Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[03.12.2008] Środa :))


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
183 odpowiedzi w tym temacie

#141 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 19:18

Oj,a mnie jakoś brzucholek boli i kręgosłup eh..a po okresie już jestem.

No i tak wogóle okres trwał mi tylko 5 dni..aż jestem zdziwiona :roll: :->

#142 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 19:19

Donn... wyrzuć śmieci.

spoko...spoko.... wyrzuce i mikołaj do mnie przyjdzie bo jestem grzeczna
a do Ciebie nie o!
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#143 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 19:22

Donn :-(

Kama no widzisz jak mało jeszcze wiesz o facetach. :-P
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#144 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 19:22

widzisz jak mało jeszcze wiesz o facetach

człowiek uczy się całe życie...więc mam jeszcze szansę... ;-)
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#145 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 19:26

A teraz wygnajcue mnie di ksiazek..

#146 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 19:27

Mirabelka__22, do książek, ale mi już, sio, sio, sio...... :-P
Albo olej książki... :mrgreen:
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#147 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 19:28

PdM nie mazgaj sie
dostaniesz zestaw brązujących balsamów od mokołaja :mrgreen:

:oops: wygadałam sie
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#148 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 19:29

właśnie olej książki... ;-)

to ja uciekam na wyrko... pa ;-)

PS. Donn Ty niestety załapiesz się tylko na klapsa. :->
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#149 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 19:30

PdM, olej wyrko... ;-)

A u mnie dzieci prawie śpią...zaraz spadam się bzykać... :mrgreen:
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#150 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 19:31

Kahela, nie no, kiedys musze wrocic do pisania.. Choc mam lenia <kujonek2></span>

[ Dodano: 2008-12-03, 19:31 ]

zaraz spadam się bzykać...

Zazdroszcze.. :oops:

#151 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 19:39

Helooo ponownie :mrgreen:

.zaraz spadam się bzykać... :mrgreen:


Prawidlowe zajecie w wieczor hehehe ;-)

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#152 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 19:40

Ale sobie pyszna kolacje zrobilam <hoho2></span> <hoho2></span> Nalesniczki z czekolada i bananami :->

Przynajmniej wyglada smacznie, bo jak smakuje to nie wiem <hoho2></span> <hoho2></span> Przez ten katar wszystko :evil: :evil: Nie wiem co jem wogole :evil: :evil:

W miedzyczasie poszukiwania zespolu na wesele.... myslalam, ze to bedzie latwiejsze :-P ale chyba znalazlam fajny :-> ciekawe co W powie <hmm></span>

#153 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 19:44


Biedulka --><pocieszacz></span> -->
Na katarek ;-) --><piwkoo></span> --> --><piwkoo></span> --> --><piwkoo></span> -->

[quote name="Madzik

Nalesniczki z czekolada i bananami :->


Brzmi fajnie :-P

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#154 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 19:45

[quote name="Madzik Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#155 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 19:48

smaka narobiłaś K


zapraszam zapraszam <welcome></span>

jeszcze duuuuuuzo zostalo.... ktos musi zjesc :lol:

#156 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 19:49

Znalazlam awek dla siebie na dluzej :mrgreen:
I koncze juz z awkowym szalenstwem na jakis miesiac :-D
Lece, buziole

#157 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 19:52

Znalazlam awek dla siebie na dluzej

a-ku-rat... :-P
Ale swoją drogą - piękny jest... :-)

Madzik :), dzięki....szkoda, że tak daleko mieszkasz.... <bezradny></span>
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#158 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 19:59

Madzik dawaj te nalesniki,zglodnialam :-D

Ja wlasnie zwazylam swoja walizke i...o 10kg za duzo !
no i co tu teraz zrobic? ciuchy musze zabrac wszystkie,kosmetyki tez,a doplacac 12 funciakow za kilo nie zamierzam <bezradny></span>
chyba do walizki L cos podrzuce :-P
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#159 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 20:01

a ja wróciłam :roll: coś nie halo było :evil:


a co do fryzurki - kłamczucha nie jestem ... nie pasuje mi i tyle :-P P stwierdził żebym sie na łyso opitoliła nie bede miała problemu <umieraam></span> i miał rację <umieraam></span> <umieraam></span>

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#160 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 20:02

Juz wysylam <superwoman></span> <superwoman></span> <prezencik1></span> <prezencik1></span>

jejku.... cos ty tam kobieto napakowala do tej walizki <olaboga></span> ;-)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych