Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[03.12.2008] Środa :))


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
183 odpowiedzi w tym temacie

#121 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 17:01

nie(d)oceniona, wrzucaj, wrzucaj!
Na pewno nie jest tak źle.
Jestem w Peru...

#122 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 17:03

saja, pewnie,ze chcialabym wiedziec,ja bardzo chcialabym dziewczynke,Lukasz chcialby synka,moze beda blizniaki :mrgreen:
Zobaczymy,oczywiscie zdrowie dzidzi najwazniejsze.
Jesli mozna powiedziec,ze sie "to" czuje, to czuje sie na chlopaka na dzien dzisiejszy - ale czas pokaze :-D
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#123 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 17:11

eee.... wstawie wieczorem ... baterie w aparacie padły :roll: no i zaraz wychodzę :oops: bede koło 22 to wrzuce jak nie zapomne :) niech zadziała ceznura <umieraam></span>

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#124 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 17:13

angik1683, a ja czuję, że u Ciebie też będzie dziewczynka :) ciekawe jak tym razem zadziała moja intuicja, jeśli chodzi o mnie, to się pomyliła ;-)

Kahela - jak dałaś radę tyle wysiedzieć w domu? nie dziwię się, że chcesz do pracy :!: ja już kota dostaję, a trwa to u mnie 3 miesiące.

sajka - oby złość szybko przeszła :!:

ja czekam na mamę i kawkę :)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#125 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 17:14

nie(d)oceniona, no jak to? Teraz dawaj bo ciekawa jestem :mrgreen:

A w ogole to <hello></span>
Mysle o tej dzisiejszej akcji z moim Miskiem i troche sie zastanawiam o co kaman.. <bezradny></span>

#126 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 17:16

Madzia81, no to trzymam kciuki za twoja intuicje,oby tym razem zadzialala :-D

ide porobic zdjecia moich zakupow - troche sie pochwale :-P

bylam w sklepie z ciuszkami dla dzieci po prezent dla syna kuzynki i normalnie myslalam,ze pol sklepu wyniose - wszystko takie slodkie :-D
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#127 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 17:20

Jest fotka do oceny :mrgreen:
Mi tam sie podoba <bezradny></span>

#128 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 17:21

bylam w sklepie z ciuszkami dla dzieci

myslalam,ze pol sklepu wyniose - wszystko takie slodkie :-D

normalne ;-) na początku też tak miałam ;-) a potem rozsądek wziął górę i udało mi się nie nakupić całej masy nieprzydatnych, ale słodkich rzeczy. musiałam tylko przy tym wszystkim mocno pilnować Miśka i tego, co on pakował do wózka ;-)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#129 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 17:23

poszła ... i ja też idę :) ciekawe co przemek powie na mój fryz <umieraam></span> jak go znam bedzie tonął w zachwytach :roll: wazeliniarz ;-) ide na ploty paaaaa bede później

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#130 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 17:25

nie(d)oceniona, fryzura jest ladna :!:

A ja spac chyba zaraz.. :roll:

#131 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 18:35

witam i uciekam do siostry na kwake

miłego wieczorku życzę
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#132 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 18:38

nie(d)oceniona, klamczucha jestes i tyle :-P bardzo ladna fryzurka

Madzia81, oj,ja wole nie zaczynac tych zakupow dla dzidzi bo mnie chyba nikt nie bedzie w stanie powstrzymac - no moze brak kasy w portfelu :->
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#133 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 18:44

Umalowalam paznokietki :mrgreen:
Teraz filmik i zaraz ksiazki..ehh :roll:

#134 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 18:59

<hello></span> dziewczynki, niedawno wrcoilam do domu i oczywiscie...jestem padnieta :mrgreen: , bylismy sie spotkac z naszym kamerzysta slubnym, a to taki kawal drogi, cale miasto trzeba bylo zjechac <bezradny></span> . Przed chwilka spalaszowalismy pizze...malo nam ;-) , mala jakas byla :-P . Cos czuje, ze dzisiaj wczesnie pojde spac :-D , ale na razie posiedze na BS, bo ostatni niestety rzadko tu bywam :-( .
Dołączona grafika

#135 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 19:10

Witam ponownie ;)

Dzionek udany... ;-) niestety graliśmy tylko godzinkę... ech ta pogoda... :-P
Ja bez kontuzji ale jeden łuk brwiowy i kostka poooszły. :mrgreen:

Miłego wieczoru zołzy. :-P <rozyczka></span>
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#136 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 19:12

PdM <buzi2></span>
to superowo dzionek spędziłeś...

a jak tam... no wiesz co :-D też byłeś tam..
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#137 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 19:13

niestety graliśmy tylko godzinkę...

a w co, bo ja nie w temacie... <hmm></span>

Miłego wieczoru zołzy.

ja jestem zołzą jak najbardziej, więc dziękuję...
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#138 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 19:16

Kahela, no ja chyba tez jestem zolza :mrgreen:
I lubie to.

#139 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 19:17

Donn... wyrzuć śmieci. :-P

a w co, bo ja nie w temacie... <hmm></span>


a biegaliśmy z jajem... (rugby) ;)

ja jestem zołzą jak najbardziej, więc dziękuję...


bardzo proszę. <rozyczka></span> :-D
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#140 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 19:18

z jajem...

myślałam, że faceci biegają z dwoma....ale cóż, różnie bywa... :-P
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych