Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[03.12.2008] Środa :))


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
183 odpowiedzi w tym temacie

#101 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 15:32

malutka-iwona, pół nocy myślałam...dojazd do Gdańska...masakra....byłam, ale troszkę inaczej się dogadałam - teraz zrezygnowałam, bo łącznie z dojazdem nie byłoby mnie w domu cały dzień, za to w wakacje poprowadzę im kilka turnusów, starszą wezmę ze sobą, ona załapie się na obóz przy okazji, a młodsza zostanie w domu....
A teraz dopóki nie mam odpowiedzi z Aresztu - szukam dalej...w zawodzie, albo i nie, chcę do pracy, w sumie obojętnie jakiej, bo już 5 lat w domu siedzę...
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#102 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 15:38

dojazd do Gdańska...masakra....

Zgadzam się. Mój brat już drugi rok tam dojeżdża i ciągle go nie ma w domu.

w wakacje poprowadzę im kilka turnusów, starszą wezmę ze sobą, ona załapie się na obóz przy okazji

Świetne rozwiązanie. Karo na pewno się ucieszy.

chcę do pracy, w sumie obojętnie jakiej, bo już 5 lat w domu siedzę...

Też o tym myślałam od jakiegoś czasu, ale ja dopiero rok siedzę w domu,
więc chyba jeszcze poczekam :mrgreen:
Jestem w Peru...

#103 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 15:54

dzień dobry :)

Wpadłam na chwilkę rozejrzeć się w okolicy :P

Zaraz zmykam coś zjeść i spadam na wernisaż :)

Szkoda, że Radka nie będzie :( nie może się z pracy wyrwać, ale może uda mu się dojechać do nas :)

hihi
nie ma mnie tu i nie będzie.

#104 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 16:03

Hej dziewczynki :* U mnie zimno, chociaż kaloryfery rozkręcone, czuję w brzuchu jeszcze obiad i mi niespecjalnie dobrze :/ Wolne miałam od 12.25, poszłam do K. na godzinne odwiedziny, a w domu ległam jak pies po zjedzeniu obiadu i jakoś do teraz mi się to trzyma. Na szczęście umówiłam się z przyjaciółką na jakiś spacer i herbatę, bo pewnie na głowę bym dostała w tym domu. Jeszcze matkę wzięło na gadanie i non stop zadaje jakieś pytania, a mi się paszczy nawet nie chce otworzyć...

#105 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 16:24

a dzisiaj bedzie pomidoroweczka ...

ha! u mnie też :mrgreen:

wściekła wróciłam od fryzjerki ... paskudnie mnie ścieła ... przynajmniej o 5cm za krótko :evil: nie mam jak włosów związać, lecą mi na oczy i w ogóle jakoś nie pasują mi :evil:

do tego kumpela sie wyłamała z towarzystwa i wyszło na to że znowu ide na piwo tylko z kumplem :evil: a on jest gorszy niż niejedna baba :roll: jakoś sie wykręcić muszę z tego interesu

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#106 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 16:33

ja juz po zakupach <hot2></span>
wiecej sama nie ide,bo kupuje rzeczy dla siebie a przeenty odkladam na pozniej,musze isc z L - on mnie przypilnuje :-P

nie(d)oceniona, dawaj fote ,my ocenimy :-D

Kahela no to wychodzi na to,ze wybralas swietne rozwiazanie :-D Karo bedzie miala udane wakacje,tylko zeby Maja zazdrosna nie byla ;-)
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#107 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 16:36

witam kochane moje...

jestem wsciekla na maksa... dobrze ze powoli mi juz przechodzi.. przemilcze juz to... posprzatalam.. ale musze jeszcze cos na obiado-kolacje zmajstrowac..haha :)
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#108 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 16:41

Ja już po obiadku, pieczeń była pyszna, tylko nie dała się pokroić :mrgreen:
Misiek poszedł znowu grzebać przy aucie, więc mam spokój.
Lecę sobie zrobić kawkę <kawka1></span>

jestem wsciekla na maksa...


Co się stało?
Jestem w Peru...

#109 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 16:43

Co się stało?



narazie nei bardzo chcialabym mowic... ehh..
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#110 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 16:46

narazie nei bardzo chcialabym mowic... ehh..

Musisz ochłonąć? Rozumiem.
Pamiętaj, że zawsze tu jesteśmy <pocieszacz></span>
Jestem w Peru...

#111 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 16:47

Pamiętaj, że zawsze tu jesteśmy <pocieszacz></span>



pamietam... i dobrze wiem do kogo sie zwrocic o rade.. ale narazie musze to wszystko przetrawic... i sama ze soba dojsc do ladu...
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#112 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 16:49

angik1683, nie wiem czy to dobry pomysł :/ jakieś takie klapnięte są :/ wrrr..

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#113 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 16:50

saja, czesc <pocieszacz></span>

nie(d)oceniona, oj pokaz,pokaz,jak bedzie bardzo zle to nie skomentujemy :-P
zaruje,ale pokaz moze tylko tobie sie wydaje,ze ci nowa fryzurka nie pasuje
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#114 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 16:55

angik1683, czesc bejbe moje.. jak tam dzidzia?? :)
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#115 kasiatoja

kasiatoja
  • Użytkownik
  • 1 244 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 16:56

angik1683, Duża juz ta wasza dzidzia widze na suwaczku :-D fajnie ;-)

Witam wszystkich ;-) ja dzisiaj jestem padnięta.. pogoda okropna bo cały czas od rana leje deszcz :cry:
Dołączona grafika

"....a ja się śmieje kiedy ludzie mówią mi o tych królach zza dalekich mórz...a ja sie śmieje wtedy odpowiadam im: nie mam nic oprócz paru pięknych snów...."

#116 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 16:58

saja, a dziekuje,dobrze - 11 grudnia mam wizyte u gina wiec w koncu ja zobacze :-D

[ Dodano: 2008-12-03, 15:59 ]
kasiatoja, czesc :-D
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#117 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 16:59

angik1683, czy ja ci jużmówiłam że uparciuch z ciebie?? zaraz wrzuce ... jak aparat znajde :roll: :mrgreen:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#118 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 17:00

Witam sie i Ja <hellooo1></span>
Padnieta, niewyspana, ale w bardzo dobrym humorze :-P
W pracy ok, dzis sie usmialam z dziewczynami :mrgreen:
A teraz czas na Babski ;-) pozniej moj ukochany serial :mrgreen:

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#119 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 17:01

nie(d)oceniona, super <jupi></span> uparciuch - ze mnie ? a w zyciu :-P

katti, hello :-D
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#120 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 17:01

a dziekuje,dobrze - 11 grudnia mam wizyte u gina wiec w koncu ja zobacze :-D



aaa to cudnie... fajnie ze juz zobaczysz.. swoja droga to ciekawe czy bedzie chlopiec czy dziewczynka... ale na to bedziesz musiala jeszcze poczekac zeby okreslic.. a wlasnie chcialabys wiedziec??
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych