Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[05.12.2008] Piątek - Weekend tuż tuż :))


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
261 odpowiedzi w tym temacie

#61 Karen

Karen
  • Użytkownik
  • 207 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 11:44

666ilonka777 U mnie zawsze jak jest bigos to jemy go caly tydzien :lol: Tate to po 4 dniu zaczyna trafiac- biedny :) To mu gotujemy co innego a same (Ja mama i siora) zajadamy sie bigosikiem :D Ale ja np uwielbaim chinszczyzne, leczo, strogonow- moglabym jesc tygodniami na obiad sniadanie i kolacje mmmmmmm pycha!

Madziuś Uwielbiam zajadac sie marchewkami, pietruszkami i rzodkieweczkami pycha!

Roxi Pamietam jak bylam mala to mi siostra zawsze obrzydzala paroweczki i na kazdym kroku przypominala "to cycki krowy to cycki krowy" :-)
I love you, not for what you are, but for what I am when I am with you.

#62 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 11:45

Zakupy sie udaly :mrgreen:
Nakupilam bielizny.. :-D

#63 Karen

Karen
  • Użytkownik
  • 207 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 11:45

A ja teraz jestem zla bo nie moge kupowac bielizny bo mi sie wydaje ze mi caly czas biust rosnie i juz sie nie mieszcze w 75B- a rozmiar wiekszy jest za duzy...........
I love you, not for what you are, but for what I am when I am with you.

#64 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 11:46

witam babeczki no i rodzyna tez :)

pogoda u mnienieciekawa... za oknem szaro i buro ... z domu nie chce sie wychodzic... swieta sie zblizaja :) ale co za tym idzie obowiazki tez... :( co juz jest mniej przyjemne.. musze okna umyc z racji tego ze dom mamy duzy to tych okien tez troche jest :P mialam sie zabrac za to dzisiaj ale jakos mi sie nie chce... pozatym jutro sobota wiec siostra w domu siedzi to do poludnia mi pomoze... a co tam wykorzystam ja troche haha :) :P
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#65 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 11:46

Mirabelka__22, pokaz pokaz :-D
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#66 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 11:47

Mirabelka__22, no to pokazuj zdjęcia tej bielizny :mrgreen:

#67 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 11:48

Karen, ja mam jeszcze wiekszy problem, najpierw musze patrzec czy jest rozmiar, a pozniej dopiero wybierac fason, kolor itd. bo ja sa ladne to same male, a o takich jak ja juz zapominaja :-x :cry: :evil:
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#68 Karen

Karen
  • Użytkownik
  • 207 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 11:50

A jaki masz rozmiar? Ja bym chciala pozostac przy B na zawsze bo mi odpowiadaja fasony
I love you, not for what you are, but for what I am when I am with you.

#69 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 11:51

Karen, 80 D :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#70 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 11:54

E.. takie zwykle.. :-P

666ilonka777, ja mam C i tez mam problem.. Np chce b ialy stanik i nie ma ladnego w takim rozmiarze. W ogole uwazam ze najladniejsze staniki zawsze za w rozmiarze B <bezradny></span>

#71 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 11:59

Mirabelka__22, tak w B mozna wybierac o jakim sie marzy, teraz ostatnio widzialam takie super kolorowe, blyszczace z koronkami no po prostu super byly, ale w B :-/
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#72 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 12:01

666ilonka777, albo teraz robia takie ze patrze ze to niby C ale pol miski wypchane jakims chol...m :evil:

#73 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 12:02

witam :-)

miałam jechać na zakupy prezentów świątecznych i sprzętu na mieszkanie ale mama musi zajmować sie dzieckiem siostry a bez niej to pewnie nic bym nie kupiła wiec umówiliśmy sie na jutro ew dzis popołudniu :-) ciesze sie jak małe dziecko na te zakupy bo juz dawno nic siebie nie kupiłam......

nastrój nie bardzo nadal czekam na dobre wieści ..... łudzę sie że one przyjdą ...... i nie przyjdzie ta najgorsza .....

#74 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 12:02

yyy.. a ja mam B.. i faktycznie stanikow jest sporo.. od wyboru do koloru..

dizs mnie nikt nie zauwazyl :P :cry:
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#75 Karen

Karen
  • Użytkownik
  • 207 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 12:02

Wlasnie- te push up-y sa czasem sporo przesadzone! Ilonka- rozumiem doskonale
I love you, not for what you are, but for what I am when I am with you.

#76 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 12:04

saja, hej sajka :-) nie smuć sie ja cie widzę :-) ale od razu mówię nie czytałam całego dnia pogaduch ......

a co do staników to sie zgadzam ..... najładniejsze za w rozmiarze B i robione na ten rozmiar nawet jak jest C takie to juz tak ładnie nie wygląda ....

#77 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 12:05

saja, witaj :-) Co tam u Ciebie ? ;-)

#78 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 12:05

Mirabelka__22, tak tak, a jak ja bym cos takiego zalozyla to dopiero bym wygladala <omg23></span> <hoho2></span>

saja, <hello></span> <buzki></span> <pocieszacz></span>
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#79 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 12:06

dziwczynki ja tam w C tez sobie mogę powybierać:)

<ookk>


#80 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 12:06

noo nareszcie ktos mnie zauwazyl haha... dzis mam jakas taka potrzebe bycia zauwazalna.. haha

fajna babka, Madziuś, 666ilonka777, witam piekne panie :)
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych