uwazaj,bo sie jeszcze zdziwiszoj... ale Ci zazdroszczę
![]()
ja wiem, ze w rzeczywistosci nie mam co na takie liczyc
ja tez nigdy nie myslalam ze Lukasz tak to wszystko pieknie zaplanuje,a jednak jak facet chce to potrafi
Napisano 01 czerwca 2009 - 06:11
Napisano 15 sierpnia 2009 - 14:42
Napisano 15 sierpnia 2009 - 14:55
Napisano 16 sierpnia 2009 - 11:29
Napisano 16 sierpnia 2009 - 11:40
Napisano 16 sierpnia 2009 - 11:52
Napisano 16 sierpnia 2009 - 12:06
Napisano 16 sierpnia 2009 - 12:12
Napisano 16 sierpnia 2009 - 12:32
nie przesadzaj przeciez to kilka osob5 osób...to masa ludzi
Napisano 16 sierpnia 2009 - 12:53
Napisano 16 sierpnia 2009 - 12:55
Napisano 16 sierpnia 2009 - 17:58
Każde zaręczyny mają swój urokZaczynam wierzyć w czar tekich zareczyn :->
Napisano 16 sierpnia 2009 - 18:25
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Napisano 16 sierpnia 2009 - 19:10
mojej kolezance sie jej juz mąz oswiadczył w wigilie . Podjechał pod jej dom i zapytał kiedy beda po kolacjji , kiedy w koncu byli przyszedł do nich sie oswiadczył przy rodzicach. Ona nic nie wiedziała.ale przecież zaręczyny z zaskoczenia i przy rodzinie można ze sobą połączyć ... przecież można zaskoczyć kobietę na jakimś rodzinnym spotkaniu ... i wilk syty i owca cała
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych