asiunia, naisz koniecznie bo
my tutaj uwielbiamy czytac takie historie
Napisano 06 grudnia 2008 - 00:08
my tutaj uwielbiamy czytac takie historie
Napisano 06 grudnia 2008 - 09:02
Napisano 06 grudnia 2008 - 10:00
Napisano 06 grudnia 2008 - 14:03
Napisano 06 grudnia 2008 - 22:44
Napisano 06 grudnia 2008 - 23:04
naprawdę fajnie wybrał ... tez bym tak chciała ale chyba nigdy sie nie doczekam ....Madzia81
Napisano 07 grudnia 2008 - 16:00
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 07 grudnia 2008 - 16:48
Też ostatnio gdzieś wyczytałam,że grudzień to miesiąc ślubów i zaręczyn....ja bym wolała jakoś na wiosnęzbliżaja sie swieta więc pewnie troche przybedzie zareczonych
Napisano 28 maja 2009 - 17:57
Mi marzą się zaręczyny na plaży... księżyc, winko i MY
Napisano 29 maja 2009 - 07:57
dokładnie dziś z perspektywy czasu ( juz ponad rok) stwierdzam , że to nie ma w tej znaczaenia w ogoleprzecież nie najważniejsze jest miejsce :->
wcześniej ogladalismy razem parę razy ale wybierał sam była to dla mnie niespodziankadałyscie MU do zrozumienia jakie sie wam podobaja
Napisano 29 maja 2009 - 11:27
moj Lukasz wybieral sam i ogolnie zareczyny byly niespodzianka,nawet sie nie domyslalam ze on cos planujea jak z waszymy pierscionkami,wy same sobie wybrałyscie?dałyscie MU do zrozumienia jakie sie wam podobaja
?bo ja bym chciala mu pokazac rozne ktore mi sie podobaja a On sam wybierze:)
Napisano 29 maja 2009 - 11:49
Napisano 29 maja 2009 - 11:50
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych