Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[05.12.2008] Piątek - Weekend tuż tuż :))


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
261 odpowiedzi w tym temacie

#101 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 12:24

saja, eeee... ja tez nie zaprzecze. Mam nadzieje :roll:

#102 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 12:24

teraz wolalabym zeby czas sie juz zatrzymal.



a ja nie... :P niech biegnie :)

moje szczescie to az 193cm :mrgreen:


uuu no ty masz sporo tego szczescia haha :)

to fajnie, ze wszystko ok u Ciebie ;-)


moze nie wszystko ale i tak jestem szczesliwa.. zycie juz mnie nauczylo ze trzeba doceniac sie to co sie ma... a nie wiecznie narzekac... :)
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#103 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 12:25

Madziuś, a ja wygladam na duzo mniej :roll:

#104 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 12:25

Madziuś, nie przeszkadza, moim zdaniem to bardzo dobrze, ze na forum sa np.15latki jak i 30, takie urozmaicenie jest dobre i fajne
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#105 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 12:25

dzien doberek,wpadam zeby sie pozegnac w sumie
wlasnie jedziemy do Lukasza brata i w nocy na lotnisko wiec nastepnym razem odezwe sie juz z Polski :mrgreen: :mrgreen:

milego piatku i soboty,papapa
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#106 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 12:26

no tak..a na forum to przeszkadza,że jestem młodziutka ?



mnie tam nie przeszkadza.. wiek nie ma nic do rzecyz.. jak sie ktos wypowiada sensownie i jest sympatyczny tak jak ty to co ma do tego wiek??:P nic

[ Dodano: 2008-12-05, 12:27 ]
angik1683 fajnie ze wpadlas chociaz na chwile.. nie zaniedbuj nas jak bedziesz juz w Polsce... wpadaj... bo bede tesknic.. za otba i malenstwem.. no i szczesliwej podrozy wam zycze :)
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#107 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 12:28

saja, moze nie wszystko ale i tak jestem szczesliwa.. zycie juz mnie nauczylo ze trzeba doceniac sie to co sie ma... a nie wiecznie narzekac... :)
baaaaaaaaardzo pozytywne myslenie ;-)

angik1683, czekamy czekamy ;-) przyjemnej pozdrozy
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#108 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 12:30

saja, ojejku dziękuję bardzo że tak myślisz :-) aż milutko się zrobiło na serduchu..

#109 Karen

Karen
  • Użytkownik
  • 207 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 12:30

Kazdaz z nas tak powinna myslec- ja by;am wybredna ale dostalam w dupe i teraz doceniam to co mam!
I love you, not for what you are, but for what I am when I am with you.

#110 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 12:32

Karen, chyba tez tak moge o sobie powiedziec
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#111 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 12:34

baaaaaaaaardzo pozytywne myslenie ;-)


hm... moze i pozytywne.. mysle ze sluszne...

[ Dodano: 2008-12-05, 12:35 ]

saja, ojejku dziękuję bardzo że tak myślisz :-) aż milutko się zrobiło na serduchu..


nie ma za co.... napisalam tylko to co mysle... pozatym dobrze ze jest takie zroznicowanie na forum.. czym wiecej osob... tym wiecej pogladow.. spostrzezen...

[ Dodano: 2008-12-05, 12:35 ]
Karen, a o co ci chodizlo z tym hajtaniem jak to ujelas??
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#112 Karen

Karen
  • Użytkownik
  • 207 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 12:37

Karen, a o co ci chodizlo z tym hajtaniem jak to ujelas??


Hajtanie= wyjscie na maz :P
I love you, not for what you are, but for what I am when I am with you.

#113 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 12:38

Hajtanie= wyjscie na maz :P


ja wiem co to znaczy "ohajtac sie"... no bez przesady.. to zrouzmialam... ale chodiz mi o ton w jakim pytanie bylo zadane.. tak jakby to bylo cos zlego ze wyszlam za maz...
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#114 Karen

Karen
  • Użytkownik
  • 207 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 12:43

saja Przepraszam najmocniej jesli to tak zabrzmialo ale sama wiesz jak to jest z rozumieniem przez neta- chodzilo mi o to ze odwazna jestes bo ja np uwazam nie wyobrazam sobie zebym miala wyjsc za maz w tak mlodym wieku- za duzo mam na glowie: nauka, za niedlugo praca... i nir ganie Cie za to- wrecz przeciwnie
I love you, not for what you are, but for what I am when I am with you.

#115 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 12:45

Witam się!

ojjj nie mama destepu do kompa za bardzo.... nie wiem kiedy znow bede miala laptopa.... mam nadzieje ze juz na dniach:) Pozdrawiam cieplutko:*
zycze milego udanego weekendu!

#116 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 12:46

No i szlak trafił moje lenistwo.
Rodzicom przywieźli drzewo i trzeba było trochę pomóc.
Teraz mnie wszystko boli :-/
Odzwyczaiłam się od ciężkiej pracy.

Lecę zrobić kawkę.
Jestem w Peru...

#117 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 12:47

malutka-iwona, ale juz po wszystkim :?:
to masz na nowo lenistwo
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#118 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 12:47

Przepraszam


ok.. nie ma za co:)

chodzilo mi o to ze odwazna jestes bo ja np uwazam nie wyobrazam sobie zebym miala wyjsc za maz w tak mlodym wieku- za duzo mam na glowie: nauka, za niedlugo praca...


ja mam dokladnie to samo... studia ktore sa czasochlonne... chcialabym pojsc do pracy... zobaczymy jak to wyjdzie... i kiedy... do tego dom.. obowiazki... prowadzimy firme... to znaczy misiek sie zajmuja wieksozscia spraw ale staram sie mu pomagac... wiec tez troche zajec jest...

odwazna jestes


czy ja wiem czy odwazna.. poprstu kocham mojego meza... nie wyobrazam sobie zycia bez niego... on tez.. wiec zdecydowalismy sie na slub...

[ Dodano: 2008-12-05, 12:48 ]
malutka-iwona, uuu... no ale juz zorbilas co mialas zorbic.. to teraz leniuchuj...
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#119 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 12:51

ale juz po wszystkim :?:

Na szczęście tak <hot2></span>
Szybko nam poszło.

to teraz leniuchuj...

Będę, będę :mrgreen:
Tylko muszę jeszcze wykombinować coś szybkiego na obiad.
Jestem w Peru...

#120 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 12:55

Hello Laski :-)

muszę jeszcze wykombinować coś szybkiego na obiad

ja mam dziś coś bardzo, bardzo szybkiego na obiad - pomidorówkę od wczoraj... :mrgreen: :-P
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych