Napisano 09 września 2008 - 12:16
Mirabelka__22, ja za 3 wlasnie przez stres, a uwazam, ze jezdze bardzo dobrze, za kierownica czuje sie jak w swoim zywiole, jak mam okazje to ciagle gdzies jezdze, a np.moja kolezanka zdala za 1 razem i ona jezdzi gorzej niz osoba, ktora wyjezdzila 3 godziny na poczatku kursu az strach z nia gdzies jechac, nieraz biegu nie potrafi wrzucic i sie stresuje ta kolezanka, wiec naprawde uwierz, ze Ty potrafisz i im pokaz. Nie wolno sie stresowac, pamietaj. Mi zaczela sie trzasc noga na sprzegle i juz od razu jakis blad i papa, a moj brat mial wczoraj np.egzamin, no i co? nie zdal, bo egzaminator mial zly dzien, mowil mu w ostatnim momencie gdzie ma skrecic itd.no i chlopak sie zestresowal, bo na egzaminie powinni mowic to wczesniej, a nie np.tuz przed skrzyzowaniem, kiedy nie ma czasu nawet na redukcje biegu