Mojej mamie np babcia cały czas się żali na wszystkich po kolei z rodziny zamiast wysłuchać jej problemów. A jak zobaczy osoby,które obgaduje (nawet własne córki) to słowem nie piśnie,że jej coś nie pasuje. A mama się tylko denerwuje,że musi wszystkiego wysłuchiwaćA moja mama nie potrafi się postawić.
[07.12.2008] no to mamy niedziele
#61
Napisano 07 grudnia 2008 - 14:13
#62
Napisano 07 grudnia 2008 - 14:13
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#64
Napisano 07 grudnia 2008 - 14:17
Pysznie wygląda.
Tilia,
Moja mama niestety też ciągle mi się żali, ale jak się zjadą, to nic nie mówi.
Twierdzi, że chce mieć "święty spokój"
#65
Napisano 07 grudnia 2008 - 14:18
a kawa dla każdego
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#66
Napisano 07 grudnia 2008 - 14:23
Może gdyby raz im wszystkim nagadała,aż by w pięty im poszło to inaczej by się zachowywaliMoja mama niestety też ciągle mi się żali, ale jak się zjadą, to nic nie mówi.
Twierdzi, że chce mieć "święty spokój"
oczywiście Pani ModeratorTilia wykluczone - Ty masz sie nie smutać
#67
Napisano 07 grudnia 2008 - 14:23
Może mi to poprawi nastrój.
Do zobaczenia potem
Ps. Dobrze, że mam was
#69
Napisano 07 grudnia 2008 - 14:27
Piesek, ktorego nam dzis rano podrzucono - znalazl dom nowy u mojego sasiada :-> I wszystko dobrze sie skonczylo
Zycze wszystkim udanego popoludnia
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#70
Napisano 07 grudnia 2008 - 14:27
zawsze możesz liczyć na NasPs. Dobrze, że mam was
i na kawki wirtualne
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#72
Napisano 07 grudnia 2008 - 14:34
u mnie gości czekolada z orzechami, bakaliami i czekoladki od mikołaja
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#73
Napisano 07 grudnia 2008 - 14:37
katti pysznosci
Moja mama jest strasznym łasuchem na slodkosci :-> wymysla cos co raz
u mnie gości
My dzis nie przewidujemy gosci. Za tydzien sie wszyscy zjada, bo imieniny taty wypadaja.
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#74
Napisano 07 grudnia 2008 - 14:44
Ja tylko na chwilkę,bo Skarbuś pojechał z tatą do piekarza,i po jakieś płytki..
Więc mam troszkę czasu wolnego
#75
Napisano 07 grudnia 2008 - 15:19
Niedziela uplywa pracowicie
Wczorajszy wieczor u znajomych uplynal bardzo milo
Ide troche poczytac
#76
Napisano 07 grudnia 2008 - 16:21
przylazłam i mówię HELLOOOO!!! oczywiście zawitałam do wispola ... zkompletowałam prezent dla siostruni
katti, o ty kozo !! a za mną chodzi karpatka
troche mi sie humorek poprawił ... ale tylko troche
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#77
Napisano 07 grudnia 2008 - 16:36
tak byl bardzo pracowityOlciiia, to zapowiada sie pracowity dzień
no pewnie ze dasz rade ja tez dzisiaj po drabinie skakalamOlciiia, tez ostatnio mylam
na drabine mi kazali wejsc
no ale co, mialam sobie rady nie dac?
okazalo sie ze bylo 15 okien a nie 14
ale fajowo bylo oczywiscie kilka przerw sobie zrobilismy na jedzonko
a po wszystkimposzlismy na dobre jedzonko
w sumie ciesze sie ze tak nam sie trafila ta niedziela bo siedzielibysmy w domu a tak to p[rzynajmniej zarobilismy sobie na nastepne prezenty
aaaa.... zaponiqalabym bylismy jeszcze pozniej na takim jarmarku swiatecznym i chcielismy sprobowac tego ich grzanego winka, ale bylo okropne i wylalismy je pod jakas choinke
za to kubeczki w ksztalcie butow mikolaja sa fajne
pozytywny dzionek
#78
Napisano 07 grudnia 2008 - 17:01
i mi smaka podwójnego narobiłaś
Wlasnie jem karpatke
Obejrzalam serial, raczej jego kawalek heheh
Lubie czasem takie leniwe niedziele
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#79
Napisano 07 grudnia 2008 - 17:06
ja zazwyczaj mialam leniwe a dzis troche odmiany bylo i nawet tak fajnie sie czuje tak ze nie zmarnowalam tej niedzieliLubie czasem takie leniwe niedziele
#80
Napisano 07 grudnia 2008 - 17:10
zdecydowanie wole jak sie coś dziejeLubie czasem takie leniwe niedziele
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty










