Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Wymarzone suknie ślubne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3401 odpowiedzi w tym temacie

#1881 anka1705

anka1705
  • Użytkownik
  • 2 490 postów

Napisano 25 marca 2010 - 19:23

kashira, przepiękna :) strasznie mi się podoba, nawet ta ecru :) ale biała będzie dopiero piękna :mrgreen: podoba mi się ta koronka na biuście, kurde nie chcę słodzić :P ale poważnie jestem oczarowana :D

Na pewno będziesz śliczną panną młodą. :-D

dokładnie :)

Między nami nic nie było
Parę nocy, trochę wina,
To za mało by Cię mieć.
Może tylko się łudziłam,
Może lekko pogubiłam,
Nie bój się nie zrobię scen..

Kiedyś się uda
Jeszcze przyjdzie na nas czas


#1882 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 25 marca 2010 - 21:52

podoba mi się to wykończenie na dole - taka koroneczka - super :D

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#1883 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 26 marca 2010 - 02:09

kashira, sukienka mi się podoba tylko mam jedno ale :-P nie podobają mi się te sterczące rogi przy pachach,bo wygląda jakby miały być tam ramiączka,ale je odcięto ;-) więc wolałabym aby to było zaokrąglone :-)

Ale wybór dobry <ookk></span>
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#1884 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 26 marca 2010 - 08:02

nie podobają mi się te sterczące rogi przy pachach,bo wygląda jakby miały być tam ramiączka,ale je odcięto

dokładnie tez bym sie tego pozbyła i zrobiła zaokrąglone ale poza tym sukienka <ookk></span> <ookk></span>
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#1885 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 26 marca 2010 - 14:58

kashira, <ookk></span>
śliczności... ja tez bym taka mogła mieć :-)
nie za skromna, nie przesadzona, fajne to połączenie gładkości i koronek
ehhhh... jak się patrzy na taką suknie śliczną to człowieka aż ściska <placze></span> ;-)

#1886 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5 282 postów

Napisano 26 marca 2010 - 15:03

nie podobają mi się te sterczące rogi przy pachach,bo wygląda jakby miały być tam ramiączka,ale je odcięto


mnie też się nie podobają i ich nie będzie :-)
dzięki za opinie :-)
a ja dalej nie potrafię się do niej przekonac - chyba trzeba mnie trzepnąc, bo nic mnie nie zadowoli :-( :-P
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#1887 anka1705

anka1705
  • Użytkownik
  • 2 490 postów

Napisano 26 marca 2010 - 15:11

mnie też się nie podobają i ich nie będzie :-)

mi się właśnie podobały, na pewno nadają jej oryginalności :)

a ja dalej nie potrafię się do niej przekonac - chyba trzeba mnie trzepnąc, bo nic mnie nie zadowoli :-( :-P

<dupka221></span> <jacidam></span> będziesz miała na prawdę piękną suknię więc nie chcę słuchać takich rzeczy :D

Między nami nic nie było
Parę nocy, trochę wina,
To za mało by Cię mieć.
Może tylko się łudziłam,
Może lekko pogubiłam,
Nie bój się nie zrobię scen..

Kiedyś się uda
Jeszcze przyjdzie na nas czas


#1888 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 26 marca 2010 - 17:05

no a mnie sie nie podoba , nie ten materiał, wole na ramiaczkach albo zabudowana, i to marszczenie wolałabym bardziej z przodu anie tajk z boku , no ale ja mam wybitnie orginalny gust :mrgreen:

a ja dalej nie potrafię się do niej przekonac - chyba trzeba mnie trzepnąc, bo nic mnie nie zadowoli

jesli tak jest to moze jescze sie porozglądaj , jak nie znajdziesz lepszej to wrócisz do tej , abys potem nie załowała ze to nie była ta wysniona :-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#1889 kjujiczek

kjujiczek
  • Użytkownik
  • 1 845 postów

Napisano 26 marca 2010 - 17:22

Jak nie będzie rogów, to kiecuszka śliczna :-D
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#1890 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 26 marca 2010 - 17:50

Kashira swietnie na Tobie lezy, mimo, ze jak mowisz-jest troche za duza ;-) Takze jak dopasujesz...to bedzie jeszcze piekniej ;-)
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#1891 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 27 marca 2010 - 16:13

kashira, śliczna, mała przeróbka jak piszesz i bedzie idealna :!:
ta koronka jest świetna :mrgreen:

ja nie wiem co ty od niej chcesz ;>
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#1892 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 27 marca 2010 - 21:29

a ja napiszę szukaj dalej ;-) bo jakkolwiek jest bardzo ładna, nie rzuca na kolana ;-) (o mojej bez szelkowej fobii nie będę pisać po raz kolejny :lol: ). "falbanek nie lubię, i mi się nie podobają ;-) wolałabym gdyby ich nie było, zwłaszcza na górze... muszę to napisać, wybacz ;-) ... cycki wyglądają jakby materiału zabrakło, i haleczką go zastąpiono... marszczenia w sukniach bardzo lubię, nadają kiecy takiej miłej dla oka elegancji. no i pas mi sięnie widzi ... taki bez pomysłu ... zwykły ... pusty :!: ;-)

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#1893 tigraa84

tigraa84
  • Użytkownik
  • 5 129 postów

Napisano 27 marca 2010 - 23:50

bo jakkolwiek jest bardzo ładna

Mi z kolei się nie podoba <bezradny></span> Za dużo jak dla mnie tego wszystkiego- jeśli dół jest tak "urozmaicony" to wydaje mi się, że powinna byc skromniejsza góra a wtedy ładniej by się wszystko komponowało ;-)

a ja napiszę szukaj dalej

A ja się do tego stwierdzenia przyłaczę ;-)
Mężczyzna bez kobiety jest jak pies bez pcheł- niby da się żyć, ale nudno
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo

#1894 zo$ka

zo$ka
  • Użytkownik
  • 150 postów

Napisano 27 marca 2010 - 23:57

Mi z kolei się nie podoba <bezradny></span>


Mi tez niestety nie.Po pierwsze dla mnie suknia musi miec raniaczka przynajmniej,wtedy czuje sie o wiele lepiej,rzadko sie zdarza bym kupila sukienke czy bluzke bez ramiaczek...po drugie ta koronka...stanowczo mowie nie!Gdyby gora byla inaczej zakonczona i zamiast tej koronki na dole bylby prosty material,pozostawiajac te marszczenie tak jak jest to suknia bylaby o niebo lepsza ;-) Ale to tylko moje skromne zdanie ;-)

#1895 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2 990 postów

Napisano 28 marca 2010 - 10:37

mi też się jakoś specjalnie nie podoba... nie wiem no taka trochę bezpłciowa... niby coś tam oryginalnego a jednak to takie nijakie... dziwnie ta koronka na górze wygląda...

no i pas mi sięnie widzi ... taki bez pomysłu ... zwykły ... pusty :!: ;-)

dokładnie... brakuje mi tam czegoś!

te marszczenia są ok ale mogły by być bliżej środka...

kashira szukaj dalej :!: tak myślę ;-)
znaczy się każdy a swój gust aleee... :-P
Dołączona grafika

#1896 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5 282 postów

Napisano 28 marca 2010 - 15:22

szukac dalej nie będę, bo jak pisałam, wpłaciłam już zaliczkę. Mama była zachwycona, mierzyłam kilka innych i nie wyglądały na mnie dobrze, no cóż, widocznie na mnie nic nie będzie dobrze wyglądało i będę "bezpłciową" panną młodą ;-)
nie podbudowałyście mnie, ale nie suknia jest najważniejsza ;-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#1897 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 28 marca 2010 - 15:32

będę "bezpłciową" panną młodą

A moim zdaniem nie bedziesz ;-) Jak juz mowilam, dla mnie podobasz sie w tej sukience, a do tego fryzura, dodatki, makijaz i efekt murowany.

nie podbudowałyście mnie

Nie kazdemu musi sie to samo podobac, jesli Tobie odpowiada ta suknia, czujesz sie w niej super- to znaczy, ze trafilas na odpowiednia ;-) Najwazniejsza jest Twoja opinia ;-)
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#1898 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2 990 postów

Napisano 28 marca 2010 - 16:01

kashira, Ty to jestes śliczna kobieta więc Tobie ładnie we wszystkim... :-D

nie podbudowałyście mnie, ale nie suknia jest najważniejsza ;-)

każdy ma swój gust, a na forum to zawsze jednym się podoba innym nie... więc tylko Twoje zdanie się liczy :-o
Dołączona grafika

#1899 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 28 marca 2010 - 16:09

no i pas mi sięnie widzi ... taki bez pomysłu ... zwykły ... pusty :!: ;-)

eee ja tam widzę z boku na wysokości pasa jakieś ozdóbki :mrgreen:

kashira, nie ma sie co załamywac, sukienek jest multum ale trudno coś wybrac a jak sie wybierze żeby jeszcze leżała odpowiednio ;-)

koniecznie wklej fotke po przeróbce, mam nadzieje że sie przekonasz do niej ;-)
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#1900 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5 282 postów

Napisano 28 marca 2010 - 16:43

eee ja tam widzę z boku na wysokości pasa jakieś ozdóbki


z boku jest haftowany kwiat z koronek, ale niezbyt to widac :->

nie ma sie co załamywac


nie załamuję się, w zasadzie chciałam zupełnie inny model sukni, ale, że do mnie nie pasował to jest taka i już :-P będzie biała i będzie git, nie muszę się wszystkim podobac, ważne żeby przyszłemu mężulowi się podobało, a z tego co mówił to się podoba ;-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych