Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[1.10.2oo8] Środa


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
214 odpowiedzi w tym temacie

#121 Black_Angel

Black_Angel
  • Użytkownik
  • 804 postów

Napisano 01 października 2008 - 15:14

cerrata, :* no hejka :D widzisz ile ja stracilam gdzie Ty kobitko robisz teraz???? :)

#122 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 01 października 2008 - 15:14

cerrata, to teraz relaksik jakis maly Ci sie nalezy ;-)

#123 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 01 października 2008 - 15:15

widzisz ile ja stracilam gdzie Ty kobitko robisz teraz???? :)

w takim z pozoru spokojnym sklepiku spożywczo-warzywniakowo-chemiczno-artykuło biurowo-kserowym :P hehe
wszystko tam jest ;-)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#124 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 01 października 2008 - 15:15

666ilonka777, nie szkoda ci obcinać?
Jestem w Peru...

#125 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 01 października 2008 - 15:16

666ilonka777, relaksik.. chwila z wami, potem może się położę, albo spokojnie posiedzę przed tv z herbatką i fajkami :P
potem lecę z R. na próbę ;)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#126 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 01 października 2008 - 15:16

cerrata, chociaz u Ciebie sie cos dzieje i Ci sie nie nudzi, a ja w pracy 8 godzin w necie :-/ zazdroszcze Ci

[ Dodano: 2008-10-01, 16:18 ]
malutka-iwona, musze, strasznie zniszczone sa: koncowki porozdwajane, szare takie przez karbownice, bo codziennie karbowalam wlosy, a to dlatego, ze ciagle przyklapniete sa i jak nie pokarbuje to wygladam jak idz stad i nie wracaj buuu feeee, troche musze je obciac

#127 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 01 października 2008 - 15:21

zazdroszcze Ci

oj zatęskniłabyś...
dziś pół dnia miałam drzwi zamknięte do sklepu (tzn zawsze są otwarte na oścież ) bo wtedy mniej ludzi przychodziło :P
hehe
lodówkę coca-coli, taką co na dworze stoi otworzyłam dopiero jak ktoś poprosił :P
wszystko robiłam na odwal się.. :P sprzątnęłam dopiero jak wiedziałam, że zaraz będzie kierowniczka :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#128 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 01 października 2008 - 15:25

cerrata, no tak, kazdy narzeka na swoja prace, tak zle i tak niedobrze, ale wolalabym zeby u mnie dzialo sie troche wiecej, a tu nic doslownie nuuuudy, wiekszy spokoj niz w domu

#129 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 01 października 2008 - 15:31

ee ja nie narzekam, bo jest w sumie fajnie
:)

tylko te stopy bolą
i żebym tak chociaż mogła sobie usiąść przez chwilkę....
;-)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#130 Zielonooka

Zielonooka
  • Użytkownik
  • 3 356 postów

Napisano 01 października 2008 - 15:36

666ilonka777, a gdzie pracujesz?
Najważniejsze spotkania odbywają się w duszy, na długo przed tym, nim spotkają się ciała...

#131 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 01 października 2008 - 15:38

cerrata, nie ma kto pomasowac po ciezkim dniu :?: ;-)

Zielonooka, w starostwie, ale w takim dziale, ze malo ludzi przychodzi i ogolnie ma ma za duzo pracy

#132 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 01 października 2008 - 15:41

nie ma kto pomasowac po ciezkim dniu :?: ;-)

no właśnie nie :P
tzn nie ma kiedy ;-)

hehe


czy ja mam zwidy czy dzisiaj dzień chłopaka? <co></span>
nie ma mnie tu i nie będzie.

#133 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 01 października 2008 - 15:42

czy dzisiaj dzień chłopaka?

wczoraj był ;-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#134 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 01 października 2008 - 15:43

cerrata, oj chyba jestes baaaaardzo zmeczona, bo wczoraj byl dzien chlopaka

#135 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 01 października 2008 - 15:47

witam sie

ja juz w domu jestem

i znowu pada
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#136 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 01 października 2008 - 15:48

a ja sie zegnam, bo koniec pracki i do domku, do juterka dziewczynki ;-)

#137 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 01 października 2008 - 15:53

czy dzisiaj dzień chłopaka?

wczoraj był ;-)


łohoho
no to przegapiłam....


muszę Radzia ucałować dzisiaj + gratis jeden buziak na przeprosiny :P


asiu u mnie nie pada, w sumie zimno też nie jest tak ogólnie, ale wiatr taki okropiczny... że momentami trza z zamkniętymi oczami iść
nie ma mnie tu i nie będzie.

#138 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 01 października 2008 - 15:55

ale sie rozpisalyscie.. witam ponownie... :)

Black_Angel witaj ... dawno cie nie bylo :)
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#139 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 01 października 2008 - 15:55

łohoho
no to przegapiłam....

jak mogłaś :)

ale za to dziś dostanie podwojnego buzila, prawda

i na dodatek jestem zła bo wczoraj mialam miec wolne a jednak musze isc do pracy i to jeszcze na 8 rano do 11 :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#140 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 01 października 2008 - 15:58

bo wczoraj mialam miec wolne a jednak musze isc do pracy

wczoraj? czy jutro? ;-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych