Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[09.09.2oo8] Dziś wtorek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
335 odpowiedzi w tym temacie

#101 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 09 września 2008 - 15:44

A moj koszmarny.. Tabletki na uspokojenie. Nie wiem czy to w ogole dziala. Niech sie dzieje co chce, obym sie tylko uspokoila.

#102 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 09 września 2008 - 15:45

Tabletki na uspokojenie

czym ty się tak denerwujesz? :shock:
nie ma mnie tu i nie będzie.

#103 zazizazu

zazizazu
  • Użytkownik
  • 45 postów

Napisano 09 września 2008 - 15:45

Widzę że coś komuś jest nie halo bo skrytykowałem nowy temat.
Współczuję troche tutejszym forumowiczom za taką administracje.

[ Dodano: 2008-09-09, 16:46 ]

A moj koszmarny.. Tabletki na uspokojenie. Nie wiem czy to w ogole dziala. Niech sie dzieje co chce, obym sie tylko uspokoila.

Ale czy jesteś lekomanką?

#104 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 09 września 2008 - 15:47

zazizazu, poczytaj troche zanim spróbujesz być zlośliwy... :roll:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#105 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 09 września 2008 - 15:49

zazizazu, ja to bym Ci sama bana dala. Czytam Twoje posty i kazdy jest czepliwy <bezradny></span>

cerrata, prawkiem? Hmm..egzaminem znaczy?

#106 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 09 września 2008 - 15:52

cerrata, prawkiem? Hmm..egzaminem znaczy?

no co ty, spoko
:)
uwierz w siebie :!: :)
nawet jak nie wyjdzie to to nie koniec świata! :) jak nie teraz to następnym razem! <przytul></span>
nie ma mnie tu i nie będzie.

#107 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 09 września 2008 - 15:55

cerrata, juz nastawilam sie na nastepny raz, a mimo to nie potrafie byc spokojna.. <bezradny></span>

#108 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 09 września 2008 - 16:02

Mirabelka__22, pomyśl tylko, że to przecież nie jest walka o życie ;-) nie stresuj się tak ;-) ja wiem, że to ważna ale przecież to nie koniec świata jak nie zdasz tym razem :) masz zawsze autobusy :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#109 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 09 września 2008 - 16:03

Mirabelka__22, nie podchodz do tego tak, że Ci sie nie uda i już myslisz, że będzie nastepny raz ;-) trzeba myślec tak że teraz ma sie udać - pozytywne nastawienie jest najlepsze...
myślenie i powtarzanie nie uda sie nie uda sie...nie mobilizuje Cie tylko przygasza, że sie nie uda
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#110 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 09 września 2008 - 16:06

Tylko sie nakrecam jak o tym mowie. E tam. Przeszlam mature, tyle sesji, przejde i to. Kiedys.
Nic mnie jeszcze nie goni. Na uczelnie i tak bede jezdzic auobusem. Ale co ja poradze ze z tego taka tepa jestem <bezradny></span>

[ Dodano: 2008-09-09, 17:08 ]
Donn, nie chce myslec ze sie uda, bo bede bardziej zawiedziona. Zawsze za duzo od siebie wymagam. Teraz wole byc taka jak inni. Nic na sile. Wiem ze nie jestem jeszcze zupelnie gotowa. Zrobilam postepy, ale to jeszcze nie to..

#111 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 09 września 2008 - 16:08

Ale co ja poradze ze z tego taka tepa jestem <bezradny></span>

no co ty nie mów tak! :)
ja sobie siebie w ogóle nie wyobrażam za kierownicą i nawet mi przez myśl nie przeszło żeby prawko zrobić :P

hehe

będzie dobrze, ważne że chcesz! :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#112 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 09 września 2008 - 16:10

cerrata, ja sobie pomyslalam ze bedzie fajnie. Pierwsze lekcje to w skowronkach bylam ze wogole jade. Ale jak zobaczylam jak ciezko zdac i ze wszystkiego sie czepiaja to zaluje ze poszlam teraz <bezradny></span>

Moze i nie jezdze masakrycznie, ale stres powoduje ze tak zaczynam, a im gorzej idzie, tym bardziej panikuje.. Wiec nie wiem czy kiedys uda mi sie to przejsc..

#113 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 09 września 2008 - 16:12

no ja ci nic nie poradzę

po prostu staraj się uspokoić i tyle
:)
Podejdź do tego bardziej na luzie
Nawet jeśli myślisz, że nie zdasz to postaraj sie po prostu uspokoić
Stres jest normalny , panika już nie ;-)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#114 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 09 września 2008 - 16:17

cerrata, bede sie starala, ale nie wiesz jak tam ludzie wygladaja.. :shock:
Czesto tam zajezdzalam z instruktorem. Masakra. Nawet jak na miescie widze jazde egzaminacyjna to mi sie cisnienie podnosi..

#115 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 09 września 2008 - 16:22

ale nie wiesz jak tam ludzie wygladaja.. :shock:

wiem ;-)
czekałam 2 razy
Bo Radek też za pierwszym razem nie zdał :P

i powiem ci że bardziej w stresie byłam niż niektórzy co tam na swoją kolej czekali ;-)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#116 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 09 września 2008 - 16:23

cerrata, ja bede sama czekala :-/

#117 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 09 września 2008 - 16:24

wszystko jest do przeżycia...

adrenalinka też jest w życiu potrzebna :-P
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#118 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 09 września 2008 - 16:27

cerrata, ja bede sama czekala :-/

spoko czoko maleńka, łączę się z tobą telepatycznie :mrgreen:

a ja w ogóle znowu zaczynam odczuwać bóle w krzyżu...
i podejrzewamy z mama, że to nerwowe ..
Już tak wcześniej miałam nie raz, zawsze miesiąc dwa przed zakończeniem roku ( oceny + oczywiście ten palant od polskiego - pamiętacie?? )
Albo np przed maturą miałam...
Tak mi chyba nerwy wychodzą... :/
nienawidzę tego... tak boli... :/
nie ma mnie tu i nie będzie.

#119 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1 963 postów

Napisano 09 września 2008 - 16:32

No pewnie, że jest potrzebna, gdyby jej nie było wiecie jak byłoby nudno ? Wszystko będzie OK : )

No to teraz ja: Dzień dobry dziewczęta :-) Z łóżka zwlokłam się jakieś 20 minut temu( godzinę leżałam sobie w łóżku) pewnie i tak spałabym dłużej gdyby nie telefon Tatusia. Jest pogoda taka jaką lubię, jest pochmurno deszczyk siąpi liście z drzew spadają a ja siedzę w domu i leniuchuję :mrgreen: A teraz mknę na śniadanie. Życzę Wam wszystkim miłego popołudnia i wieczorka

P.S. Nie spałam do 17 u mnie jest godzina do tyłu ;-)

#120 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 09 września 2008 - 16:36

Jacqueline, teraz sniadanie? wow :mrgreen:
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych