Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Wymarzone suknie ślubne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3401 odpowiedzi w tym temacie

#1861 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 01 marca 2010 - 14:03

Nie podoba mi sie ten fason, a te falbanki wg mnie sa okropne <bezradny></span>
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#1862 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5 282 postów

Napisano 01 marca 2010 - 14:42

mnie się podoba... na cywilny jak najbardziej :-) świetnie podkreśla figurkę :-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#1863 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1 963 postów

Napisano 01 marca 2010 - 14:50

Sukienka jest przeciętna i uważam że zbyt pstrokata na ślub cywilny.

#1864 kasia2486

kasia2486
  • Użytkownik
  • 41 postów

Napisano 01 marca 2010 - 17:46

ile ludzi tyle gustow ;-)
dziekuje za opinie :-)

#1865 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 01 marca 2010 - 18:07

moim zdanim sukienka jest przesliczna uwielbiam taki krój , na cywilny jest super, co do koloru to kazdy tylko nie biały , bezowy , ani rózowy :-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#1866 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 01 marca 2010 - 18:11

Kasia,2486,śliczna ta szmaragdowa suknia.Krój ciekawy i piękny kolor. ;-)

#1867 Wiola

Wiola
  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 01 marca 2010 - 19:23

jest śliczna.

A i owszem. Ale na cywilny jakoś mi sie nie widzi ze względy na te falbany na dole. A jeśli już to tylko kolor beżowy albo różowy ;-) :P


no ja mam podobne spostrzeżenia, jakoś na cywilny mi ta suknia nie pasuje
mi bardzo się ta bordowa podoba

#1868 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 01 marca 2010 - 19:41

kasia2486, przepiekna ta sukienka naprawde kroj jest boski kolorek too musisz sama wybrac

ps. jak bedziesz maial chwilke to przyslij mi na nią namiary na pw ;-)

#1869 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 13 marca 2010 - 14:57

jak wam sie podoba . ja jestem tradydcjonalistka i wolałabym biale te kamyczki , albo w innym pastelowym kolorze. na innej nie białej sukience, np czerwonek to było by fajnie ale tutaj mi sie nie widzi.Z daleka by to jak plama wygladało ;-)

Załączone miniatury

  • suki.jpg

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#1870 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 13 marca 2010 - 15:01

magdaaaaa, ładna, mimo że ja wolę takie rozszerzane u dołu, plus że bez ramiączek, a to czarne cuś właśnie fajne, dodaje uroku :lol:
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#1871 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 13 marca 2010 - 15:11

wolałabym biale te kamyczki

Racja,inaczej by się prezentowały.Suknia śliczna,prosta i skromna. ;-)

#1872 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 13 marca 2010 - 15:57

magdaaaa sukienka boska, dokladnie w moim stylu. Te czarne kamyczki jak najbardziej mi sie nie podobaja, dodaja charakteru tej sukience. Jesli bylyby biale- zlewalyby sie z sukienka i nie byloby takiego efektu.
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#1873 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 13 marca 2010 - 16:20

jasne? w życiu! po co w ogóle dawać taką ozdobę skoro jej nie będzie widać. czarne są genialne. a bez tej pierdółki ta suknia to tylko kawałek materiału zszyty do kupy ...

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#1874 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 13 marca 2010 - 16:32

Przepraszam, nie moge juz edytowac swego postu :-P W mojej wypowiedzi wyszedl maly paradoks :-P Ale oczywiscie chodzilo mi o to, ze te zdobienie mi sie podoba :mrgreen:
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#1875 monia66

monia66

    szczęśliwa mamusia

  • Użytkownik
  • 3 169 postów

Napisano 13 marca 2010 - 16:43

Fajna suknia podoba mi sie ;-) jest prosta a takie wlasnie lubie

201407101662.png


#1876 anka1705

anka1705
  • Użytkownik
  • 2 490 postów

Napisano 13 marca 2010 - 22:02

ładny fason, ale to czarne odpada...

Między nami nic nie było
Parę nocy, trochę wina,
To za mało by Cię mieć.
Może tylko się łudziłam,
Może lekko pogubiłam,
Nie bój się nie zrobię scen..

Kiedyś się uda
Jeszcze przyjdzie na nas czas


#1877 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5 282 postów

Napisano 25 marca 2010 - 16:57

No to z lekkim stresem wklejam moją kieculinkę :-P (ze stresem, bo jeszcze nie do końca przekonana jestem).
Oczywiście jest mi trochę za duża, troszkę przybrudzona no i ecru, a moja będzie biała ;-)

Załączone miniatury

  • tn_na forum.JPG

Dołączona grafika
Dołączona grafika

#1878 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 25 marca 2010 - 17:42

Kashira,bardzo ładna sukienka,ciekawy krój,ładnie zdobiona przy biuście.Na pewno będziesz śliczną panną młodą. :-D

#1879 monia66

monia66

    szczęśliwa mamusia

  • Użytkownik
  • 3 169 postów

Napisano 25 marca 2010 - 17:54

kashira bardzo ładna suknia slubna. taka delikatna, piekna i nie przesadzona.
Fajny ma kroj ciekawa koronke ;-) Super naprawde :mrgreen:

201407101662.png


#1880 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 25 marca 2010 - 18:45

kashira, bardzo ładna :) biała i bardziej dopasowana pewnie będzie ślicznie wyglądać :)





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych