Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[05.12.2008] Piątek - Weekend tuż tuż :))


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
261 odpowiedzi w tym temacie

#141 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 13:46

Witam popludniwo, z pracy oczywiscie :-) <hello></span> . Dopiero teraz dane mi bylo cos napisac, wczesniej to tylko Was poczytalam, zeby zaleglosci nadrobic :-) . Juz nie moge sie doczekac 15:30 i momentu, w ktorym sie stad ulotnie <skuter1></span> . Jak dobrze, ze weekend zaraz sie zacznie <gadka1></span> . Po pracy idziemy do rodzicow M. na obiadek, a wieczorkiem albo do kina, albo zrobimy sobie jakis romantyczny wieczor we dwoje <bzyklov></span>
Dołączona grafika

#142 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 13:58

Witam piatkowo <witeczka></span>

Wstalismy dzisiaj po 12-ej ;-) Fajnie tak dlugo sobie pospac :mrgreen:

Katarek ciagle trzyma <killer></span> <killer></span>

Na obiadek cos super sobie dzisiaj ugotuje :-> Przez tydzien jakies rosolki, pomidorowki juz mi sie znudzily i poczulam sie bardzo "wyglodniala" :lol:

No i moze dzisiaj rusze te porzadki .... hmm <hmm></span>

Tylko czy bedzie mi sie chcialo :?: :mrgreen: :mrgreen:

Wiec jak widac dzisiejszy dzien bez rewelacji ;-) W w pracy gdzies tak do 23-ej....

Ale jutro wybieramy sie do znajomych do Wroclawia <dens1></span> <dens1></span>

#143 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 14:01

a wieczorkiem albo do kina, albo zrobimy sobie jakis romantyczny wieczor we dwoje <bzyklov></span>

Zazdroszczę!
Mój D. kończy budowę i na pewno będzie tak padnięty,
że będzie zasypiał na stojąco (jak wczoraj)
Jestem w Peru...

#144 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 14:05

Kita, ja tez wybieram sie dzis do kina, a pozniej zamierzam sie wczesnie polozyc, bo jutro cala noc nieprzespana mnie czeka :mrgreen:
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#145 kasiatoja

kasiatoja
  • Użytkownik
  • 1 244 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 14:09

Ello :-)
Ja właśnie wróciłam ze sklepu (jeździłam samochodem) :mrgreen: i zaraz sobie kawke zrobie :-) Ta pogoda mnie dobija :-/ mokro, szaro, smutno :-(
Dołączona grafika

"....a ja się śmieje kiedy ludzie mówią mi o tych królach zza dalekich mórz...a ja sie śmieje wtedy odpowiadam im: nie mam nic oprócz paru pięknych snów...."

#146 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 14:16

Witam ponownie :-)
malutka-iwona, ty ja mój sobowtór albo ja twój tz. z dzrzewem to ja wczroaj dzialam ;-) a chyba nawet tym samym czasie banana jadłyśmy ;-) heh

No a ja się wzieła za lekkie porządki dokończe poźniej teraz czas na przyjemosć czyli BS
;-)

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#147 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 14:36

witam sie poczytałam trochę tekstów na zajęcia ...i nie mam pomysłu jak rozwinąć moja prace na zaliczenie z filozofii ... mam włożyć jeszcze jakieś praktyczne cycaty ale nie mam żadnych książek juz i ile sie dało tyle z nich wyciągnęła :/ nie mam pomysłu coi tam jeszcze można dodać ....

wkurzałam sie na ta moja rodzinkę ... .szwagier jest w domu ma wolne i myślałam że z mamą pojadę na zakupy ... a co sie dowiedziałam że jak mi zależy to możemy do najbliższego spożywczaka podjechać bo ktoś musi dziecko pilnować <cenzurka></span> czy to jest mamy dziecko ..... NIE ...... znowu mnie odstawili na dalszy plan ..... <bezradny></span> nie dziwota że wolę siedziec juz na mieszkaniu na studiach bo tam nie ma ciągle bo dziecko płacze bo dziecko sie obudzi bo .......

#148 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 15:26

a chyba nawet tym samym czasie banana jadłyśmy ;-) heh

Może to drzewo tak dział, że od razu trzeba zjeść banana <umieraam></span>

znowu mnie odstawili na dalszy plan .....

Niestety, jak są dzieci w domu, to zawsze tak jest.
Jestem w Peru...

#149 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 15:47

hello
już po pracy :)
Po wczorajszej kłótni z Radkiem, dzisiaj przyszedł do mnie do pracy i przyniósł mi ptasie mleczko na przeprosiny :mrgreen:
Przyznał mi rację co do tych schorzeń i wykształcenia lekarza :mrgreen:

hehe

Ten Radek to jest model.... <zakochany></span>
nie ma mnie tu i nie będzie.

#150 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 15:51

przyniósł mi ptasie mleczko na przeprosiny :mrgreen:

Ci faceci wiedzą czym nas przekupić :mrgreen:
To dobrze, że już wszystko ok.
Jestem w Peru...

#151 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 15:53

malutka-iwona, ja wiedziałam, że będzie ok
tylko szkoda, że nie wierzył mi w pierwszym momencie tylko dopiero jak jego brat poszedł do lekarza tego samego i usłyszał TO SAMO, potem trochę poczytał o tych dwóch schorzeniach ktore się nawzajem wykluczają ;-) i dopiero przyznał rację
Nie gniewam się, bo ważne, że jest ok
Ale przykro mi, że w ogóle raz że mnie nie słuchał a dwa że nie wierzył w żadne moje słowo bo "NIE JESTEM LEKARZEM"
..
eh

dziad jeden :) :) :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#152 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 15:53

przyniósł mi ptasie mleczko na przeprosiny


no no :mrgreen: ladnie ladnie :mrgreen: postaral sie :lol:

fajnie ze juz wszystko w porzadku ;-)

#153 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 15:54

cerrata, a zrozumie ktoś faceta...
Jestem w Peru...

#154 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 15:56

a zrozumie ktoś faceta...

kobietę podobno trudniej zrozumieć :mrgreen:
nie ma mnie tu i nie będzie.

#155 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 16:01

kobietę podobno trudniej zrozumieć :mrgreen:

e tam..
Mój D. zawsze mówi, że czyta ze mnie jak z otwartej książki :mrgreen:
Jestem w Peru...

#156 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 16:05

malutka-iwona, to on ma jakieś nadprzyrodzone zdolności chyba :mrgreen:

ja uciekam na jakiś obiadek a potem tulić Radka i dusić za głupotki które mi naopowiadał :P

<bzyklov></span>



PAPAPAPAPAPAPA! :* :* :* :* :*
nie ma mnie tu i nie będzie.

#157 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 16:12

Dzień dobry.

Dziwny dzisiaj ten piątek....dzień zaczął się pozytywnie: byłam z tatą na małych zakupach mikołajkowych :-) kupiłam dla Marcina kosmetyki na jutro i dużego czekoladowego Mikołaja i mam ten breloczek do auta :) będzie się cieszył :) a sam fakt zakupów z tatą wprawił mnie w dobry nastrój - rzadko nam się to zdarza ;-) a teraz od kiedy jestem na L-4 i nie chodzę z pieskiem na spacerki, a tatuś mnie codziennie odwiedza żyjemy jak dwa najlepsze kumple, fajnie tak :) potem kawusia oczywiście z tatą :) zapakowałam ładnie prezent :) i zrobiło się tak... świątecznie :) i wtedy zadzwoniła b. dobra koleżanka z informacją, że straciła dzidzię :-( była na przełomie 2/3 miesiąca. dzieciątko przestało oddychać :( i aż mnie zmroziło :( starali się o to dziecko rok czasu...i nie zdążyli się nawet dobrze ucieszyć....i od tego momentu cały czas gadam do Natalki i głaskam brzuchol. i doceniam to, co mam.

czekam na małża. popołudnie razem. a wieczorem pewnie do Was zawitam, bo cosik zaległości się narobiło.

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#158 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 16:18

cały czas gadam do Natalki i głaskam brzuchol. i doceniam to, co mam.

Myśl pozytywnie i dużo głaszcz brzuszek a będzie dobrze.

Szkoda mi twojej koleżanki, nie potrafię sobie nawet wyobrazić takiej sytuacji :-?
Teraz będzie potrzebowała dużo wsparcia.
Jestem w Peru...

#159 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 16:33

Madziu to przykre i smutne :-( moja znajoma tez jakis czas temu (w wakacje) stracila dzidzie ... caly dzionek taka struta chodzilam :-(

#160 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 16:35

Madzia81, az mi lezka poplynela... Smutno mi się zrobiło jakos :( Biedna dzidzia, i szkoda tych rodzicow.
Ale pewnie bedzie dobrze. Trzymam kciuki ...
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych