Madziuś Uwielbiam zajadac sie marchewkami, pietruszkami i rzodkieweczkami pycha!
Roxi Pamietam jak bylam mala to mi siostra zawsze obrzydzala paroweczki i na kazdym kroku przypominala "to cycki krowy to cycki krowy"
Napisano 05 grudnia 2008 - 11:44
Napisano 05 grudnia 2008 - 11:45
Napisano 05 grudnia 2008 - 11:45
Napisano 05 grudnia 2008 - 11:46
Napisano 05 grudnia 2008 - 11:47
Napisano 05 grudnia 2008 - 11:50
Napisano 05 grudnia 2008 - 11:54
Napisano 05 grudnia 2008 - 12:01
Napisano 05 grudnia 2008 - 12:02
Napisano 05 grudnia 2008 - 12:02
Napisano 05 grudnia 2008 - 12:04
Napisano 05 grudnia 2008 - 12:05
Napisano 05 grudnia 2008 - 12:06
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych