[27.10.2008] Udany Poniedziałek :)
#241
Napisano 27 października 2008 - 22:59
#242
Napisano 27 października 2008 - 23:00
rzucam...
nie mam takiej silnej woli
nie umiem z dnia na dzień
a może tak właśnie powinnam?
...
może zacznę palić bałdzo rzadko ale supelighty?
..
choć tyle..?
..
eh
#243
Napisano 27 października 2008 - 23:01
#244
Napisano 27 października 2008 - 23:02
trzeba stopniowo i sukcesywnie ograniczać, jakoś tak
#245
Napisano 27 października 2008 - 23:02
Leo trzeszczy, że nie może zasnąć...
Takie życie...ja sowa, on skowronek i pffff
Miłych ploteczek, pa Babki kochane
#246
Napisano 27 października 2008 - 23:03
[ Dodano: 2008-10-27, 23:03 ]
Kahela, dobranoc
#247
Napisano 27 października 2008 - 23:03
[ Dodano: 2008-10-27, 23:03 ]
a jakElodi, jakie my obie mądre w tym temacie
#248
Napisano 27 października 2008 - 23:04
ale ja się właśnie boję, że sobie dalej bd paliła
że te superlighty to taka wymówka tylko, bo sobie zawsze jakąś znajdę
#249
Napisano 27 października 2008 - 23:04
a co do fajek ... znowu ograniczam (zapewne tylko do piątku)
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#250
Napisano 27 października 2008 - 23:05
a czemu próbujesz rzucić?
#251
Napisano 27 października 2008 - 23:05
#252
Napisano 27 października 2008 - 23:09
mi chodziło o to że ograniczam i do tego jeszcze palę superlighty
#253
Napisano 27 października 2008 - 23:11
heh ... łatwo sie mówi trudniej sie dotrzymuje ...wyznacz sobie jakąś liczbę że np w tym tygodniu palisz tyle, w następnym tyle
ja na razie ograniczam dziennądawkę ... rzucać bede w styczniu ... bo jak wyruszę w ten piekny świat to mnie na fajencje stać nie bedzie
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#254
Napisano 27 października 2008 - 23:14
bardzo trudnołatwo sie mówi trudniej sie dotrzymuje ...
ja już nie raz próbowałam spalić np 5 papierosów w 2 godziny
ale jak siedzę w domu to mi się nudzi i palę
#255
Napisano 27 października 2008 - 23:15
#256
Napisano 27 października 2008 - 23:17
albo robię wszystko żeby dzień minął, komp, tv, książka, gazeta i palę przy tym
taki odruch
#257
Napisano 27 października 2008 - 23:19
to chyba tak jak ja mam z jedzeniem jak siedzę w domu (tak mi się zdaję)
#258
Napisano 27 października 2008 - 23:29
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty








