[ Dodano: 2008-09-15, 17:36 ]
PdM wiem,wiem rozumie:) to taki tylko żarcik był
Napisano 15 września 2008 - 16:35
Napisano 15 września 2008 - 16:37
Napisano 15 września 2008 - 16:37
Napisano 15 września 2008 - 16:39
ale jakby ci ktoś piszczał nad uchem przed 2 godziny to też byś nie wytrzymałajesteś twarda
Napisano 15 września 2008 - 16:39
Napisano 15 września 2008 - 16:41
Napisano 15 września 2008 - 16:42
PdM ja wiele rzeczy potrafie
Napisano 15 września 2008 - 16:42
Napisano 15 września 2008 - 16:43
no pewnie, bo mi się zmieszcząKorki z wina
Napisano 15 września 2008 - 16:43
Napisano 15 września 2008 - 16:44
nazwij go.. Gieneki szukamy imienia dla niego:-)
Napisano 15 września 2008 - 16:45
o kochana to witaj w klubie kolega mojego męża ma taką dziewuche, 20lat a dorosła chyba do 10ciu nic się z nia nie da ani pogadać ani pośmiać, robie się czerwona ze złości jak ją tylko widzęA ona jest jeszcze jak dziecko (mimo iż teraz jest w maturalnej..... masakra.... rozpuszczona )
Napisano 15 września 2008 - 16:45
i szukamy imienia dla niego:-)
Napisano 15 września 2008 - 16:46
Napisano 15 września 2008 - 16:47
nie no z tamtą się da, ale sztuczna na maksa.... i taka.. jakaś zamknięta, nie da sie siąść i se po prostu po babsku pogadać . Bo ja coś gadam, ona nie odpowie i koniecnic się z nia nie da ani pogadać ani pośmiać
Napisano 15 września 2008 - 16:47
Napisano 15 września 2008 - 16:47
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych