Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

majtki z silikonowymi wkładkami hit czy kit?;)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
84 odpowiedzi w tym temacie

#41 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13852 postów

Napisano 02 listopad 2008 - 23:57

nie wiecie gdzie można takie cos dostać??

przypuszczam, że na allegro tego pełno :)

[ Dodano: 2008-11-02, 23:57 ]
no i masz :)

np tutaj >
nie ma mnie tu i nie będzie.

#42 sweet camilla

sweet camilla
  • Użytkownik
  • 308 postów

Napisano 04 listopad 2008 - 13:21

tak na allegro jest pare egzemplarzy
..Doskonała argumentacja nigdy nie przekona zaślepiającej emocji....

#43 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13852 postów

Napisano 04 listopad 2008 - 18:13

o widzę, zę linku z allegro nie można podać > nie wiedziałam ;-)

szukaj sobie zawsze takich rzeczy na allegro ;-) tam najłatwiej dostać :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#44 maartekkk

maartekkk
  • Użytkownik
  • 3309 postów

Napisano 10 listopad 2008 - 08:11

Znam kilka przypadkow kolezanek, ktorym nby sie takie majciochy przydaly;) mnie wrecz przeciwie - juz mam wystarczajaco 'uwydatniona' pupe:P
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#45 emce2

emce2
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 23 listopad 2008 - 17:27

Widziałyście? Rewelacja! Nareszcie jest rozwiązanie problemu płaskiej pupy!
Pewnie wiele z Was ma ten problem smile Ja kupiłam na super
majtki z wkładkami silikonowymi poprawiające kształt pupy i nareszcie wyglądam
sexy:) Zobaczcie same! Koniec problemu płaskiej pupy:) Efekt jest natychmiastowy!!!

#46 dajmira

dajmira
  • Użytkownik
  • 621 postów

Napisano 24 listopad 2008 - 13:47

Ciekawe czy Weronika Rosati słyszała o tym wynalazku? :-)tez jestem zdania ,ze jeżeli komus maja poprawic wygląd i samopoczucie to niech nosi!Ja nie potrzebuje i tak mam odstający kuper ;-/
Dołączona grafika

#47 tanika_aha

tanika_aha
  • Użytkownik
  • 2491 postów

Napisano 24 listopad 2008 - 16:50

dla mnie kicz!!! ;-)
Gdy patrzysz na mnie,wiem o czym myślisz, chcesz ze mnie czerpać słodkie korzyści!Wyluzuj koleś! Weź zimny prysznic! Nic nie kombinuj bo nic nie wymyślisz...!

If you don't know my name, you can call me baby Dołączona grafika" title="" />

#48 maartekkk

maartekkk
  • Użytkownik
  • 3309 postów

Napisano 24 listopad 2008 - 16:52

Dla mnie nie, bo i kiczem musialabym nazwac biustonosze z push-upem... jezeli ktos bedzie sie czul dzieki temu lepiej, bardziej kobievo - czemu nie? ja tam akurat nie musze uwydatniac, i tak mam za duzo gdzieniegdzie:P
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#49 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 24 listopad 2008 - 16:56

Dla mnie nie, bo i kiczem musialabym nazwac biustonosze z push-upem.

racja w sumie :)
I jedno i drugie ma za zadanie powiekszyc, uksztaltowac ale za to te majtaski to rzadsze zjawisko wiec dlatego tak dziwi :)
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#50 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4235 postów

Napisano 24 listopad 2008 - 21:25

Dla mnie nie, bo i kiczem musialabym nazwac biustonosze z push-upem

łe tam stanik to jednak co innego, mi byłoby głupio usiąśc w takich majtasach chłopakowi na kolana :-?
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#51 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2990 postów

Napisano 24 listopad 2008 - 21:34

łoł... jakie dziwne. Jak dla mnie ... nie dziękuję! silikonowe pośladki... taaaa super mega seksowne! kicz...
Dołączona grafika

#52 landrynka

landrynka
  • Użytkownik
  • 52 postów

Napisano 08 grudzień 2008 - 11:34

jak ktoś ma płaską pupę to może...
moje krągłości tego nie potrzebują :mrgreen:
poza tym pewnie się pod tym ciało poci fuuu,

#53 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8196 postów

Napisano 31 styczeń 2009 - 03:54

kicz kicz i jeszcze raz kicz :shock:

#54 dobra

dobra
  • Użytkownik
  • 2604 postów

Napisano 01 maj 2011 - 22:35

tandeta ..ala lopezki ..to już od tych gaci wole implanty sobie wszczepić :mrgreen:
Dołączona grafika

#55 Mysza29

Mysza29
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 18 maj 2011 - 20:14

ooooo kurcze:) takiego czegos jeszcze nie widzialam :P

#56 Preity

Preity
  • Użytkownik
  • 96 postów

Napisano 18 maj 2011 - 20:30

Jeżeli ktoś chce sobie powiększyć pupę... :lol: Dla mnie okropne są te majty.

#57 dobra

dobra
  • Użytkownik
  • 2604 postów

Napisano 19 maj 2011 - 05:47

Jeżeli ktoś chce sobie powiększyć pupę... :lol: Dla mnie okropne są te majty.

]

taa niech kupuję i powiększa aby inni mogli się pośmiać :mrgreen:
Dołączona grafika

#58 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6709 postów

Napisano 19 maj 2011 - 18:02

taa niech kupuję i powiększa aby inni mogli się pośmiać :mrgreen:

Przecież na dobrą sprawę nie wiadomo, na ile te majtki wyglądają naturalnie. Są osoby, które mają naprawdę płaskie tyłki, więc takie gatki wcale nie muszą wyglądać źle. A te wszystkie babki, które kupują push-upy? To tez wg Was kicz? Bo wg mnie rzeczywistość. Cycek wypełniony, podniesiony i tylko porównując daną osobę nago, idzie stwierdzić, czy te baloniki to ściema czy nie. I myślę, że takie majtki wśród 40latek byłyby modne, bo w jakimś wieku tyłek robi się mniej krąglutki. Ja bym wolała chyba takie gacie, niż pakować w siebie silikon (tyłek, cycki, whatever)...

#59 dobra

dobra
  • Użytkownik
  • 2604 postów

Napisano 19 maj 2011 - 20:59

Przecież na dobrą sprawę nie wiadomo, na ile te majtki wyglądają naturalnie.

widać to (chyba, że ktoś założy do spodni) ale ja widziałam akurat dziewczyna miała sukienkę na sobie, tyle, że ktoś kto nie wie o istnieniu takiego czegoś to nie będzie widział różnicy (tak mi się wydaje), ja wiedziałąm, że coś takiego jest i nie tyle co komicznie ale nienaturalnie wygląda

Są osoby, które mają naprawdę płaskie tyłki, więc takie gatki wcale nie muszą wyglądać źle.

to niech zaakceptują siebie i tyle, a jak nie to może operację ? albo tańszy odpowiednik majtochy - jak ktoś lubi sobie parzyć tyłek

A te wszystkie babki, które kupują push-upy? To tez wg Was kicz? Bo wg mnie rzeczywistość.

i normalność, ja gdy kupuję biustonosz to nawet nie zwracam uwagi czy ma push-a czy nie, musi mi się podobać i ładnie leżeć, mam kilka z push-em a raczej tą gąbeczką wyjmowaną i nie ma żandej różnicy przed i po, gdyż te bąbeczki to nawet nie wiem po co są bo są cienkie

co innego gdy ktoś wkłada sobie sulikonowe wkładki :shock: :!: dla mnie to jest to samo co te majtochy , jak kupujemy biustonosz to ma fabrycznie wbudowaną gąbeczkę i jakoś nienaturalnie to nie wygląda

Cycek wypełniony, podniesiony i tylko porównując daną osobę nago, idzie stwierdzić, czy te baloniki to ściema czy nie

ja myślę ,że push-ki to mniejszy problem , gorzej jest chociaż by nawt przy zwykłych biustonosza bo dajmy na to jakaś babka ma wilkie jędrne cyce, zdejmuje biustonosz albo paraduje w stroju a tam krowie zwisy, i w tym przypadku nawet zwykły biustonosz robi z nie ładnych cycków mega balony

I myślę, że takie majtki wśród 40latek byłyby modne, bo w jakimś wieku tyłek robi się mniej krąglutki.

a ja myślę że jak ktoś nie nosił majtek przez 40lat to i nie będzie miał ochoty nosić po 40tce, a tyłek wcale nie musi znacznie się różnić tym od 30 czy 40-tki (patrzeć na gwiazdy) wystarczy przez te 40lat ćwiczyć i zdrowo jeść a jakoś mega zmian nie będzie

Ja bym wolała chyba takie gacie, niż pakować w siebie silikon (tyłek, cycki, whatever)...

a ja ani to, ani to tylko przez całe życie pracować nad ładną sylwetką i być naturalna
Dołączona grafika

#60 Yemen

Yemen
  • Użytkownik
  • 86 postów

Napisano 20 maj 2011 - 13:41

a to nie parzy w dupke? :-)
kupilam kiedys wkladki silikonowe do stanika - wywalilam po 1szym razie bo odparzylo mi skore i slizgalo sie .... No moze na zime by sie nadaly he he he