miłej i spokojnej środy... i... dobranoc.
[1.10.2oo8] Środa
#21
Napisano 01 października 2008 - 07:11
miłej i spokojnej środy... i... dobranoc.
#22
Napisano 01 października 2008 - 07:12
i... dobranoc.
#24
Napisano 01 października 2008 - 07:14
i... dobranoc.
![]()
#25
Napisano 01 października 2008 - 07:15
#27
Napisano 01 października 2008 - 07:17
#28
Napisano 01 października 2008 - 07:17
wracam spać.
#29
Napisano 01 października 2008 - 07:17
a Marcin to by zamowil pizze
mój Damian też
[ Dodano: 2008-10-01, 08:19 ]
to za mało piłeśalbo zatrułem się kolacją
#30
Napisano 01 października 2008 - 07:19
my do pracy musimy zapierniczac a ty ciagle spisz
#31
Napisano 01 października 2008 - 07:23
PdM, a ty tak w domu mozesz siedziec ? za dobrze masz
my do pracy musimy zapierniczac a ty ciagle spisz
Wy do pracy na forum śmigacie.
aha coś tam o pizzy było to mi też zamówcie.
dajcie się wyleczyć człowiekowi...
#33
Napisano 01 października 2008 - 07:26
oj, chyba naprawde jesteś jeszcze nieprzytomnyaha coś tam o pizzy było to mi też zamówcie.
#34
Napisano 01 października 2008 - 07:43
#35
Napisano 01 października 2008 - 07:52
pa pa pa
#40
Napisano 01 października 2008 - 09:02
nie, bardzo rzadkoA czesto Ci sie tak zdarza isc na krotko
dziś mają tam jakieś spotkanie na 10 i to im zajmie ok 3 godzinek
w ogóle szef chciał mi dac cały dzień, ale własnie o to chodzi że ja chciałam w czwartek cały dzień i tak nie za bardzo zebym miała dwa dni wolne
to sie z nim tak ugadałam
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty















