Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[09.09.2oo8] Dziś wtorek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
335 odpowiedzi w tym temacie

#41 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 09 września 2008 - 11:06

PdM, w razie czego zapraszam :mrgreen: :mrgreen: nawet odkurzacz mogę przygotować :P

[ Dodano: 2008-09-09, 12:08 ]

będzie w play u będzie miał taniej



eee... ja mam 2 telefoniki w play i szczzerze to z tą "taniością" to różnie bywa no i sieci sobie też nie chwale:( został mi niecały rok abonamentu i zmykam do swojej ukochanej ery :P zdradziłam ich ale musząmi wybaczyć i przyjąc mnie na nowo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#42 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 09 września 2008 - 11:14

PdM, w razie czego zapraszam :mrgreen: :mrgreen: nawet odkurzacz mogę przygotować :P


a później pyszny obiad, zimne piwko i relaksujący masaż? ;-) :->
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#43 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 09 września 2008 - 11:15

PdM, ale na ten masaż to trzeba by sobie jeszcze dodatkowo zasłużyć ;P

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#44 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 09 września 2008 - 11:19

PdM, ale na ten masaż to trzeba by sobie jeszcze dodatkowo zasłużyć ;P


wymyć gary? umyć podłogi? wypastować? okienka wypucować? wyjść z psem? iść po zakupy? wynieść śmieci?? ;-) nie wiem czy to się mi opłaca... :-P
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#45 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 09 września 2008 - 11:20

PdM, ale za to jaki relaks będziesz miał potem :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#46 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 09 września 2008 - 11:20

PdM, no psa nie mam w kuchni też porządek :) reszta może być :mrgreen: :mrgreen:

[ Dodano: 2008-09-09, 12:21 ]
cerrata, niestety nie wszyscy pamiętają że na przyjemnośc trzeba sobie zasłużyć :P taki dowciap :-D

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#47 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 09 września 2008 - 11:21

PdM, ale za to jaki relaks będziesz miał potem :P


to już wole zająć się robieniem ciasta bananowego :mrgreen:
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#48 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 09 września 2008 - 11:22

leń :P

a widzisz ile to babki muszą robić w domu :P
hehe
nie ma mnie tu i nie będzie.

#49 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 09 września 2008 - 11:24

tak ale przy takim cieście to też dużo roboty... :lol:
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#50 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 09 września 2008 - 11:25

PdM, o masakra...
się narobisz rzeczywiście, góra pół godziny na ciasto bo jak więcej? ;-) i pieczemy ;-)
wsio :mrgreen:
nie ma mnie tu i nie będzie.

#51 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 09 września 2008 - 11:25

PdM, wlasnie kobiety tyle obowiazkow maja, a faceci od wszystkiego sie wykrecaja, oj nieladnie :mrgreen:

#52 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 09 września 2008 - 11:28

pff kalumnie i szykany! nikt się nie wykręca. :lol:
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#53 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 09 września 2008 - 11:31

PdM, <umieraam></span> nie nie,,, tak mi się zawsze coś przesłyszy jak facet w domu :P
mój ojciec np :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#54 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 09 września 2008 - 11:33

potrzebuję dobrej rady :P bedę robiła grila tylko że 2 osoby z towarzystwa nie jadają mięsa... co im zaserwować pysznego ?? najlepiej żeby reszcie też do gustu przypadło, więc wszelkiego rodzaju kotleciki sojowe itp. odpadają... :?: :-/ :?:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#55 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 09 września 2008 - 11:35

sojowe na grilla raczej odpadają ;-)
Możesz... hmm... nie wiem, no warzywka jakieś, papryczkę czy cukinię np
i może jakieś sosy do tego i heja :P
nakupuj wiesz, oliwek, czosnków marynowanych itd
albo zrób też sałatkę warzywną :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#56 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 09 września 2008 - 11:37

cerrata, a da sie zrobić faszerowane warzywka na grilu ?? czy po prostu przygotować wcześniej :?: ... sałatka to standard już mam chętną do pomocy więc z moich obowiązków wypada :P

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#57 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 09 września 2008 - 11:40

hmm.... a czemu nie ;-) zawsze się na grillu podgrzeją :P
hehe


sałatka to standard już mam chętną do pomocy więc z moich obowiązków wypada :P

no widzisz, to już masz część strawy dla nich zapewnioną :mrgreen:
nie ma mnie tu i nie będzie.

#58 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 09 września 2008 - 11:43

rzeczywi scie chyba bedzie troche wiecej warzyw niż zwykle :P w sumie nawet nie wiem czy oni ryby jedzą czy nie ... efekt niedoinformowania :mrgreen: cerrata, jeszcze coś do tego wymyśle a jak sie nie spodoba to niech sie sami żywia :lol: :lol: :lol:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#59 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 09 września 2008 - 11:44

nie(d)oceniona, może jakaś rybkę? na grillu pieczone w folii wychodzą zajebiście. :D

aj spóźniłem się...
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#60 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 09 września 2008 - 11:44

Moj dzien jest dolujacy.. Wrocilam z jazdy. Jest duzo lepiej, ale nie umiem parkowac.. Jutro egzamin :!: I po co ja mam tam isc.. A w panice to juz w ogole... :cry:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych