[1.10.2oo8] Środa
#121
Napisano 01 października 2008 - 15:14
#122
Napisano 01 października 2008 - 15:14
#123
Napisano 01 października 2008 - 15:15
w takim z pozoru spokojnym sklepiku spożywczo-warzywniakowo-chemiczno-artykuło biurowo-kserowymwidzisz ile ja stracilam gdzie Ty kobitko robisz teraz?
![]()
wszystko tam jest
#124
Napisano 01 października 2008 - 15:15
#125
Napisano 01 października 2008 - 15:16
potem lecę z R. na próbę
#126
Napisano 01 października 2008 - 15:16
[ Dodano: 2008-10-01, 16:18 ]
malutka-iwona, musze, strasznie zniszczone sa: koncowki porozdwajane, szare takie przez karbownice, bo codziennie karbowalam wlosy, a to dlatego, ze ciagle przyklapniete sa i jak nie pokarbuje to wygladam jak idz stad i nie wracaj buuu feeee, troche musze je obciac
#127
Napisano 01 października 2008 - 15:21
oj zatęskniłabyś...zazdroszcze Ci
dziś pół dnia miałam drzwi zamknięte do sklepu (tzn zawsze są otwarte na oścież ) bo wtedy mniej ludzi przychodziło
hehe
lodówkę coca-coli, taką co na dworze stoi otworzyłam dopiero jak ktoś poprosił
wszystko robiłam na odwal się..
#128
Napisano 01 października 2008 - 15:25
#129
Napisano 01 października 2008 - 15:31
tylko te stopy bolą
i żebym tak chociaż mogła sobie usiąść przez chwilkę....
#130
Napisano 01 października 2008 - 15:36
#131
Napisano 01 października 2008 - 15:38
Zielonooka, w starostwie, ale w takim dziale, ze malo ludzi przychodzi i ogolnie ma ma za duzo pracy
#132
Napisano 01 października 2008 - 15:41
no właśnie nienie ma kto pomasowac po ciezkim dniu
![]()
tzn nie ma kiedy
hehe
czy ja mam zwidy czy dzisiaj dzień chłopaka?
#133
Napisano 01 października 2008 - 15:42
wczoraj byłczy dzisiaj dzień chłopaka?
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#134
Napisano 01 października 2008 - 15:43
#136
Napisano 01 października 2008 - 15:48
#137
Napisano 01 października 2008 - 15:53
wczoraj byłczy dzisiaj dzień chłopaka?
łohoho
no to przegapiłam....
muszę Radzia ucałować dzisiaj + gratis jeden buziak na przeprosiny
asiu u mnie nie pada, w sumie zimno też nie jest tak ogólnie, ale wiatr taki okropiczny... że momentami trza z zamkniętymi oczami iść
#140
Napisano 01 października 2008 - 15:58
wczoraj? czy jutro?bo wczoraj mialam miec wolne a jednak musze isc do pracy
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty











