to nie ja powiedziałam......cham i prostak.
[26.09.2oo8] Piątek
#81
Napisano 26 września 2008 - 12:05
#82
Napisano 26 września 2008 - 12:05
bajek na dobranoc
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#84
Napisano 26 września 2008 - 12:08
hej Wam wszystkim, przerwa w pracy wiec jestem
PdM, zbuntowal sie nam
Jeden z rodzynkow sie stawia
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#85
Napisano 26 września 2008 - 12:08
Kita, ja zawsze jestem miły jak każdy cham i prostak.
#87
Napisano 26 września 2008 - 12:09
Juz sie obudzilam
Dzisiaj po raz pierwszy od nie wiem kiedy swieci sloneczko
A dzisiaj na 17 do pracki
Mirabelko rozumiem bardzo dobrze, te problemy z rodzicami.... z moimi tez tak bylo.... "my cie utrzymujemy, my wymagamy" i bylam takim jakby pionkiem w grze.... kazde postawienie sie konczylo sie odetnieciem budzetu....
#88
Napisano 26 września 2008 - 12:09
#90
Napisano 26 września 2008 - 12:14
#91
Napisano 26 września 2008 - 12:14
#92
Napisano 26 września 2008 - 12:17
Madzik
Ja niedlugo bede zwijac tez zagle z babskiego
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#93
Napisano 26 września 2008 - 12:22
Zreszta oni nigdy nie pozwalaja mi byc samodzielna. Choc mieszkam w oku akademickim daleko to jednak nadal nie jest do konca tak jak trzeba..
[ Dodano: 2008-09-26, 13:23 ]
krowka17, naprawde zazdroszcze optymizmu.. Ja nawet nie marze o mieszkaniu..
#94
Napisano 26 września 2008 - 12:25
katti i malutka-iwona do kuchni za obiad się brać.
krowka17,666ilonka777 do sklepu po piwo,wino,wódkę i zakąski na wieczór.
Kita i asia21_87 sprzątacie mieszkanie.
Donn masaż stóp i karku.
wszystkie wiedzą co mają robić? no to ruchy działajcie. :->
#96
Napisano 26 września 2008 - 12:27
PdM, jeszcze dowodu nie mam wiec nie sprzedadza mi alkoholu
#97
Napisano 26 września 2008 - 12:27
jak zwykle najdlozszy post i najkolorowszy
yyy... tak
Mirabelko a w czasie roku w Olsztynie mieszkasz moze na kortowie ?
#98
Napisano 26 września 2008 - 12:28
a moze tak odważniej
dlaczego tylko Donn ma ciebie masować
odważniej? to siostra przecież...
krówka pomożesz nieść...
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty









