Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[03.12.2008] Środa :))


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
183 odpowiedzi w tym temacie

#81 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 14:14

WweronikaA, może jutro bedzie ładnie ;-)
666ilonka777, hej ;-) z nam dasz radę i do 20h ;-) ;-)

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#82 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 14:25

Karolina86, moze i bedzie sloneczko ale wiesz ta pogoda mi nie przeszkadza ale gdyby padal deszcz to bym sie cieszyla bo W nie szedl by do pracy a tak to siedze w domu do 21 sama a na dodatek tak pochmurno gdyby sloneczko bylo to jakis spacerek by ogl byc a tak to mi sie nie chce nic... niech pada hihi W przyjdzie wczesniej...

#83 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 14:32

Już jestem w domciu,teraz odpoczywam :)

#84 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 14:34

witam również ja też w domku
i jem właśnie zupkę

i myśle że chyba sie położe bo cos mnie muli dziś
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#85 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 14:35

WweronikaA, hej

ale u mnie teraz pieknie słoneczko świeci, chyba na przymrozek
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#86 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 14:39

a tak to siedze w domu do 21 sama


ja do 22-ej :mrgreen:

wlasnie wzielam expresowa, goraca kapiel <wanna></span>

raaanyyy... ale mam kichawke... juz mnie to meczy :-| dobrze, ze nie jestem w pracy... ludzie by pouciekali <hoho2></span> <hoho2></span>

teraz moze pora na zupe :->

#87 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 14:41

teraz moze pora na zupe :->

i moja też pora;-) smacznego :-)

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#88 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 14:53

Madzik :),

oj no nie lubie tyle czekac... ale co zrobie... trzeba:)
Ja tez powinnam zjesc zupke ale sprzatam sobie wiec pozniej pojde:)

#89 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 14:59

a co Wy wszystkie o tej zupce?
ja właśnie zjadłam ;-) rosołek :)
teraz czekam na małża i będziemy pizzę pałaszować :)

Madzik :), domowe sposoby najlepsze na takie przeziębienie, więc działaj :!:
ja też muszę Miśka wieczorem nafaszerować jakimiś specyfikami, bo coś podziębił się.

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#90 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 15:02

A ja piję herbatkę cieplutką,słucham muzyczki.

I nagrywam film,tylko nie wiem czy go dobrze nagram eh.. :roll:

#91 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 15:02

bo to zmowa zupowa! :lol:

#92 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 15:15

Madzia81 na mnie niestety takie domowe sposoby nie dzialaja <bezradny></span> moze i cos pusci.... ale 2-3 dni pozniej wraca i rozklada do lozka <bezradny></span> ja juz tak mam... musze wszystko przelezec w lozku..... :->

a co do zupek..... :-P rosolek mialam wczoraj.... nawet dobry byl <jesc></span> a dzisiaj bedzie pomidoroweczka ... jeszcze lepiej <hura></span>

#93 Donkotjo

Donkotjo
  • Użytkownik
  • 341 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 15:16

15min do końca pracy....I obiadek Ahh jak dobrze :mrgreen:

#94 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 15:17

Madzik :), :mrgreen: heh jemy dzisiaj to samo na obiad tz. ja już zjadłam ;-) :-P

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#95 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 15:18

Donkotjo, dobrze masz, ja dzis do 17 musze wytrzymac, a tu wszyscy tak o obiadkach rozmawiaja :cry:
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#96 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 15:23

Heloł jeloł....padam na cycki...taki dzień dzisiaj....
Jakiś obiad pora robić....uuuuuuuuuuuuu, ale mi się dziś chce - jak krowie latać... :-P
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#97 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2 990 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 15:24

Hejka!!!::D:D:D ja już wróciłam naszczęście tu do was:) mój piękny oddał mi komputer hehehe:D:D:D poczytam sobie tu wszystko co popisałyście a duuużo tego no:P
no to do później... będę wieczorem bo teraz Miś u mnie :mrgreen: :mrgreen:
Dołączona grafika

#98 Zielonooka

Zielonooka
  • Użytkownik
  • 3 356 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 15:25

Kahela, ja mam podobnie, kolejna noc do 4 sie szykuje
Najważniejsze spotkania odbywają się w duszy, na długo przed tym, nim spotkają się ciała...

#99 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 15:26

Kahela, Jak tam na spotkaniu w sprawie pracki?
Jestem w Peru...

#100 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 15:31

taki senny ten dzień....

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych