Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Zaręczyny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1043 odpowiedzi w tym temacie

#341 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 27 listopada 2009 - 00:16

Nie wiem czy mogę Wam to pokazać w tym temacie,ale nie znalazłam lepszego :-P

Gdyby Miś wręczył mi takie czekoladki zatkało by mnie :mrgreen: są genialne :mrgreen: a poza tym uwielbiam czekoladę :oops:


Podoba mi się to-jest bardzo pomysłowe i nigdy w życiu nie domyśliłabym się zawartości ;-) albo raczej pytania,które będzie w środku :-P

Załączone miniatury

  • 2017-7PLDLX3.jpg
  • 2017-3PLDLX4.jpg
  • 2003-6PLXXX4.jpg

"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#342 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 27 listopada 2009 - 08:38

Tilia, pomysł rewelacyjny :mrgreen: i na pewno niespodzianka by była
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#343 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 27 listopada 2009 - 09:02

ale suuuuuper :D
czego to ludzie nie wymyślą ;) nie no, pomysł genialny :D
dla miłośniczki czekolady idealny ;) u mnie niestety by się nie sprawdził, z racji alergii ale i tak doceniłabym pomysł i była przeszczęśliwa :mrgreen:

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#344 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 27 listopada 2009 - 09:23

Super pomysł
Tylko że bym zjadła zaraz i pamiątki by nie było :-P :lol:

#345 mgiełka87

mgiełka87
  • Użytkownik
  • 425 postów

Napisano 27 listopada 2009 - 10:44

LadyBe, Twoje zareczyny bardzo mi się podobały. I te utrudnienia, które nieswiadomie Mu robilas, pewnie sie dodatkowo denerwowal. Rowniez marze o takich z zaskoczenia. Gratuluje. ;-)
Dołączona grafika

#346 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 27 listopada 2009 - 11:13

Eeeee. NIe dośc ze takie pytanie sprawia ze kobieta jest mega szczęśliwa to jeszcze do tego czekolada <ookk></span> Świetny pomysł.

bym zjadła zaraz i pamiątki by nie było :-P :lol:

Ja na pewno bym od razu nie zjadla. Na pewno by stały długo długo dlugo .... ;-)
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#347 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 27 listopada 2009 - 16:49

pomysł z czekoladkami kapitalny! ja to bym chyba takiego karpia złapała ze szok jakbym coś takiego zobaczyła... 8-)
nie mnie jednak chciałabym coś takiego przeżyć...

#348 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 28 listopada 2009 - 13:21

nawet fajny pomysl ale watpie zeby T. wpadl na pomysl kupienia mi czegos takiego a nawet wolalabym uslyszec te slowa od niego ;-)

#349 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5 282 postów

Napisano 30 listopada 2009 - 17:50

ale super :-)
naprawde świetny pomysł, tez byłabym w bardzo pozytywnym szoku ;-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#350 kasiatoja

kasiatoja
  • Użytkownik
  • 1 244 postów

Napisano 01 grudnia 2009 - 15:46

super ;-) słodkości nigdy za dużo a przy tym jeszcze takie piękne pytanie ;-)
Dołączona grafika

"....a ja się śmieje kiedy ludzie mówią mi o tych królach zza dalekich mórz...a ja sie śmieje wtedy odpowiadam im: nie mam nic oprócz paru pięknych snów...."

#351 Asiulek

Asiulek
  • Użytkownik
  • 408 postów

Napisano 13 grudnia 2009 - 15:01

Było tak jak sobie wymarzyłam.
Romantyczna kolacja, świece, piękne wyznania , po czym luby klęknął na kolanie i zapytał : "Asiu, kochanie , czy zostaniesz moją żoną?" . Rozpłakałam sie, on też słysząc moją odpowiedź .

Skromnie, pieknie i romantycznie. Szkoda, ze moj tata nie doczekał proszenia o moją rękę :cry:

#352 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 13 grudnia 2009 - 15:07

Asiulek, gratulacje. <bravoo></span> <bravoo></span> <bravoo></span> <bravoo></span> <bravoo></span> <bravoo></span>
Szczęścia, szczęścia i duuużo niekończącej się miłości :-P
Coraz więcej babeczek się zaręcza na forum :-P
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#353 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 13 grudnia 2009 - 15:07

Asiulek takie proste , bez wymysłow i slicznie , gratuluje. :->

Rozpłakałam sie, on też słysząc moją odpowiedź .

mam nadzieje ze rozplakał sie ze szczescia :-)
:-D :mrgreen: :lol:

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#354 Asiulek

Asiulek
  • Użytkownik
  • 408 postów

Napisano 13 grudnia 2009 - 15:09

No oczywiście :lol:

Dzieki :)

#355 kjujiczek

kjujiczek
  • Użytkownik
  • 1 845 postów

Napisano 13 grudnia 2009 - 15:47

mam nadzieje ze rozplakał sie ze szczescia :-)
:-D :mrgreen: :lol:

Co Ty, zobaczył jaka jest brzydka w rozmazanym makijażu i zaczął żałować, że się oświadczał :-D gratki jeszcze raz :-) ;*
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#356 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 13 grudnia 2009 - 16:47

Asiulek, gratuluję :)
zaręczyny w sposób klasyczny ale mimo wszystko jeden z bardziej efektownych ;)

a czy choć troszkę się spodziewałaś? przeczuwałaś co się może wydarzyć tego wieczora? czy zupełne zaskoczenie było? :D

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#357 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 13 grudnia 2009 - 17:05

Tilia te czekoladki sa rewelacyjne :-D bardzo mi sie podobaja :-D


Asiulek, Gratulacje <flow1></span> <flow1></span> <flow1></span> <flow1></span> <flow1></span>
Zycze szczescia i duuuuuzo niekonczacej sie milosci <loove></span> <loove></span> <bzyklov></span>

#358 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 13 grudnia 2009 - 18:43

Asiulek, ogromne gratulacje :lol:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#359 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 13 grudnia 2009 - 19:42

Asiulek ja również gratuluję ;*

I też jestem ciekawa czy coś przeczuwałaś? :-D
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#360 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 13 grudnia 2009 - 20:51

Gratulacje ;)
I życzę dużo dużo szczęścia i miłości :mrgreen:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych