[09.09.2oo8] Dziś wtorek
#101
Napisano 09 września 2008 - 15:44
#102
Napisano 09 września 2008 - 15:45
czym ty się tak denerwujesz?Tabletki na uspokojenie
#103
Napisano 09 września 2008 - 15:45
Współczuję troche tutejszym forumowiczom za taką administracje.
[ Dodano: 2008-09-09, 16:46 ]
Ale czy jesteś lekomanką?A moj koszmarny.. Tabletki na uspokojenie. Nie wiem czy to w ogole dziala. Niech sie dzieje co chce, obym sie tylko uspokoila.
#104
Napisano 09 września 2008 - 15:47
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#105
Napisano 09 września 2008 - 15:49
cerrata, prawkiem? Hmm..egzaminem znaczy?
#106
Napisano 09 września 2008 - 15:52
no co ty, spokocerrata, prawkiem? Hmm..egzaminem znaczy?
uwierz w siebie
nawet jak nie wyjdzie to to nie koniec świata!
#107
Napisano 09 września 2008 - 15:55
#108
Napisano 09 września 2008 - 16:02
#109
Napisano 09 września 2008 - 16:03
myślenie i powtarzanie nie uda sie nie uda sie...nie mobilizuje Cie tylko przygasza, że sie nie uda
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#110
Napisano 09 września 2008 - 16:06
Nic mnie jeszcze nie goni. Na uczelnie i tak bede jezdzic auobusem. Ale co ja poradze ze z tego taka tepa jestem
[ Dodano: 2008-09-09, 17:08 ]
Donn, nie chce myslec ze sie uda, bo bede bardziej zawiedziona. Zawsze za duzo od siebie wymagam. Teraz wole byc taka jak inni. Nic na sile. Wiem ze nie jestem jeszcze zupelnie gotowa. Zrobilam postepy, ale to jeszcze nie to..
#111
Napisano 09 września 2008 - 16:08
no co ty nie mów tak!Ale co ja poradze ze z tego taka tepa jestem
ja sobie siebie w ogóle nie wyobrażam za kierownicą i nawet mi przez myśl nie przeszło żeby prawko zrobić
hehe
będzie dobrze, ważne że chcesz!
#112
Napisano 09 września 2008 - 16:10
Moze i nie jezdze masakrycznie, ale stres powoduje ze tak zaczynam, a im gorzej idzie, tym bardziej panikuje.. Wiec nie wiem czy kiedys uda mi sie to przejsc..
#113
Napisano 09 września 2008 - 16:12
po prostu staraj się uspokoić i tyle
Podejdź do tego bardziej na luzie
Nawet jeśli myślisz, że nie zdasz to postaraj sie po prostu uspokoić
Stres jest normalny , panika już nie
#114
Napisano 09 września 2008 - 16:17
Czesto tam zajezdzalam z instruktorem. Masakra. Nawet jak na miescie widze jazde egzaminacyjna to mi sie cisnienie podnosi..
#115
Napisano 09 września 2008 - 16:22
wiemale nie wiesz jak tam ludzie wygladaja..
czekałam 2 razy
Bo Radek też za pierwszym razem nie zdał
i powiem ci że bardziej w stresie byłam niż niektórzy co tam na swoją kolej czekali
#116
Napisano 09 września 2008 - 16:23
#117
Napisano 09 września 2008 - 16:24
adrenalinka też jest w życiu potrzebna
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#118
Napisano 09 września 2008 - 16:27
spoko czoko maleńka, łączę się z tobą telepatyczniecerrata, ja bede sama czekala
a ja w ogóle znowu zaczynam odczuwać bóle w krzyżu...
i podejrzewamy z mama, że to nerwowe ..
Już tak wcześniej miałam nie raz, zawsze miesiąc dwa przed zakończeniem roku ( oceny + oczywiście ten palant od polskiego - pamiętacie?? )
Albo np przed maturą miałam...
Tak mi chyba nerwy wychodzą...
nienawidzę tego... tak boli...
#119
Napisano 09 września 2008 - 16:32
No to teraz ja: Dzień dobry dziewczęta
P.S. Nie spałam do 17 u mnie jest godzina do tyłu
#120
Napisano 09 września 2008 - 16:36
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty






