Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[05.12.2008] Piątek - Weekend tuż tuż :))


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
261 odpowiedzi w tym temacie

#161 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 16:36

Madzia81, współczuje twojej koleżance ..... postaraj się o tym nie myśleć bo stras może zaszkodzić Natalce będzie dobrze .....

nudzie się mam tak nudna naukę ze zasypiam nad tym ........ po co mi ta filozofia ? nie wiem :-)

#162 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 16:39

Madzia81, To bardzo straszne i smutne, aż mi ciary przeszły, sama mam bratowe w ciąży, jedna jest w 8m-c ciązy a druga w 6 m-c ciązy codziennie o nich myśla jak sie czuja itd., jedno co umiem teraz powiedzieć to bardzo mi przykro, z powodu twojej koleżanki.

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#163 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 16:40

fajna przypomnialy mi sie moje zajecia z filozofii <hoho2></span>

zacznijmy od tego ze mielismy ja z ksiedzem <ksiadz></span> <ksiadz></span>

na zajeciach bylo o wszystkim, tylko nic o filozofii :mrgreen: religia, polityka, oczywiscie nie zabraklo wykladu o antykoncepcji i wspolzyciu przed slubem... jakie to zle i my jestesmy zli, bardzo zli... bla bla :-P

na zaliczenie musielismy napisac streszczenie jednego rozdzialu z najnowszej ksiazku ksiezulka <ksiadz></span>

wiec bylo ciekawie <hoho2></span>

#164 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 16:45

Madzik :), ja żeby ćwiczenie mieć zaliczone muszę opisać filozofię Nietzschego .... zrobiłam to na podstawie notatek kolegi (co studiuje filozofię) i jakiś tam książek co goście opisują jego filozofię no ale brak mi cytatów i nie zaliczy mi tego bo dziewczyna co mu już oddała miała około 10 cytatów na 3 stronach a on jej że za mało ........

dobra wracam do męczarni jak padnę nad tym to pamiętajcie będzie by tego gościa powiadomić że mnie wykończył :-)

#165 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 16:45

Dziewuchy, uciekam na pkp po Mojego Miśka. Życze wszytskim udanego weekendziku! Ja zajrze na babski dopiero w niedzielke wieczorem. Oj bedzie pewnie tych zaległości. Trzymajcie się cieplutko :*
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#166 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 18:17

dzięki dziewczyny za ciepłe słowa ;*
ale się nacieszyłam mężem - przyjechał, zjadł obiad i pojechał do Castoramy po jakieś tam pierdółki do domu. no ale mam nadzieję, że szybko wróci i jeszcze ze mną posiedzi trochę.

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#167 Zielonooka

Zielonooka
  • Użytkownik
  • 3 356 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 18:26

Witam się wieczornie na chwilkę, bo zaraz korki daję. Dziś poszłam spać o 6 rano po całej nocy nauki i w stałam o 9.20 jestem padnięta. Byłam na uczelni, popracowałam i po 20 w końcu zacznę weekend.
Najważniejsze spotkania odbywają się w duszy, na długo przed tym, nim spotkają się ciała...

#168 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 18:42

witam

a u mnie jak zwykle kino

a tak po za tym to nic mi sie nie chce :roll:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#169 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 18:58

a u mnie jak zwykle kino


fajnie Ci :) ja jestem w pracy do 20.00 a mój K. od 20.00 :(

#170 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 18:58

Czesc wszystkim <hello></span>
Nareszcie chwila wolna :-P jak ja sie ciesze, ze jutro juz wolne <jupi></span> wyspie sie, leniuchowanie bedzie do pozna :mrgreen: <jupi></span> <jupi></span> <jupi></span>
A wieczorkiem mam spotkanko :mrgreen:
A dzis w nocy wyreczam Mikolaja :mrgreen:

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#171 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 18:59

Torii1988, nie wiem czy tak fajnie, ja ten film juz odglądałam i nie bardzo
wole na BS posiedzieć z Wami

ja jestem w pracy do 20.00 a mój K. od 20.00 :(

no to nie fajnie, miniecie sie
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#172 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 19:16

no to nie fajnie, miniecie sie



nio niestety :cry:
często nam tak wypada... :-/

#173 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 19:20

a mój miała dzis wolne i spędziliśmy go prawie wspólnie
kupiliśmy prezenty na Mikołaja dla naszych dzieciaczków
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#174 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 19:41

wróciłaaam !!! <hey11></span> wymarzłam w dupsko ... jaki wygwizdów na cmentarzu :roll: potem do rodzinki na krótką wizytę no i do pociągu i dooomek <huraaaaa></span> strasznie szybko mi dzień minął ... za to jutro lenistwo się szerzyć będzie :roll:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#175 maartekkk

maartekkk
  • Użytkownik
  • 3 309 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 19:43

Dobry wieczor Wszystkim...
A ja dzis znowu zasmucona...
Sama jak palec...
Gdzie jeszcze koniec grudnia, Boze... :-(
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#176 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 19:49

Gdzie jeszcze koniec grudnia, Boze... :-(


<pocieszacz></span> <pocieszacz></span> <pocieszacz></span> <pocieszacz></span> <pocieszacz></span> <pocieszacz></span> <pocieszacz></span>

Bez plakania mi tu :!: Glowa do gory :!: bedzie dobrze ;-) <pocieszacz></span> <pocieszacz></span> <pocieszacz></span>

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#177 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 19:51

Cześć dziewczynki :) Jak dopiero od 19 wolna, bo jeszcze dzisiaj uniwersytet mnie czekał :/ Zjadłam za to sobie pysznego krokiecika mamy roboty (rozpływam się :P) i karmi sączę :D Nawet mi jutro pasi to wstanie o 7, cieszę się, że dnia nie stracę, bo normalnie bym wstała pewnie o 11 :P I jutro już K. :D :D :D

#178 Zielonooka

Zielonooka
  • Użytkownik
  • 3 356 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 20:00

Elodi, ja dopiero skonczylam, bo mialam korki wlasnie, padam z nog, ale juz weekend.:)
Najważniejsze spotkania odbywają się w duszy, na długo przed tym, nim spotkają się ciała...

#179 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 20:00

Zjadłam za to sobie pysznego krokiecika

nie masz litości ... :roll: czesc :*

Sama jak palec...

nie tylko ty sama <bezradny></span> zresztąmasz bs :) i naaas <jezorek11></span>

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#180 maartekkk

maartekkk
  • Użytkownik
  • 3 309 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 20:04

nie(d)oceniona, pewnie, bo bez Was to chyba bym czegos tu dostala... z nudow, z tesknoty... z samotnosci:(
Dołączona grafika
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych