ale się bojępierwsza do wora pójdzie
[26.09.2oo8] Piątek
#141
Napisano 26 września 2008 - 12:54
#142
Napisano 26 września 2008 - 12:55
juz ja tam wpadne dzis na ten wasz pornoczatmadzia, dobra dobra już na szefa zwala.
#143
Napisano 26 września 2008 - 12:56
juz ja tam wpadne dzis na ten wasz pornoczatmadzia, dobra dobra już na szefa zwala.
wpadaj struś zawsze napalony na Ciebie czeka.
#144
Napisano 26 września 2008 - 12:56
ale się boję
Ni dygaj kochana
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#145
Napisano 26 września 2008 - 12:59
#146
Napisano 26 września 2008 - 12:59
#147
Napisano 26 września 2008 - 13:00
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#148
Napisano 26 września 2008 - 13:01
#149
Napisano 26 września 2008 - 13:02
#150
Napisano 26 września 2008 - 13:05
co wy tam tymi ślepakami strzelacie dziewczyny...
Na Rodzynka jednego polujemy
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#151
Napisano 26 września 2008 - 13:05
nie powinnas... ;> no wiesz ;> a jakie to byly zdjecia ;>strus zdjecia daje i wogule...
#152
Napisano 26 września 2008 - 13:06
#153
Napisano 26 września 2008 - 13:06
#154
Napisano 26 września 2008 - 13:07
uciekam na obiad, podkręciłem was trochę, ożywiłem temat misja wypełniona. pa
#155
Napisano 26 września 2008 - 13:08
niewiele mi to mowi ;>madzia, Łaaadnee
niczym latynoski aktor
#156
Napisano 26 września 2008 - 13:08
#157
Napisano 26 września 2008 - 13:10
na mnie to większy kaliber potrzebny
wystarczy?
#159
Napisano 26 września 2008 - 13:11
krowka17, gratuluje
#160
Napisano 26 września 2008 - 13:14
uciekam na obiad, podkręciłem was trochę, ożywiłem temat
Nie udlaw sie z podniecenia tylko heheheheheh
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty







