Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

majtki z silikonowymi wkładkami hit czy kit?;)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
84 odpowiedzi w tym temacie

#61 dobra

dobra
  • Użytkownik
  • 2604 postów

Napisano 20 maj 2011 - 14:05

a to nie parzy w dupke? :-)

wyżej właśnie napisałam

albo tańszy odpowiednik majtochy - jak ktoś lubi sobie parzyć tyłek

:mrgreen:
Dołączona grafika

#62 tigraa84

tigraa84
  • Użytkownik
  • 5129 postów

Napisano 20 maj 2011 - 14:10

dobra piszesz, że nadają nienaturalny wygląd i dodajesz, że ktoś inny mógłby różnicy nie zauważyć, ale Ty widzisz, bo wiesz, że coś takiego istnieje. Skoro może to pozostać niezauważone to chyba aż tak źle nie wygląda ;-) No i skąd pewność, że ta dziewczyna w sukience miała na sobie silikonowe majtki? Bo chyba nie pytałaś jej o to ani tym bardziej nie zaglądałaś jej pod kieckę :-P Może akurat ona miała taki tyłek :mrgreen:

Co do samych majtek, hmm... zdjęcie na pierwszej stronie wygląda faktycznie dziwnie, ale nie skłania mnie do stwierdzenia, że to kit. I zgadzam się z Elodi, że dla niektórych kobiet to może być ciekawa alternatywa operacji plastycznych.
Mężczyzna bez kobiety jest jak pies bez pcheł- niby da się żyć, ale nudno
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo

#63 dobra

dobra
  • Użytkownik
  • 2604 postów

Napisano 20 maj 2011 - 14:57

No i skąd pewność, że ta dziewczyna w sukience miała na sobie silikonowe majtki? Bo chyba nie pytałaś jej o to ani tym bardziej nie zaglądałaś jej pod kieckę :-P

bo majtochy się odznaczały ;-) a uwagę zwróciłam na dziewczynę wyłącznie z tego względu, że miała nie naturlanie (zdarzają się przypadki 1/100) wielki, idealny tyłek , ale zarys majtek był, jak kiedyś spotkasz jakąś babkę z dużym tyłkeim to przypatrz się możliwe, że też ma , jak będzie miałą to będziesz o tym wiedziała jak się wpatrzysz :mrgreen:

Może akurat ona miała taki tyłek :mrgreen:

mogła mieć owszem ..ale nie ta :mrgreen:

I zgadzam się z Elodi, że dla niektórych kobiet to może być ciekawa alternatywa operacji plastycznych.

a ja nadal się nie zgadzam :mrgreen: bo sama jestem (może nie tak do końca, może mi się tylko wydaje) tym przypadkiem z mała pupką, dużej nie ma, płaskiej jak decha też nie ale ani wielkiej, i co robię ku temu ? na pewno nie idę na skróty i nie pakuję w siebie sztucznych silikonowo-worowych majtkrów które powietrza nie przepuszczają tylko zapieprzam na siłce, robię także w domu spec. ćwiczenia na tyłek i powiem, że są efekty (oczywiście po hm...chyba 3 latach :-P ) ale za to jaka mnie duma ogrania z tego powodu

i myślę że to jest kluczem do sukcesu hihi 8-)
Dołączona grafika

#64 Hexi

Hexi
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 22 czerwiec 2011 - 11:51

Ojoj chyba raczej KIT ! Co to w ogóle ma być ? Coś jak staniki formujące czy coś w tym stylu. No raczej nie przyjmie się :roll:

#65 1parasolka

1parasolka
  • Użytkownik
  • 196 postów

Napisano 07 lipiec 2011 - 10:31

Kiedyś kupiłam sobie taki samonośny stanik który w środku był z silikonu i nie mogłam tego nosić bo skóra w tym miejscu nie oddychała, pociła się i po półgodzinie miałam wrażenie że mam ugotowane piersi :lol:
w tym majciochach może być podobnie ;-)

#66 dobra

dobra
  • Użytkownik
  • 2604 postów

Napisano 07 lipiec 2011 - 18:46

tym miejscu nie oddychała,

dokładnie to samo napisalam, pomi tego że nie nosiłam (i całe szczęście) ale można się domyślić
Dołączona grafika

#67 Adyntri

Adyntri
  • Użytkownik
  • 33 postów

Napisano 14 lipiec 2011 - 11:12

Raczej nie zdają egzaminu :/ ja to bym tego nie założyła !

#68 gagancia

gagancia
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 28 lipiec 2011 - 21:34

Ja sądzę,że takie majtki to pasują kobietom mającym bardzo obwisłe pośladki, aby trochę je podnieś. Jak dla mnie oki, oczywiście w takich nie chodzę, ale myślę, że jeżeli produkują taką bieliznę to znaczy, że ktoś musi ją kupować.

#69 dobra

dobra
  • Użytkownik
  • 2604 postów

Napisano 29 lipiec 2011 - 16:03

że jeżeli produkują taką bieliznę to znaczy, że ktoś musi ją kupować.

albo myśleli , że ktoś będzie kupować ..z tego co się orientuję to takie gacie kosztują w granicy 100zł więc nawet jak 1 czy 10 os. kupi to mają już niezły utarg z tego (co pewnie rzeczywiście kosztuje grosze )
Dołączona grafika

#70 Sklep.Mikoma

Sklep.Mikoma
  • Użytkownik
  • 86 postów

Napisano 30 sierpień 2012 - 19:42

Ale okropne gacie :P Nie wyobrażam sobie jak można chodzić w czymś takim :P Fuj...

#71 Ruda_Kaś

Ruda_Kaś
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 06 marzec 2014 - 00:24

Kit totalny! Kto normalny może to nosić. Rozumiem, że się chce ładnie wyglądać, ale co wtedy, gdy musimy się pokazać nago lub w bardziej skąpym ubraniu. Oszustwo faceta i w sumie siebie. :-/  Głupie. Nie wzięłabym nawet za darmo  :-P  :-P

#72 agnieszkapat

agnieszkapat
  • Użytkownik
  • 76 postów

Napisano 14 marzec 2014 - 16:18

Heh, nie wiedziałam, że coś takiego jest póki nie weszłam do tego wątku ;D

#73 Findmysky.

Findmysky.

słaba, ale udźwignie

• Użytkownik
  • 1069 postów

Napisano 14 marzec 2014 - 16:58

Dziwne. Facet łapie mnie za tyłek, a tu jakieś silikonowe wkładki. :D

Dla mnie kit, tak jak staniki push-up, ale jeśli ktoś się w takim czymś czuje lepiej, to proszę bardzo.

''W życiu często by­wamy poniewiera­ni, dep­ta­ni, upo­karza­ni i ob­rażani, a mi­mo to wciąż jes­teśmy ty­le sa­mo warci''

#74 agnieszkapat

agnieszkapat
  • Użytkownik
  • 76 postów

Napisano 01 kwiecień 2014 - 16:51

Dziwne. Facet łapie mnie za tyłek, a tu jakieś silikonowe wkładki. :-D

Hahahaha nie pomyślałam o tym ;D

#75 niz

niz
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 30 czerwiec 2015 - 11:04

jak najbardziej kit 

#76 szparaga

szparaga
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 14 lipiec 2015 - 19:26

Oczywiście, że kit! Po co okłamywać samą siebie i przy okazji swojego faceta? I tak zoabczy Twoją figurę. 

#77 justynia

justynia
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 24 sierpień 2015 - 10:10

straszny kit.. nie dość, że 100 % widać sztuczność tego wynalazku.. to jeszcze nie wyobrażam sobie jak jest z "przewiewem" w takich gatkach.. masakra

#78 ulanka

ulanka
  • Użytkownik
  • 31 postów

Napisano 28 sierpień 2015 - 12:09

Heh, nie wiedziałam, że coś takiego jest póki nie weszłam do tego wątku :-D

haha dokladnie, ja też pierwsze widzę xD nie nosiłabym tego !!!!

#79 amulka

amulka
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 16 wrzesień 2015 - 11:55

Czego to ludzie nie wymyślą, haha ;) 

#80 Tamara_26

Tamara_26
  • Użytkownik
  • 73 postów

Napisano 21 październik 2015 - 07:58

oo fajne, nie słyszałam o czymś takim, gdzie można takie cudo nabyć?