666ilonka777, hej
[03.12.2008] Środa :))
#81
Napisano 03 grudnia 2008 - 14:14
666ilonka777, hej
Co Nas nie zabije to Nas wzmocni ![]()
COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ ![]()
#82
Napisano 03 grudnia 2008 - 14:25
#83
Napisano 03 grudnia 2008 - 14:32
#86
Napisano 03 grudnia 2008 - 14:39
a tak to siedze w domu do 21 sama
ja do 22-ej
wlasnie wzielam expresowa, goraca kapiel
raaanyyy... ale mam kichawke... juz mnie to meczy
teraz moze pora na zupe :->
#87
Napisano 03 grudnia 2008 - 14:41
i moja też pora;-) smacznegoteraz moze pora na zupe :->
Co Nas nie zabije to Nas wzmocni ![]()
COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ ![]()
#88
Napisano 03 grudnia 2008 - 14:53
oj no nie lubie tyle czekac... ale co zrobie... trzeba:)
Ja tez powinnam zjesc zupke ale sprzatam sobie wiec pozniej pojde:)
#89
Napisano 03 grudnia 2008 - 14:59
ja właśnie zjadłam
teraz czekam na małża i będziemy pizzę pałaszować
Madzik
ja też muszę Miśka wieczorem nafaszerować jakimiś specyfikami, bo coś podziębił się.
#90
Napisano 03 grudnia 2008 - 15:02
I nagrywam film,tylko nie wiem czy go dobrze nagram eh..
#91
Napisano 03 grudnia 2008 - 15:02
#92
Napisano 03 grudnia 2008 - 15:15
a co do zupek.....
#93
Napisano 03 grudnia 2008 - 15:16
#94
Napisano 03 grudnia 2008 - 15:17
Co Nas nie zabije to Nas wzmocni ![]()
COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ ![]()
#96
Napisano 03 grudnia 2008 - 15:23
Jakiś obiad pora robić....uuuuuuuuuuuuu, ale mi się dziś chce - jak krowie latać...
#98
Napisano 03 grudnia 2008 - 15:25
#99
Napisano 03 grudnia 2008 - 15:26
#100
Napisano 03 grudnia 2008 - 15:31
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty














