[26.09.2oo8] Piątek
#121
Napisano 26 września 2008 - 12:38
#122
Napisano 26 września 2008 - 12:40
madzia, no ja bankowo nie będę więc na was padło.
#123
Napisano 26 września 2008 - 12:40
#124
Napisano 26 września 2008 - 12:41
PdM, to cos jeszcze chcesz ;>
#125
Napisano 26 września 2008 - 12:44
#126
Napisano 26 września 2008 - 12:44
katti, takie z was ostre babki?
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#127
Napisano 26 września 2008 - 12:45
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#128
Napisano 26 września 2008 - 12:45
pacz ja noPdM, to cos jeszcze chcesz ;>
#129
Napisano 26 września 2008 - 12:46
...i się nie doczekaszno czekam na ten obiad... i czekam... i czekam...
#130
Napisano 26 września 2008 - 12:46
#131
Napisano 26 września 2008 - 12:47
ostro sie robipacz ja no a co mu chcesz zaoferowac
#132
Napisano 26 września 2008 - 12:47
po tym masażu już widać efekty na Twoim avku
#133
Napisano 26 września 2008 - 12:47
PdM po tym masażu już widać efekty na Twoim avku
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#134
Napisano 26 września 2008 - 12:48
hahahahaPdM po tym masażu już widać efekty na Twoim avku
#135
Napisano 26 września 2008 - 12:49
wrrrrrrrrrostro sie robi
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#136
Napisano 26 września 2008 - 12:50
#137
Napisano 26 września 2008 - 12:51
po tym masażu już widać efekty na Twoim avku
madzia, dobra dobra już na szefa zwala.
a malutka_iwonka sobie nagrabiła i pierwsza do wora pójdzie. :->
#138
Napisano 26 września 2008 - 12:52
#139
Napisano 26 września 2008 - 12:52
PdM, co tak milczysz
![]()
Zawstydzil sie chlopak heheh
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#140
Napisano 26 września 2008 - 12:53
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty






