nudzie się mam tak nudna naukę ze zasypiam nad tym ........ po co mi ta filozofia ? nie wiem
[05.12.2008] Piątek - Weekend tuż tuż :))
#161
Napisano 05 grudnia 2008 - 16:36
nudzie się mam tak nudna naukę ze zasypiam nad tym ........ po co mi ta filozofia ? nie wiem
#162
Napisano 05 grudnia 2008 - 16:39
Co Nas nie zabije to Nas wzmocni ![]()
COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ ![]()
#163
Napisano 05 grudnia 2008 - 16:40
zacznijmy od tego ze mielismy ja z ksiedzem
na zajeciach bylo o wszystkim, tylko nic o filozofii
na zaliczenie musielismy napisac streszczenie jednego rozdzialu z najnowszej ksiazku ksiezulka
wiec bylo ciekawie
#164
Napisano 05 grudnia 2008 - 16:45
dobra wracam do męczarni jak padnę nad tym to pamiętajcie będzie by tego gościa powiadomić że mnie wykończył
#165
Napisano 05 grudnia 2008 - 16:45
#167
Napisano 05 grudnia 2008 - 18:26
#169
Napisano 05 grudnia 2008 - 18:58
a u mnie jak zwykle kino
fajnie Ci
#170
Napisano 05 grudnia 2008 - 18:58
Nareszcie chwila wolna
A wieczorkiem mam spotkanko
A dzis w nocy wyreczam Mikolaja
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#172
Napisano 05 grudnia 2008 - 19:16
no to nie fajnie, miniecie sie
nio niestety
często nam tak wypada...
#174
Napisano 05 grudnia 2008 - 19:41
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#176
Napisano 05 grudnia 2008 - 19:49
Gdzie jeszcze koniec grudnia, Boze...
Bez plakania mi tu
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#177
Napisano 05 grudnia 2008 - 19:51
#178
Napisano 05 grudnia 2008 - 20:00
#179
Napisano 05 grudnia 2008 - 20:00
nie masz litości ...Zjadłam za to sobie pysznego krokiecika
nie tylko ty samaSama jak palec...
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty














