Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[27.10.2008] Udany Poniedziałek :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
257 odpowiedzi w tym temacie

#221 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 27 października 2008 - 22:46

mam 19 lat , palę od 5-6

:shock:
To ja zaczęłam mając 20...
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#222 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 27 października 2008 - 22:47

Elodi, aaa to ja jestem lepsza od ciebie bo ani razu :P

Czyli wyszłam jednak na tę gorszą :P Szkoda :P

#223 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 27 października 2008 - 22:47

Mi się kiedyś zdawało, że papierosy sa bardzo kobiece, w sensie taka kobietka przy barze stoi i trzyma dwoma palcami paierosa... a teraz też mi się wydaję, że kobiety z papierosami nie wyglądają zbyt atrakcyjnie <bezradny></span>
i do tego, jak me koleżanki z pracy przychodzą z papierosa to tak śmierdzą, że muszę uciekać, bo bym się zadusiła :P
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#224 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 27 października 2008 - 22:49

malenka, to jest to... Zapach strasznie odrzuca. Wiem po swojej matce. Jak coś do mnie mówi, to tylko ją proszę o użycie jakieś gumy, albo odwrócenie się, bo na wymioty mi się zbiera...

#225 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 27 października 2008 - 22:49

Jak wiesz, że dałabyś radę, to rzuć, po co się truć? ;)

no właśnie nie o trucie mi chodzi...
to mnie tam jakoś nie przeraża
i tak jestem zepsuta bez fajek :P

Ale ta kasa,,,
i jak mówiłam..
jest sobie dziewczyna niepaląca
i tak zawsze te ubrania tak ładnie pachną itd
a ja wszędzie czuję fajki..
no i ta kasa..
ałć ;-)

cerrata napisał/a:
mam 19 lat , palę od 5-6
:shock:
To ja zaczęłam mając 20...


no widzisz.....
:oops:
nie ma mnie tu i nie będzie.

#226 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 27 października 2008 - 22:49

a macie baby :mrgreen:

Załączone miniatury

  • ba001__normal.gif


#227 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 27 października 2008 - 22:50

Olciiia, nie tak agresywnie, bo się nam tu babki zrażą :lol:

#228 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 27 października 2008 - 22:51

A minister zdrowia se może ostrzegać na tych paczkach :P
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#229 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 27 października 2008 - 22:51

łał
właśnie zkumplem gadam na gg
on tez mnie nakręca

a najlepszy był Radek...
- myszko rzućmy palenie, co?
- a po co? :roll:

:P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#230 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 27 października 2008 - 22:51

no dobra one wiedza ze ja kochana <kumpel1></span> :mrgreen:

#231 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 27 października 2008 - 22:52

a po co?

a jaka była na to odpowiedz?? :P
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#232 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 27 października 2008 - 22:52

malenka, generalnie masz rację...
Nie cierpię jak kobieta pali na ulicy, nie cierpię jak idzie z dzieciakami i pali...
Nie jest dla mnie problemem nie palić przez cały dzień w pracy, nie palę przy dzieciakach i osobach niepalących, nie zapalę na ulicy....

Ale nic tak nie smakuje jak dobra kawka i papieros do tego... ;-)
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#233 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 27 października 2008 - 22:52

A minister zdrowia se może ostrzegać na tych paczkach :P

i tak wybieram te z impotencją :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#234 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 27 października 2008 - 22:53

Elodi, nie co tylko kto ;P

wy tu gadu gadu o fajkach ... a ja mam wyrzuty sumienia bo mi poszło 3 paczki w ciągu 3 dni ... a miałam sie ograniczać :roll:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#235 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 27 października 2008 - 22:53

cerrata napisał/a:
a po co?

a jaka była na to odpowiedz?? :P

brak jej
załamałam się...
muszę go namówić
:)
jak rzucać to razem
i może mamą namówię też
:)
ona już keidyś próbowała
i może tatę
razem lepiej, nie? :)
mój brat rzucił
nie pali już kilka miesiecy
ale mówi, że dalej czuje się palaczem
:P

[ Dodano: 2008-10-27, 22:54 ]
nie(d)oceniona, ja też paczkę dziennie
masakra
za młoda jestem na TAKIE palenie...

pamietam kiedyś 4 fajki dziennie
a teraz to ja tyle nie raz w godzinę potrafię wypalić..
nie ma mnie tu i nie będzie.

#236 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 27 października 2008 - 22:54

nie(d)oceniona, oj nieładnie, nieładnie! Jedna paczka dziennie! 20 czy 25 papierosów... Kryste Panie. A kto to, a kto to? :D

#237 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 27 października 2008 - 22:54

kawka i papieros do tego

nigdy nie próbowałam takiej mieszanki :P
kawy nie lubię a papierosa nigdy w ustach nie miałam (i nie chcę mieć) :P
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#238 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 27 października 2008 - 22:57

dobranoc kolorowych snow <byebye></span>

i pamietajcie papierosy sa niedobre i smierdzace :mrgreen:

#239 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 27 października 2008 - 22:57

Jedna paczka dziennie!

no masakra mówię ci

to tak
.
fajki teraz po 7 -8zł
policzmy po 7zl
7x30 > 210zł miesięcznie
czasem i więcej jak impreza, piwo albo się rozpędzę..
nie ma mnie tu i nie będzie.

#240 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 27 października 2008 - 22:58

papierosy sa niedobre i smierdzace

tym ich nie przekonasz :P
Powiesz DROGIE i zaczną może rozkminiać rzucenie :P
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych