Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[22.09.2oo8] poniedziałek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
329 odpowiedzi w tym temacie

#221 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 22 września 2008 - 16:58

fajna babka, <co></span> <hmm></span>

Elodi, z lenistwem wygrać nie jest łatwo

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#222 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 22 września 2008 - 16:58

dobra znikam ide wasze foty oglądać :-) bójcie się :-)

#223 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 22 września 2008 - 16:59

asia21_87, tak, 15zł za 60minut lekcji raz w tygodniu za obydwie ;) Tanio, ale więcej od kuzynek nie wezmę, bo rodzina kasą nie sra za bardzo.

[ Dodano: 2008-09-22, 17:59 ]
krowka17, może brzuch Cię boli? :> No na nic innego wpaść nie mogę. Ewentualnie jajniki...

#224 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 22 września 2008 - 16:59

Elodi, ok spoko
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#225 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 22 września 2008 - 16:59

krowka17, ja bym nospe wzieła i do wyra ... nie wiem co innego ci poradzić <co></span>

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#226 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 22 września 2008 - 17:00

a co mnie rozśmieszyło to nie ważne ...... takie teksty ... i poszło mi w skojarzenia z moim życiem :-)

#227 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 22 września 2008 - 17:00

Elodi, niee jajniki nie... boli mnie brzuch caly od gory do pasa ale nie ponizej pasa.

#228 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 22 września 2008 - 17:02

Nic kobietki, ja zabieram się za swoje książki teraz ;) Może będę bardziej kumata niż one :roll: Do kolejnego napisania :)
krowka17, szybkiego powrotu do zdrowia! :*

#229 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 22 września 2008 - 17:02

Elodi, :shock: za takie pieniądze nie poświęciłabym ani swojego czasu ani nerwów ...

[ Dodano: 2008-09-22, 18:03 ]
fajna babka, no co .... poważne rozmowy siętu toczą :) a przynajmniej stwarzamy pozory ;) taki dowciap

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#230 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 22 września 2008 - 17:03

krowka17, ja wiem co Ci dolega...hipochondria!
Taka leciutka, ale jednak..... ;-) :-D :-P
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#231 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 22 września 2008 - 17:04

Nic kobietki, ja zabieram się za swoje książki teraz ;) Może będę bardziej kumata niż one :roll: Do kolejnego napisania :)


na bana pracujesz a dla mnie coś na pożegnanie!? :-P
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#232 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 22 września 2008 - 17:04

nie(d)oceniona, ale nie mogę sobie pozwolić na nic więcej, bo ta rodzina do najbogatszych nie należy, a na pewno nie pójdą na korepetycje do osoby, która bierze 40zł za godzinę. Po pierwsze sama się tak nie wyceniam, po drugie zrobiłam to też żeby im pomóc, bo nie chce, żeby miały kibel w pierwszej klasie gimnazjum.

[ Dodano: 2008-09-22, 18:05 ]
PdM, pa Kochanie :D :D :*

#233 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 22 września 2008 - 17:05

fajna babka, ja zakupy robię w markecie albo na allegro. nie kupuję narazie nic w markowych drogich sklepach.

saja - dzidzia rośnie, ma się zdrowo, coraz mocniej kopie :) czasem spać nie daje ;-) a ja coraz bardziej niecierpliwa, odliczam kolejne dni i tygodnie ciąży i już bym tak chciała grudzień albo styczeń :)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#234 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 22 września 2008 - 17:05

Elodi, no to podziwiam ... w sumie sama kiedyśbrałam 20 zł ... ale to było za 45 min

[ Dodano: 2008-09-22, 18:07 ]
Madzia81, mmmm ... coraz bliżej :) kurcze fajnie tak sobie czekać na małego człowieczka :) zazdroszcze chociaż jak dla mnie ---> co za wcześnie to niezdrowo też sie kiedyś doczekam mam nadzieje ;P

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#235 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 22 września 2008 - 17:07

Kahela, hehe :D to zesz mi teraz napisala :P

#236 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 22 września 2008 - 17:08

nie(d)oceniona, tylko też mieszkasz w większym mieście ;) Inaczej się takie korepetycje liczą. No a druga sprawa, że to rodzina i wiadomo, że nie będę brała od nich, jak od nieznajomego, bo wiadomo sprawa, że od takiego bym sobie ze 20zł, 25zł wzięła.

#237 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 22 września 2008 - 17:15

Elodi, w sumie masz rację ... ale wydaje mi sie że też jakaświększa mobilizacja siępojawia kiedy dzieciak wie że rodzice grube pieniądze płacą żeby sięmłody łaskawie nauczył ...


cośmi sie znowu z netem chrzani .. :/ złościć mnie to zaczyna :/

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#238 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 22 września 2008 - 17:16

PdM, pa Kochanie :D :D :*


prawidłowa reakcja 8-) <rozyczka></span>
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#239 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 22 września 2008 - 17:16

wszystko mnie boli ale na slodycze to ja ochote nieziemska mam :P

#240 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 22 września 2008 - 17:18

krowka17 za co tą piątke dostałaś w szkole?
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych