Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[22.09.2oo8] poniedziałek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
329 odpowiedzi w tym temacie

#21 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 22 września 2008 - 08:01

Mój humorek stanowczo prosi się o polepszenie... :-/

Jakoś ostatnio nie mogę się dogadać z moim L...
Wczoraj też się pożarliśmy...o fortepian :-P
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#22 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 22 września 2008 - 08:04

Mój humorek stanowczo prosi się o polepszenie... :-/

<pocieszacz></span> <bananowy1></span> <zielone1></span> <slonik1></span> <jezorowaty></span>

o fortepian :-P

???
Dołączona grafika

#23 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 22 września 2008 - 08:06

Kita, w koncu jak sie bawic to sie bawic, a jeszcze jak to wieczor panienski to tym bardziej impreza musi byc niezapomniana :-D

Kahela, jak to o fortepian :?:

#24 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 22 września 2008 - 08:07

Kahela, witaj pani świeżo upieczona moderator

a tu cos na poprawe humorku <bananowy1></span> <bananowy1></span> <bananowy1></span> <bananowy1></span> <bananowy1></span> <slonik1></span> <slonik1></span> <slonik1></span> <slonik1></span> <slonik1></span>
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#25 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 22 września 2008 - 08:11

Kita, ilonka, asia dzięki... :-D

A o fortepian, bo wczoraj wróciliśmy z zakupów, ja już poszłam do góry, a ten się drze z dołu:
-gdzie są Majki kapcie...
-nie wiem...
-Co..?
-Nie wiem!
-Co...?
Podchodzę do schodów i mówię:
-w kuchni na fortepianie...
L zrobił parę kroków w stronę kuchni, cofnął się i mówi
-ale my nie mamy fortepianu...
A ja na to:
-no właśnie....

I się chłop obraził...a miał mnie zawieść wieczorkiem do koleżanki, bo miała urodziny i obiecałam, że wpadnę.
Co prawda nieciekawie się wczoraj czułam, ale obiecałam, więc chciałam wyskoczyć na kawkę, plotki i lampkę wina...
Ponieważ L sie obraził, to mnie nie zawiózł i poginałam na piechotkę, na drugi koniec wiochy i potem wracałam koło 23-ej...

I tyle szumu o głupi fortepian... ;-)
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#26 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 22 września 2008 - 08:19

I się chłop obraził.

no nie, a podobno tylko kobiet takie obrazalskie ;-) , no ale na pewno dzisiaj juz zapomni o tym, co :?: Przeciez to taki zart z Twojej strony i nie ma sie przeciez o co obrazac ;-)
Dołączona grafika

#27 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 22 września 2008 - 08:21

Kahela, to sie obraził za cos czego nie ma
hmmmm....... faceci
czasami gorzej niz baby sie zachowują
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#28 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 22 września 2008 - 08:24

Kahela, oj przejdzie mu i to jemu bedzie przykro z tego powodu, bo o glupote sie obrazil i ladnie Cie przeprosi ;-) czuje to :-D

#29 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 22 września 2008 - 08:27

Pewnie, że przejdzie ;-)

czasami gorzej niz baby sie zachowują

to akurat święta prawda... :-P
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#30 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 22 września 2008 - 08:31

Dzień dobry dziewczyny. :->

Kahela, dobra akcja, gratulacje. :lol: :lol:
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#31 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 22 września 2008 - 08:33

Kahela, wiesz przeciesz, że faceci nic nie wiedzą. Mój D. jak czegoś szuka, to może się przez to przewrócić a i tak pyta "gdzie to jest" :-?
Jestem w Peru...

#32 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 22 września 2008 - 08:48

malutka-iwona, wiem, ale czasem to tak wnerwia, że ludzkie pojęcie przechodzi... ;-)

PdM, rozumiem, że Ty jako facet rozumiesz obrazę mojego małża... :-P
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#33 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 22 września 2008 - 09:00

witam dorgie Panie.. no i rodzynka tez haha

Kahela gratuluje.. dopiero zauwazylam ze nowa pani moderator sie pojawila...:)

A co do klotni z mezem to naprawde jak zwykle masz swietne pomysly.. na fortepianie ...hahahahaha
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#34 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 22 września 2008 - 09:07

PdM, rozumiem, że Ty jako facet rozumiesz obrazę mojego małża... :-P


hehe czasami każdy strzela takie fochy więc to rozumiem. :-P

saja, hej ;-)
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#35 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 22 września 2008 - 09:14

saja, hej ;-)


no witam witam :)
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#36 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 22 września 2008 - 09:15

Witam. Dziwny dzionek dzis. I pogoda do kitu.. Chyba nie bedzie dobry :-/

#37 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 22 września 2008 - 09:16

Dzień dobry
Kiepski dzien sobie wybrali bez
<bryka2></span> bo dzisiaj akurat musze z niego skorzystać

Noc minęla super bo przed samym snem wzięlam kropelki , które o dziwo podziałały co prawda teraz znowu katar ale będzie dobrze ;-)

a zaraz kawkę chyba sobie zrobię bo dzis jeszcze nie piłam
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#38 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 22 września 2008 - 09:16

Chyba nie bedzie dobry :-/

oj tam przestań

bedzie wspaniale i tego sie trzymaj na pocieszenie <bananowy1></span> <bananowy1></span> <bananowy1></span> <bananowy1></span> <slonik1></span> <slonik1></span> <slonik1></span> <slonik1></span>
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#39 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 22 września 2008 - 09:17

Mirabelka__22, calineczka, saja, cześć ;-)

#40 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 22 września 2008 - 09:19

calineczka, dzień dybry
saja, cześć

jak to mówią daty i dnia sie nie wybiera calineczka
a tym bardziej pogody
Dołączona grafika

Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych