[03.12.2008] Środa :))
#101
Napisano 03 grudnia 2008 - 15:32
A teraz dopóki nie mam odpowiedzi z Aresztu - szukam dalej...w zawodzie, albo i nie, chcę do pracy, w sumie obojętnie jakiej, bo już 5 lat w domu siedzę...
#102
Napisano 03 grudnia 2008 - 15:38
Zgadzam się. Mój brat już drugi rok tam dojeżdża i ciągle go nie ma w domu.dojazd do Gdańska...masakra....
Świetne rozwiązanie. Karo na pewno się ucieszy.w wakacje poprowadzę im kilka turnusów, starszą wezmę ze sobą, ona załapie się na obóz przy okazji
Też o tym myślałam od jakiegoś czasu, ale ja dopiero rok siedzę w domu,chcę do pracy, w sumie obojętnie jakiej, bo już 5 lat w domu siedzę...
więc chyba jeszcze poczekam
#103
Napisano 03 grudnia 2008 - 15:54
Wpadłam na chwilkę rozejrzeć się w okolicy
Zaraz zmykam coś zjeść i spadam na wernisaż
Szkoda, że Radka nie będzie
hihi
#104
Napisano 03 grudnia 2008 - 16:03
#105
Napisano 03 grudnia 2008 - 16:24
ha! u mnie teża dzisiaj bedzie pomidoroweczka ...
wściekła wróciłam od fryzjerki ... paskudnie mnie ścieła ... przynajmniej o 5cm za krótko
do tego kumpela sie wyłamała z towarzystwa i wyszło na to że znowu ide na piwo tylko z kumplem
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#106
Napisano 03 grudnia 2008 - 16:33
wiecej sama nie ide,bo kupuje rzeczy dla siebie a przeenty odkladam na pozniej,musze isc z L - on mnie przypilnuje
nie(d)oceniona, dawaj fote ,my ocenimy
Kahela no to wychodzi na to,ze wybralas swietne rozwiazanie
#108
Napisano 03 grudnia 2008 - 16:41
Misiek poszedł znowu grzebać przy aucie, więc mam spokój.
Lecę sobie zrobić kawkę
jestem wsciekla na maksa...
Co się stało?
#110
Napisano 03 grudnia 2008 - 16:46
Musisz ochłonąć? Rozumiem.narazie nei bardzo chcialabym mowic... ehh..
Pamiętaj, że zawsze tu jesteśmy
#112
Napisano 03 grudnia 2008 - 16:49
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#115
Napisano 03 grudnia 2008 - 16:56
Witam wszystkich

"....a ja się śmieje kiedy ludzie mówią mi o tych królach zza dalekich mórz...a ja sie śmieje wtedy odpowiadam im: nie mam nic oprócz paru pięknych snów...."
#117
Napisano 03 grudnia 2008 - 16:59
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#118
Napisano 03 grudnia 2008 - 17:00
Padnieta, niewyspana, ale w bardzo dobrym humorze
W pracy ok, dzis sie usmialam z dziewczynami
A teraz czas na Babski
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#120
Napisano 03 grudnia 2008 - 17:01
a dziekuje,dobrze - 11 grudnia mam wizyte u gina wiec w koncu ja zobacze
aaa to cudnie... fajnie ze juz zobaczysz.. swoja droga to ciekawe czy bedzie chlopiec czy dziewczynka... ale na to bedziesz musiala jeszcze poczekac zeby okreslic.. a wlasnie chcialabys wiedziec??
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty











