Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[09.09.2oo8] Dziś wtorek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
335 odpowiedzi w tym temacie

#61 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 09 września 2008 - 11:46

Moj dzien jest dolujacy.. Wrocilam z jazdy. Jest duzo lepiej, ale nie umiem parkowac.. Jutro egzamin :!: I po co ja mam tam isc.. A w panice to juz w ogole... :cry:


ale jakie parkowanie Ci nie wychodzi? czasami jak dobrze trafisz na egzaminie to tylko skośne masz i tyle to chyba luz?
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#62 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 09 września 2008 - 11:46

PdM, z rybką jest ten problem że S nie jada nie wiem jak druga osóbka... ale w sumie przygotować nie zaszkodzi zwłaszcza że sama uwielbiam :P

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#63 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 09 września 2008 - 11:47

PdM, z rybką jest ten problem że S nie jada nie wiem jak druga osóbka... ale w sumie przygotować nie zaszkodzi zwłaszcza że sama uwielbiam :P


a te owoce morza i inne badziewia? jakieś krewetki?:D czy też zalatują rybką?:D
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#64 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 09 września 2008 - 11:48

Jutro egzamin :!: I po co ja mam tam isc.. A w panice to juz w ogole... :cry:


uwierz w siebie :!: to połowa sukcesu no i pomyśl też o tym że pewnie więcej niż połowa BS bedzie trzymać kciuki wiec udać sie musi

[ Dodano: 2008-09-09, 12:49 ]owoce morza...
nie ma szans..... chyba że ktoś przyniesie to niech sam wcina :P mnie na sam widok tego z lekka odrzuca od jedzenia ;P

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#65 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 09 września 2008 - 11:51

nie(d)oceniona, to możesz pokombinować z pieczarkami...

tutaj masz jakiś ciekawy przepis... ;)

Pieczarki oczyścić i umyć, nóżki odciąć i pokroić w małą kostkę. Oczyszczona paprykę, cebulę i pomidory również pokroić w kostkę. Na gorącym oleju usmażyć pieczarki, cebulę i paprykę, dodać posiekaną natkę i pomidory. Po minucie smażenia wrzucić rozdrobniony ser pleśniowy, przyprawić do smaku solą i pieprzem. Nadzieniem napełnić kapelusze pieczarek, posypać po wierzchu parmezanem. Zawinąć w folię, ułożyć na gorącym grillu, piec ok. 10 minut. Podawać z zieloną sałatą i bagietką posmarowaną masłem czosnkowym.


Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#66 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 09 września 2008 - 11:53

PdM, brzmi pysznie :) pozwolisz że najpierw sama wypróbuję :) ale już widzę że mi sie podoba :mrgreen:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#67 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 09 września 2008 - 11:55

nie(d)oceniona, to to są wegetarianie, czy weganie czy jacyś inni? ;-) b tego multum jest :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#68 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 09 września 2008 - 11:58

PdM, tak.. A czasami jak chce Cie uwalic to i tak znajdzie powod.. <bezradny></span> Czemu teraz tak ciezko zdac..

Nawet nie licze na to ze sie uda, ale nie chce na samym poczatku oblac.. Ale z moim stresowaniem tak moze byc.

#69 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 09 września 2008 - 11:58

Wy tu tak o jedzonku z grilla az slinka cieknie :-P

#70 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 09 września 2008 - 11:58

cerrata, jeden weganin jeden nie jada bo nie lubi... :P

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#71 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 09 września 2008 - 12:00

weganin

wegan? :P
nie wiem już sama :)
no to cieżko takiego grilla przygotować :P
ale co tam, zawsze wiesz sałatki itd jakieś warzywka, każdy się naje :mrgreen:
nie ma mnie tu i nie będzie.

#72 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 09 września 2008 - 12:00

PdM, tak.. A czasami jak chce Cie uwalic to i tak znajdzie powod.. <bezradny></span> Czemu teraz tak ciezko zdac..

Nawet nie licze na to ze sie uda, ale nie chce na samym poczatku oblac.. Ale z moim stresowaniem tak moze byc.


kasa... kasa płynie a wiadomo że tam wrócisz więc dobre źródło dochodu... ;)

Nie możesz się tak przejmować musisz podejść do tego na luzie bo ten stres Cię tam zje... co ma być to będzie olej to... to tylko egzamin na prawko nie koniec świata. ;-)
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#73 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 09 września 2008 - 12:01

Mirabelka__22, pamietam ten stres, chyba nie spotkal mnie zaden gorszy w zyciu, serio, ale to moze dlatego, ze to bylo dla mnie baaaardzo wazne, zawsze marzylam zeby miec jak najszybciej prawko, wiem, ze trudno mowic zeby sie nie stresowac, ale w tym przypadku lepiej sie nie denerwuj, sprobuj jakos uspokoic, nie myslec o tym itd.

#74 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 09 września 2008 - 12:02

Mirabelka__22, nie stresuj się tak
to tylko egzamin :P
hehe TYLKO :P

głowa do góry, wsiadaj za kieownicę i jedź
po prostu
Ludzie nawet po egzaminach mają problemy z parkowaniem itd z wieloma innymi rzeczami :P
Skumaj mamę Radka> (mieszkają poza wroclawiem) Ona ci nie pojedzie do Wrocławia, chyba, że na obrzeża od ich strony :P Boi się kobieta WSZYSTKIEGO :P a jakoś zdała :P za 2 razem ! :P

bedzie dobrze :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#75 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 09 września 2008 - 12:04

cerrata kobiety za kółkiem to już inny temat :D

dobra ja uciekam na jakiś czas miłego popołudnia dziewczyny. :mrgreen:
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#76 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 09 września 2008 - 12:06

Mirabelka__22, to czy zdasz zalezy od Twojego opanowania( zestresowana nic nie zdzialasz) i pamietaj, ze to zalezy od szczescia. Moim zdaniem to czy ktos zda za pierwszym razem czy np.za trzecim nie ma roznicy, zalezy na jakiego egzaminatora sie trafi, jaki ma humor itd.oni mysla, ze sa panami wszystkiego i gnebia biednych kursantow. Dopiero jak sama zaczniesz jezdzic dojdziesz do wprawy.

#77 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 09 września 2008 - 12:06

cerrata kobiety za kółkiem to już inny temat :D

gdybyś widział moją ciotkę jak ona jeździ..
matko boska jak rajdowiec... ;-)

PdM, papa :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#78 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 09 września 2008 - 12:08

666ilonka777, i za pierwszym razem zdalas?

cerrata, wlasnie, ludzie zdaja i nie jezdza.. Wiem ze mi potrzeba duzo praktyki,tylko najpierw trzeba ten papierek juz miec...

PdM, ostatnio jak moja kumpela zdawala i facet zapytal ja co studiuje to nie wiedziala :shock:

Staram sie nie stresowac, obym testow nie uwalila bo to juz porazka bedzie.. Mysle sobie ze jeszcze za slabo jezdze wiec albo sie uda, albo nie.. Ale co z tego skoro nawet spac nie moglam dzis..

[ Dodano: 2008-09-09, 13:11 ]
Mysle sobie ze to tylko egzamin.. Do tej pory niemialam prawka to i dluzej wytrzymam. Ale fakt ze ze zdaniem jest coraz trudniej <bezradny></span> Juz nawet artykuly czytalam ze zeruja na kursantach zeby kase ciagnac.

#79 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 09 września 2008 - 12:16

Mirabelka__22, ja za 3 wlasnie przez stres, a uwazam, ze jezdze bardzo dobrze, za kierownica czuje sie jak w swoim zywiole, jak mam okazje to ciagle gdzies jezdze, a np.moja kolezanka zdala za 1 razem i ona jezdzi gorzej niz osoba, ktora wyjezdzila 3 godziny na poczatku kursu az strach z nia gdzies jechac, nieraz biegu nie potrafi wrzucic i sie stresuje ta kolezanka, wiec naprawde uwierz, ze Ty potrafisz i im pokaz. Nie wolno sie stresowac, pamietaj. Mi zaczela sie trzasc noga na sprzegle i juz od razu jakis blad i papa, a moj brat mial wczoraj np.egzamin, no i co? nie zdal, bo egzaminator mial zly dzien, mowil mu w ostatnim momencie gdzie ma skrecic itd.no i chlopak sie zestresowal, bo na egzaminie powinni mowic to wczesniej, a nie np.tuz przed skrzyzowaniem, kiedy nie ma czasu nawet na redukcje biegu

#80 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 09 września 2008 - 12:19

cerrata, wegan... :-D
PdM, :) dzieki za przepis i miłego dnia
Mirabelka__22, ja prawko dopiero bede zaczynała robić ale to z konieczności ... :/ ale raczej nie bedzie ze mnie dobrego kierowcy (kierowniczki :lol: ) podobno przepisy odnośnie prawka sie zmieniająza rok... cośznowu kombinują nie podoba mi sie to :-/

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych