Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Wywiad


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1079 odpowiedzi w tym temacie

#1021 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8330 postów

Napisano 26 sierpień 2014 - 19:45

Skoro nie(d)oceniona nie odpowiada na to pytanie, to  kieruję je do @Findmysky. :)


Jakimi zasadami kierujesz sie w życiu i na kim mogłabys sie wzorować ?



#1022 Madź

Madź

    heksa

  • Użytkownik
  • 4069 postów

Napisano 26 sierpień 2014 - 19:50

@viola coś ty taka niecierpliwa, ja nim odpowiedziałam to minęły miesiące <lol> ;-)


“One, remember to look up at the stars and not down at your feet.
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”
 

#1023 Findmysky.

Findmysky.

    słaba, ale udźwignie

  • Użytkownik
  • 1069 postów

Napisano 26 sierpień 2014 - 19:58

Skoro nie(d)oceniona nie odpowiada na to pytanie, to  kieruję je do @Findmysky. :-)

Hm., dla mnie pytania o zasady i wzór do naśladowania są bardzo trudne. Chyba nie ma kogoś na kim wzorowałabym się w stu procentach i mogła nazwać go swoim autorytetem. Podziwiam za to ludzi, którzy potrafią poświęcać się dla innych, potrafią odmówić sobie, żeby pomóc potrzebującemu. Podziwiam także ludzi pewnych siebie i swoich zalet.

Zasady jakimi kieruję się w życiu?

  1. Działać zawsze w zgodzie ze swoim sumieniem, wiarą, poglądami i pozostawać sobą.
  2. W swoim działaniu nie krzywdzić innych, szanować ich i traktować tak, jak sama chciałabym być traktowana

1371850712_cz6rux_600.jpg

 

 

 

 

@palomka, wyobraź sobie, że dowiadujesz się, że został Ci tydzień życia. Co robisz?


''W życiu często by­wamy poniewiera­ni, dep­ta­ni, upo­karza­ni i ob­rażani, a mi­mo to wciąż jes­teśmy ty­le sa­mo warci''

#1024 palomka

palomka
  • Użytkownik
  • 2338 postów

Napisano 27 sierpień 2014 - 11:38


wyobraź sobie, że dowiadujesz się, że został Ci tydzień życia. Co robisz?

Ohoh, w sumie nigdy się nad tym nie zastanawiałam. :D

Hmm, pewnie na początku bym spanikowała, bo jak to jeszcze tydzień życia?

A potem... starałabym się pewnie jak najwięcej czasu spędzić z najbliższymi (rodzice, połówek).

I na pewno chciałabym zrobić to na co wcześniej bym się pewnie nie odważyła - skoczyć ze spadochronu ... bo tak póki co to mało mi odwagi, a w perspektywie tygodnia życia to raz się żyje przecież. No i pewnie tyle.

 

@Kahela

Masz okazję stworzyć czasopismo od początku. Zacznij oczywiście od wymyślenia chwytliwej nazwy... O czym byłoby Twoje czasopismo i do kogo skierowane? ;)


I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...smileys-hearts-339319.gif

 


#1025 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5351 postów

Napisano 27 sierpień 2014 - 21:44

@palomka aleś mi zadanie dała... :lol:

 

Pomysłu nie mam absolutnie...

 

Podejrzewam, że zatytułowałabym je np. "Zołzy..." i byłoby to pismo dla matek, żon i babeczek, które w okolicach 40-stki zdają już sobie sprawę, że życie generalnie do doopy jest i że pora zabrać się za to, by dbając o innych nie zapominać o sobie... ;-)

 

Pytanie do @Tilia .....................no co jesteś juz "za stara", a no co jeszcze "za młoda" Twoim zdaniem..?


Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#1026 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9425 postów

Napisano 29 sierpień 2014 - 13:26

@Kahela za stara na wszelkie dziecięce zabawy! pobawiłabym się w chowanego, podchody, pozjeżdżała na sankach itp.  ;-) a za młoda...hmm nie wiem zupełnie <hmm> może na kremy przeciwzmarszkowe :lol:

 

pytanie do osoby obecnej na forum czyli @Findmysky.

 

co było Twoim marzeniem, które już się spełniło?

(nawet jeśli to było marzenie typu nowa lalka barbie jak miałaś 5 lat)


Użytkownik Tilia edytował ten post 29 sierpień 2014 - 13:26

"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#1027 Findmysky.

Findmysky.

    słaba, ale udźwignie

  • Użytkownik
  • 1069 postów

Napisano 29 sierpień 2014 - 13:48


co było Twoim marzeniem, które już się spełniło?

Kiedyś, jako dziecko, nie miałam swojego pokoju. Brakowało mi takiego swojego kąta. Chyba dopiero w gimnazjum marzenie się spełniło. :)

 

@LadyNefretete Gdybyś mogła cofnąć się w czasie i przeżyć jedną przygodę/sytuację jeszcze raz to co by to było?


''W życiu często by­wamy poniewiera­ni, dep­ta­ni, upo­karza­ni i ob­rażani, a mi­mo to wciąż jes­teśmy ty­le sa­mo warci''

#1028 Findmysky.

Findmysky.

    słaba, ale udźwignie

  • Użytkownik
  • 1069 postów

Napisano 31 sierpień 2014 - 13:10

@LadyNefretete <klapklap1>


''W życiu często by­wamy poniewiera­ni, dep­ta­ni, upo­karza­ni i ob­rażani, a mi­mo to wciąż jes­teśmy ty­le sa­mo warci''

#1029 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8138 postów

Napisano 09 wrzesień 2014 - 11:43

@LadyNefretete <klapklap1>


“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#1030 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6718 postów

Napisano 10 wrzesień 2014 - 08:07

@Olenka jaka Ty jesteś NAD aktywna :lol: 

 


Gdybyś mogła cofnąć się w czasie i przeżyć jedną przygodę/sytuację jeszcze raz to co by to było?
któraś z wycieczek stopowych - i prawdopodobnie ta po Portugalii i andaluzji, która trwała miesiąc i z której mam mnóstwo niesamowitych wspomień, i nie wiem czy się powtórzy :D 

 

@amoramor - spowiadaj się,, co robisz nad morzem i czemu Cię tam przygnało ;) bo miałam opowiedzieć a cisza [ albo przegapiłam, to wymyslę inne pytanie :lol: ]


"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#1031 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5024 postów

Napisano 10 wrzesień 2014 - 10:58


spowiadaj się,, co robisz nad morzem i czemu Cię tam przygnało
Przygnał mnie pewien osobnik płci męskiej ;-) a póki co oprócz 'prowadzenia domu', chodzenia z psem na spacery po lesie, plaży itp i dorywczego szukania pracy to nic szczególnego :mrgreen: Staram się spędzać czas na tym co 3miasto oferuje na co dzień, a przyznać muszę, że oferuje bardzo wiele :)

Początkowo czułam się totalnie jak turysta <lol> Jakbym sobie na urlopik przyjechała i tak tymczasowo w kwaterze mieszkała.

Dopiero po przeprowadzce do większego ('normalnego') mieszkania upewniłam się, że jestem w TYM miejscu.

TYM mam na myśli takim 'moim', takim w którym czuję się jak w domu. Pierwszy raz w życiu mam taką sytuację, że pokochałam miasto od pierwszego wejrzenia i mimo, że nie jest moim miastem rodzinnym to wiem, że chcę tu żyć. <ookk>

 

Pytanie do @Madź: Gdybyś mogła wcielić się w jedną z ról któregokolwiek serialu to co byś wybrała i dlaczego? Coś byś zmieniła w wizerunku tej postaci? :)


Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#1032 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5024 postów

Napisano 04 październik 2014 - 16:59

@Madź hop hop!  <klapklap1>


Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#1033 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5024 postów

Napisano 05 październik 2014 - 17:20

Na prośbę Madź zmieniam adresata pytania -  @nie(d)oceniona kieruję moje pytanie do Ciebie ;-)

 

Gdybyś mogła wcielić się w jedną z ról któregokolwiek serialu to co byś wybrała i dlaczego? Coś byś zmieniła w wizerunku tej postaci? 


Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#1034 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 06 listopad 2014 - 10:06

@nie(d)oceniona :P


czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#1035 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10527 postów

Napisano 25 listopad 2014 - 21:29

Matko boska, skleroza postępująca... 

 

Elena of cors! Czemu? Bo Dejmon! :lol: Tylko musiałaby przestać byc taka ciapowata. Troche charakteru nikomu nie zaszkodziło jeszcze, a ta postać aż o niego woła :lol: 

 

@magdaaaaaaaaaaa to samo pytanie kieruję do Ciebie :

 


Gdybyś mogła wcielić się w jedną z ról któregokolwiek serialu to co byś wybrała i dlaczego? Coś byś zmieniła w wizerunku tej postaci? 

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#1036 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 25 listopad 2014 - 22:53

@nie(d)oceniona dzieki ;-)

mało seriali ogladm i mało sie utozsamiam z kimkolwiek ;-)

ale jesli juz to te starsze pewnie pamietaja magde m , i chyba ona by to była, wiele osób uwazało ze jest rozlazła i nie wiedziała czego chce , ale mnie sie podobał w niej ten rozsadek i nie pójscie na zywiol , tylko spokojnie , przemyślanie , a nie łatwa kobietka ;-)

 

 

@palomka jak byś chciała by wygladało ilościowo twoja rodzina ??? tzn ile chcesz dzieci i w z jaka roznica,dokiedy bys chciała urodzic dziecko ???


czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#1037 palomka

palomka
  • Użytkownik
  • 2338 postów

Napisano 26 listopad 2014 - 09:19


tzn ile chcesz dzieci i w z jaka roznica,dokiedy bys chciała urodzic dziecko

Dzieci zawsze chciałam mieć dwójeczkę. Najlepiej chłopiec i dziewczynka. 

Jaka różnica wieku... myślę, że tak z 2-3 lata byłoby odpowiednio. 

A pierwsze dziecko chciałabym urodzić tak do 26-27 lat ;)

 

Pytanie do @karatetyka

Twój sposób na odreagowanie stresu? Co najbardziej Ci w tym pomaga? 


I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...smileys-hearts-339319.gif

 


#1038 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5629 postów

Napisano 01 grudzień 2014 - 16:32


Twój sposób na odreagowanie stresu? Co najbardziej Ci w tym pomaga?

Kiedyś bieganie. Kiedy byłam zdenerwowana przebierałam się w dresy, zmieniałam buty, nakładałam słuchawki na uszy i po jakimś czasie biegu wszystko przechodziło. To chyba prawda, że w czasie wysiłku wytwarzają się endorfiny ;-) Teraz lenistwo jest silniejsze i mimo, że raz na jakiś czas pobiegam, to jest to bardzo sporadyczne i nie mogę się już jakoś wkręcić.

Teraz na odreagowanie najlepsze są dla mnie spotkania ze znajomymi, przyjaciółmi i rozmowy o pierdołach po to, żeby nie myśleć o moim problemie, tylko po prostu pośmiać się i zresetować. Samotność działa na mnie jeszcze bardziej dołująco, dlatego zdecydowanie wolę być w grupie, przynajmniej dwuosobowej.

 

I znowu nie mam pomysłu na pytanie :P

 

@Wisienkowa, jakie jest Twoje najmilsze wspomnienie? ;-)



#1039 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4761 postów

Napisano 01 grudzień 2014 - 19:36

Dużo jest miłych wspomnień, które pamiętam. Te które kiedyś były najmilsze teraz baaaardzo poszarzały. Jeśli chodzi o moją odpowiedź na dzień dzisiejszy to moja wczorajsza wizyta w Krk. Pyszne grzane piwo w miłym towarzystwie kogoś kto zawsze wysłucha, okazuje zainteresowanie, jest wspaniałym człowiekiem, uwielbiam jak gadamy sobie na luzie, bo czujemy się dobrze w swojej obecności...

Urocza knajpka, świeczki, fajny klimat, piękne miasto. Czegóż trzeba więcej?  :lol:

 

 

@inqaa , Wybierz jedną książkę, którą poleciłabyś swojemu dziecku, bo była dla Ciebie ważna/mądra i uzasadnij wybór.



#1040 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 18 styczeń 2015 - 23:01

@inqaa ;-)


czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych