Jakoś ostatnio nie mogę się dogadać z moim L...
Wczoraj też się pożarliśmy...o fortepian
Napisano 22 września 2008 - 08:01
Napisano 22 września 2008 - 08:06
Napisano 22 września 2008 - 08:11
Napisano 22 września 2008 - 08:24
Napisano 22 września 2008 - 08:27
to akurat święta prawda...czasami gorzej niz baby sie zachowują
Napisano 22 września 2008 - 08:31
Napisano 22 września 2008 - 08:33
Napisano 22 września 2008 - 08:48
Napisano 22 września 2008 - 09:00
Napisano 22 września 2008 - 09:07
PdM, rozumiem, że Ty jako facet rozumiesz obrazę mojego małża...
Napisano 22 września 2008 - 09:15
Napisano 22 września 2008 - 09:16
Napisano 22 września 2008 - 09:17
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych