Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

majtki z silikonowymi wkładkami hit czy kit?;)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
84 odpowiedzi w tym temacie

#21 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6709 postów

Napisano 26 październik 2008 - 12:40

tanika_aha, owszem, ja nie mówię, że nosząc te majtki mamy się przyzwyczajać do takiego wyglądu, bo każdy powinien zdawać sobie sprawę z tego, jak naprawdę wygląda i ważna jest akceptacja siebie, ale dodanie sobie trochę pewności siebie moim zdaniem nie zaszkodzi. I znów się odwołam do staników push-up. Ludzie sobie chwalą, a to też jedna wielka ściema i każda kobieta używając je zdaje sobie sprawę, jak faktycznie ich rozmiar piersi się ma. I co? I żyją, i kupują. Są pewne siebie? Są. Już nie mnie to obchodzi, jak się mają ich sprawy damsko-męskie, ale wszystkie produkty korygujące są po to, żeby się lepiej poczuć.

#22 tanika_aha

tanika_aha
  • Użytkownik
  • 2491 postów

Napisano 26 październik 2008 - 13:31

Już nie mnie to obchodzi, jak się mają ich sprawy damsko-męskie, ale wszystkie produkty korygujące są po to, żeby się lepiej poczuć.

Elodi, ależ oczywiście,ja sie z Tobą zgadzam,każdy ma prawo dodać sobie atrakcyjności,jednak jeśli chodzi o push-up'y to oprócz rewelacyjnego efektu są również bardzo ładne i estetyczne czego nie można raczej powiedzieć o ww galotkach ;-) ale podsumowując,każdy nosi co lubi i w czym czuje się dobrze,w końcu to też wynalazek który ma służyć ludziom ;-)
Gdy patrzysz na mnie,wiem o czym myślisz, chcesz ze mnie czerpać słodkie korzyści!Wyluzuj koleś! Weź zimny prysznic! Nic nie kombinuj bo nic nie wymyślisz...!

If you don't know my name, you can call me baby Dołączona grafika" title="" />

#23 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6709 postów

Napisano 26 październik 2008 - 13:46

czego nie można raczej powiedzieć o ww galotkach ;-)

Na zdjęciu pokazane są może nie za ciekawe majtki, ale z biegiem czasu podejrzewam majtki te będą wyglądały atrakcyjniej ;) Wszystko idzie do przodu.

#24 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10000 postów

Napisano 26 październik 2008 - 13:49

są może nie za ciekawe majtki,

ja kilka dni temu chcialam zalozyc taki wlasnie temat bo zauwazylam takie majtki w gazecie ale nie moglam znalezc fotki w necie
te moje z gazety sa ladniejsze :P

#25 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6709 postów

Napisano 26 październik 2008 - 13:53

te moje z gazety sa ladniejsze :P

No widzisz, już jest postęp :P I niedługo pewnie takie galotki niczym nie będą się różnić wyglądem czy bardziej atrakcyjnością od staników push-up :] Może nawet powstaną komplety :D Biustonosz push-up i silikonowe majteczki dostępne razem w niepowtarzalnych promocyjnych cenach :D

#26 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10000 postów

Napisano 26 październik 2008 - 13:56

Może nawet powstaną komplety :D Biustonosz push-up i silikonowe majteczki dostępne razem w niepowtarzalnych promocyjnych cenach :D

fajnie by bylo :D

#27 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6709 postów

Napisano 26 październik 2008 - 13:57

fajnie by bylo :D

Ja tam wolę same majteczki, bo gdyby tu jeszcze stanik push-up na moje ogromne piersi włożyć, to ale bym wyglądała :lol:

#28 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10000 postów

Napisano 26 październik 2008 - 14:08

Elodi, mi by sie przydal sam stanik o w sumie do tylka nic nie mam ale z ciekawosci bym je kupila tak bardziej dla bajeru :P

#29 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2427 postów

Napisano 26 październik 2008 - 14:34

Ja uwazam, ze takie majtki przyjelyby sie, staniki push-up przyjely sie, sa bardzo popularne i jakos nikt nie przejmuje sie co bedzie jak sie ten stanik zdejmie, uwazam, ze to nie jest glupi pomysl. Jesli kobieta chce sobie w ten sposob dodac atrakcyjnosci i jesli ma to jej pomoc w odzyskaniu pewnosci siebie, to dlaczego mialaby nie sprobowac.
Dołączona grafika

#30 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9425 postów

Napisano 26 październik 2008 - 15:51

Ja bym ich nie kupiła,bo

i tak mam wystarczajaco wystający tyłek :lol:

:-P

Ale jeśli ktoś z jest z tyłu plaski,a chce mieć widoczny tyłeczek to czemu nie ;-) byle kobiety umiejętnie rozmiar dobierały :-P

Zresztą nawet zwykła bluzka ze zwykłymi spodniami jedną dziewczynę wyszczupli a drugą pogrubi ;-) oszustwo na każdym kroku :-P
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#31 tanika_aha

tanika_aha
  • Użytkownik
  • 2491 postów

Napisano 26 październik 2008 - 16:00

Co sądzicie o tym wynalazku ,mi to raczej pod kit podchodzi i tak mam wystarczajaco wystający tyłek :lol:

a ja tam swój akceptuję,ale jeśli takie gatki mają komuś dobrze służyć to niech tak się dzieje :-)

#32 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3496 postów

Napisano 27 październik 2008 - 11:04

hihih, o kurcze raczej wątpię w teki efekt, jak jest na zdjęciu pokazany...Jak ktoś się urodził z płąskodupiem to majtku mu nie pomogą mieć puiękny odstający i jedrny tyłek :-P

<ookk>

#33 Iloock

Iloock
  • Użytkownik
  • 61 postów

Napisano 02 listopad 2008 - 12:05

to dobre rozwiązanie jak sie ma np. hemoroidy albo tak kościsty tyłek że kości uwierają no albo coś ala'a rekawki do pływania :-P -albo zwykłe protezy
na moje to kicz ale jaki orginalny - ja bym to założył <dupka></span>

#34 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13852 postów

Napisano 02 listopad 2008 - 12:22

takie majty mają zastosowanie np przy sukienkach wieczorowych, jak pani ma plaską pupę, albo "pełną" ale opadniętą itd
Wszystko jest dla ludzi, przecież te gaciochy nie są na codien, chyba, ze komuś one nie przeszkadzają itd

jak dla mnie nic śmiesznego, zwyczajna część garderoby pod specjalne okazje. Jak stanik bez ramiączek, z pushupem itd
nie ma mnie tu i nie będzie.

#35 Iloock

Iloock
  • Użytkownik
  • 61 postów

Napisano 02 listopad 2008 - 12:29

jak dla mnie nic śmiesznego, zwyczajna część garderoby pod specjalne okazje. Jak stanik bez ramiączek, z pushupem itd

no nie wiem czy taka zwykła część garderoby:-)
fajnie by było miec na wieszaku różne rozmiary tyłeczka.
jeden do sukieneczki na ślub siostry, ten na randke... hehe

#36 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13852 postów

Napisano 02 listopad 2008 - 12:31

no ja was nie rozumiem
co w tym śmiesznego
a majtki wyszczuplające sylwetkę też was śmieszą, przecież to nic takiego
<bezradny></span>

te majtki mają taki sam cel jak np stanik z pushupem, a jakoś stanik was nie śmieszy :P

#37 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4235 postów

Napisano 02 listopad 2008 - 12:37

ja rozumiem że ktoś chce mieć większe piersi ale tyłek?
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#38 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13852 postów

Napisano 02 listopad 2008 - 12:39

no jak ktoś ma super płąski tyłek, to to często nie wygląda zbytnio efektownie.

#39 Iloock

Iloock
  • Użytkownik
  • 61 postów

Napisano 02 listopad 2008 - 14:14

a mnie majteczki nie śmieszą, fajne też są takie rajstopy albo raczej getry:)
no mojej siostrze by sie przydał taki tyłeczek :-) nie wiecie gdzie można takie cos dostać??

#40 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3496 postów

Napisano 02 listopad 2008 - 17:05

ja rozumiem że ktoś chce mieć większe piersi ale tyłek?

Jeśli ktoś cierpi na przysłowiowe Płaskodupie to takie majtki są jak w mordę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

<ookk>