babcia cały czas się żali na wszystkich po kolei z rodziny zamiast wysłuchać jej problemów. A jak zobaczy osoby,które obgaduje (nawet własne córki) to słowem nie piśnie,że jej coś nie pasuje. A mama się tylko denerwuje,że musi wszystkiego wysłuchiwać :-/ dopiero niedawno zaczęła przeciwstawiać się babci,ale.... :-/
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#62 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 14:13

malutka-iwona, nie(d)oceniona, tanika_aha nie smutać sie ;-)

kawka na pocieszenie :-)

Załączone miniatury

  • k1.jpg

...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#63 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 14:15

Donn, takie pyszne kawki serwujesz,że chyba ja też muszę zacząć się smutać,żeby 1 dostać :-P
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#64 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 14:17

Dzięki Donn,
Pysznie wygląda.

Tilia,

Moja mama niestety też ciągle mi się żali, ale jak się zjadą, to nic nie mówi.
Twierdzi, że chce mieć "święty spokój" <bezradny></span>
Jestem w Peru...

#65 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 14:18

Tilia wykluczone - Ty masz sie nie smutać :-D
a kawa dla każdego :mrgreen:
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#66 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 14:23

Moja mama niestety też ciągle mi się żali, ale jak się zjadą, to nic nie mówi.
Twierdzi, że chce mieć "święty spokój" <bezradny></span>

Może gdyby raz im wszystkim nagadała,aż by w pięty im poszło to inaczej by się zachowywali :-/

Tilia wykluczone - Ty masz sie nie smutać :-D

oczywiście Pani Moderator :mrgreen:
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#67 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 14:23

Uciekam wstawić ziemniaczki i zabrać prysznic.
Może mi to poprawi nastrój.

Do zobaczenia potem <baj></span>

Ps. Dobrze, że mam was <buzki></span>
Jestem w Peru...

#68 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 14:25

Może mi to poprawi nastrój.

Mam nadzieję ;* :mrgreen:
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#69 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 14:27

Witam sie ponownie <hellooo1></span> 1 danie obiadku zjedzone :mrgreen: teraz chwila na forum i biore sie za ksiazki <bezradny></span>

Piesek, ktorego nam dzis rano podrzucono - znalazl dom nowy u mojego sasiada :-> I wszystko dobrze sie skonczylo :-D

Zycze wszystkim udanego popoludnia <buzki></span>

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#70 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 14:27

Ps. Dobrze, że mam was

zawsze możesz liczyć na Nas

i na kawki wirtualne :-D
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#71 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 14:30

A ja mam dzis szarlotke i karpatke <jesc></span> Zapraszam kto ma ochote :mrgreen:

[ Dodano: 2008-12-07, 14:32 ]
Na poprawe nastroju :-P

Załączone miniatury

  • szarlotka_z_rozowym_kremem.jpg
  • KarpatkaDoskonala.jpeg
  • 9szarlotka_kokos.jpg

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#72 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 14:34

katti pysznosci <mniami2></span>

u mnie gości czekolada z orzechami, bakaliami i czekoladki od mikołaja :mrgreen:
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#73 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 14:37

katti pysznosci


Moja mama jest strasznym łasuchem na slodkosci :-> wymysla cos co raz :lol: a figure ma nastolatki :-D

u mnie gości


My dzis nie przewidujemy gosci. Za tydzien sie wszyscy zjada, bo imieniny taty wypadaja.

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#74 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 14:44

Witam ;-)

Ja tylko na chwilkę,bo Skarbuś pojechał z tatą do piekarza,i po jakieś płytki..

Więc mam troszkę czasu wolnego ;-)

#75 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 15:19

Heeeeeej <hello></span>

Niedziela uplywa pracowicie ;-) Obiadek sie gotuje, w miedzy czasie biegam ze sciereczka tu i tam ;-) Zaraz jeszcze wyciagne odkurzacz <odkurza1></span> Co z tego ze niedziela.... moj W w pracy od 6-ej <bezradny></span>

Wczorajszy wieczor u znajomych uplynal bardzo milo :-) Rzadko gdzies wychodzimy, nie ma z kim.... Zaczyna mi nawet brakowac weekendowych odwiedzin rodzicow czy malych wypadow do nich.... czy na obiad czy na pogaduchy.... ehh... tak to jest jak mieszka sie daleko :-(

Ide troche poczytac :-)

#76 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 16:21

malutka-iwona, to bez D. sie wybrać :mrgreen: u mnie też deszcz popaduje


przylazłam i mówię HELLOOOO!!! oczywiście zawitałam do wispola ... zkompletowałam prezent dla siostruni <huraaaaa></span> jeden z głowy <huraaaaa></span> dla rodziców mam upatrzony (bedzie jeden za to konkretny, niestety mam ograniczone możliwości finansowe :roll: )


katti, o ty kozo !! a za mną chodzi karpatka <placze></span> i mi smaka podwójnego narobiłaś


troche mi sie humorek poprawił ... ale tylko troche :roll:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#77 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 16:36

Olciiia, to zapowiada sie pracowity dzień

tak byl bardzo pracowity

Olciiia, tez ostatnio mylam :mrgreen: na drabine mi kazali wejsc ;-) no ale co, mialam sobie rady nie dac? ;-)

no pewnie ze dasz rade ja tez dzisiaj po drabinie skakalam :P
okazalo sie ze bylo 15 okien a nie 14 :P
ale fajowo bylo oczywiscie kilka przerw sobie zrobilismy na jedzonko :D

a po wszystkimposzlismy na dobre jedzonko :mrgreen:

w sumie ciesze sie ze tak nam sie trafila ta niedziela bo siedzielibysmy w domu a tak to p[rzynajmniej zarobilismy sobie na nastepne prezenty ;D

aaaa.... zaponiqalabym bylismy jeszcze pozniej na takim jarmarku swiatecznym i chcielismy sprobowac tego ich grzanego winka, ale bylo okropne i wylalismy je pod jakas choinke :P
za to kubeczki w ksztalcie butow mikolaja sa fajne :mrgreen:

pozytywny dzionek <tuptup></span>

#78 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 17:01

i mi smaka podwójnego narobiłaś


Wlasnie jem karpatke :-P mhhh pyyyyyycha, niebo w gebie :mrgreen:

Obejrzalam serial, raczej jego kawalek heheh

Lubie czasem takie leniwe niedziele :-)

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#79 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 17:06

Lubie czasem takie leniwe niedziele :-)

ja zazwyczaj mialam leniwe a dzis troche odmiany bylo i nawet tak fajnie sie czuje tak ze nie zmarnowalam tej niedzieli ;) chociaz raz hihi ;-)

#80 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 17:10

katti, no mówie ... czarownica <hepi1></span>

Lubie czasem takie leniwe niedziele

zdecydowanie wole jak sie coś dzieje

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych