Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[27.10.2008] Udany Poniedziałek :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
257 odpowiedzi w tym temacie

#241 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 27 października 2008 - 22:59

cerrata, no na faje mnóstwo kasy idzie. Jakby moja matka nie paliła, to byśmy miały zarąbiaszczą wizytę u kosmetyczki co miesiąc, po parze jakiś skórzanych bucików, bluzeczek kilka... ja bym miała kieszonkowe... :P No ale jest jak jest. Dorabiam sobie inaczej i tak mi to pasi :P

#242 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 27 października 2008 - 23:00

cholera...
rzucam...
nie mam takiej silnej woli
nie umiem z dnia na dzień
a może tak właśnie powinnam?

...
może zacznę palić bałdzo rzadko ale supelighty?
..
choć tyle..?
..
eh
nie ma mnie tu i nie będzie.

#243 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 27 października 2008 - 23:01

cerrata, od razu tez nie można rzucić ;) Zmniejszaj stopniowo dawkę, aż w końcu do zera :D Organizmu od nikotyny od razu nie można odstawić. No i te superlighty tez może dobry pomysł ;)

#244 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 27 października 2008 - 23:02

cerrata, moja koleżanka mówiła, że nie można nawet tak z dnia na dzień rzucać, bo to niezdrowe czy cuś...
trzeba stopniowo i sukcesywnie ograniczać, jakoś tak :P
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#245 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 27 października 2008 - 23:02

Do dyskusji na temat palenia wrócę innym razem, bo idę spać...
Leo trzeszczy, że nie może zasnąć...
Takie życie...ja sowa, on skowronek i pffff ;-)
Miłych ploteczek, pa Babki kochane :-D
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#246 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 27 października 2008 - 23:03

Elodi, jakie my obie mądre w tym temacie :mrgreen:

[ Dodano: 2008-10-27, 23:03 ]
Kahela, dobranoc :*
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#247 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 27 października 2008 - 23:03

Bardzo śmierdząca dyskusja, ale muszę ją zakończyć podobnie jak Kahela, bo jutro tyłka nie podniosę :) Na razie laseczki, dobrej nocki bez palenia :*

[ Dodano: 2008-10-27, 23:03 ]

Elodi, jakie my obie mądre w tym temacie :mrgreen:

a jak :mrgreen:

#248 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 27 października 2008 - 23:04

palaczki :P


ale ja się właśnie boję, że sobie dalej bd paliła
że te superlighty to taka wymówka tylko, bo sobie zawsze jakąś znajdę :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#249 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 27 października 2008 - 23:04

Elodi, a taki tam fajny typek ;P ale na typkowaniu sie skończy :D

a co do fajek ... znowu ograniczam (zapewne tylko do piątku)

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#250 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 27 października 2008 - 23:05

nie(d)oceniona, wspieram cię duchowo :)

a czemu próbujesz rzucić?
nie ma mnie tu i nie będzie.

#251 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 27 października 2008 - 23:05

cerrata, to wyznacz sobie jakąś liczbę że np w tym tygodniu palisz tyle, w następnym tyle, a nie że tylko superlighty. Ja wierzę, że będziesz konsekwentna :P
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#252 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 27 października 2008 - 23:09

no no
mi chodziło o to że ograniczam i do tego jeszcze palę superlighty
nie ma mnie tu i nie będzie.

#253 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 27 października 2008 - 23:11

wyznacz sobie jakąś liczbę że np w tym tygodniu palisz tyle, w następnym tyle

heh ... łatwo sie mówi trudniej sie dotrzymuje ...

ja na razie ograniczam dziennądawkę ... rzucać bede w styczniu ... bo jak wyruszę w ten piekny świat to mnie na fajencje stać nie bedzie :) i dobrze :mrgreen:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#254 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 27 października 2008 - 23:14

łatwo sie mówi trudniej sie dotrzymuje ...

bardzo trudno
ja już nie raz próbowałam spalić np 5 papierosów w 2 godziny
ale jak siedzę w domu to mi się nudzi i palę
nie ma mnie tu i nie będzie.

#255 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 27 października 2008 - 23:15

cerrata, a ponoć inteligentni ludzi się nie nudzą... :P
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#256 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 27 października 2008 - 23:17

ale mi chodzi o to, że dziedzę w domu czekam na Radka np
albo robię wszystko żeby dzień minął, komp, tv, książka, gazeta i palę przy tym
taki odruch
nie ma mnie tu i nie będzie.

#257 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 27 października 2008 - 23:19

no rozumiem (poniekąd) miałam ojca palacza nałogowca, który cokolwiek by nie robił to i tak palił... <bezradny></span>
to chyba tak jak ja mam z jedzeniem jak siedzę w domu (tak mi się zdaję) :P
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#258 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 27 października 2008 - 23:29

ja idęspaćjednak <bezradny></span> oczy trzymam na zapałkach a i tak powieki klapią w dół ... jutro bede nadrabiać zaległości forumowe :mrgreen: a na razie <byebye></span>

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych