A on taki delikatny, czuly, taki facet o jakim zawsze marzylam ....
też takiego fajnego ostatnio poznałam
Napisano 19 września 2008 - 18:11
A on taki delikatny, czuly, taki facet o jakim zawsze marzylam ....
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Napisano 19 września 2008 - 18:11
Napisano 19 września 2008 - 18:11
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Napisano 19 września 2008 - 18:12
Napisano 19 września 2008 - 18:12
Napisano 19 września 2008 - 18:12
a niechaj się świeciI wczoraj sie tak jakos swiatelko zapaliło w tunelu....
Napisano 19 września 2008 - 18:12
Nie tylko OnaKahela bankowo skorzysta.
![]()
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Napisano 19 września 2008 - 18:13
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Napisano 19 września 2008 - 18:13
cerrata, faktycznie...różnica między nami...12 lat
![]()
Nie zauważyłam....
Napisano 19 września 2008 - 18:14
Napisano 19 września 2008 - 18:14
katti, jak najbardziej jestem za
![]()
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Napisano 19 września 2008 - 18:14
Napisano 19 września 2008 - 18:15
no ja nie....żeby się PdM nie przyczepił, że się dziećmi w ogóle nie zajmuję...nie możecie o wcześniejszych godzinach na forum skoczyć?
Napisano 19 września 2008 - 18:15
Napisano 19 września 2008 - 18:15
ooooTy pipko
Napisano 19 września 2008 - 18:16
no co tyzostałam nazwana brzydkim wyrazem
Napisano 19 września 2008 - 18:17
Napisano 19 września 2008 - 18:17
no ja nie....żeby się PdM nie przyczepił, że się dziećmi w ogóle nie zajmuję...nie możecie o wcześniejszych godzinach na forum skoczyć?
Napisano 19 września 2008 - 18:17
to strusia profesjaschowaj glowe w piach
dla ciebie wszystkomusze sie uspokoic :[
Napisano 19 września 2008 - 18:17
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych