Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Makijaż permanentny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
100 odpowiedzi w tym temacie

#41 zaniepokojona

zaniepokojona
  • Użytkownik
  • 460 postów

Napisano 05 sierpień 2008 - 21:14

Też się boję, bo to jednak może oszpecic na pare ładnych lat.

#42 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10000 postów

Napisano 05 sierpień 2008 - 21:37

boje się że coś mi spartoli

no to jest ryzyko nawet majaca swietna renome kosmetyczka moze spierniczyc bo akurat jej reka zadrzy albo cos... nigdy nie ma pewnosci

ale kto nie ryzykuje ten nie ma :P

#43 Laska

Laska
  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 05 sierpień 2008 - 22:51

Dobra kosmetyczka nie powinna spartolić... Moja znajoma jest Mistrzynią Polski,robi to już z 10 lat i nie pamiętam żeby coś spierdzieliła...Najważniejsze zeby dobrze kolor dobrać i za pierwszym razem nie robić za ciemnych-każdemu inaczej wchłania się barwnik-zawsze przy korekcie można poprawić...

#44 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13064 postów

Napisano 11 sierpień 2008 - 22:12

hmmm....jestem ciekawa jak wyglada robienie tego... moja szefowa sobie zrobila kreski wokol oczu i placi 600zl za to... ja sie dopiero 2 dni temu dowiedzialam :D myslalam ze ona maluje ciagle oczy :D

#45 zaniepokojona

zaniepokojona
  • Użytkownik
  • 460 postów

Napisano 12 sierpień 2008 - 10:48

jestem ciekawa jak wyglada robienie tego

najpierw dostaje się miejscowe znieczulenie, a później igłą wprowadza się barwnik płytko pod skórę. Niekiedy barwnik się wchłania całkowicie w skórę, więc w cenę zabiegu wliczona jest też druga wizyta, aby go uzupełnic

#46 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3457 postów

Napisano 12 sierpień 2008 - 19:50

never,lubie czasami byc nieumalowana.lubie czasmi delikatnie...w dodatku okropnie wygląda jak blednie po jakiś 2 latch :-/
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#47 kasia4

kasia4
  • Użytkownik
  • 75 postów

Napisano 25 sierpień 2008 - 12:43

Ja nie zrobiłabym sobie takiego makijażu. Bo niestety po kilku latach zaczyna "schodzić" i to okropnie wygląda. To wygląda jakby się miało przebarwienia na twarzy.

#48 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 25 sierpień 2008 - 16:16

nie wiem czy to prawda, że jesli podczas wykonywania takiego makijażu jak się zdarzy niewypał, to są zakładane barwniki o naturalnym kolorze skóry, żeby zatuszowac błąd, ale z niezbyt wielkim powodzeniem to wychodzi, bo ciemne przebija. no i że trzeba ustalić wczesniej jakie sa warunki jeśli coś spierdzielą- czyli czy my płacimy za to czy pani wykonujaca makijaż

#49 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3496 postów

Napisano 07 październik 2008 - 12:25

A jakm długo się trzyma taki makijaż? Fajne te kreski, ale pytam tylko z ciekawości bo jak narazie bym się nie zdecydowałą

<ookk>


#50 zaniepokojona

zaniepokojona
  • Użytkownik
  • 460 postów

Napisano 09 październik 2008 - 21:29

no i że trzeba ustalić wczesniej jakie sa warunki

Słyszałam kiedyś, że spisywana jest wcześniej umowa, w której napisane jest, że pani robiąca ten makijaż nie odpowiada za to, że nas delikatnie oszpeci. Ale nie wiem czy to prawda i mam nadzieję, że nie!

#51 maartekkk

maartekkk
  • Użytkownik
  • 3309 postów

Napisano 10 listopad 2008 - 12:43

no i że trzeba ustalić wczesniej jakie sa warunki

Słyszałam kiedyś, że spisywana jest wcześniej umowa, w której napisane jest, że pani robiąca ten makijaż nie odpowiada za to, że nas delikatnie oszpeci. Ale nie wiem czy to prawda i mam nadzieję, że nie!


Hmm no ja bym sie pokusila, ale jakby mi dala cos takiego do podpisania to by mnie to skutecznie zniechecilo - fakt, ze sie jej raczka obsunie i pozniej zyj z krzywym makijazem... a swoja droga to bym taka kosmetyczke na miejscu oskubala, jakby mi cos zepsula:P
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#52 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1963 postów

Napisano 12 listopad 2008 - 03:09

Ja od 45+ lat i dalej może nawet zdecydowałabym się na taki makijaż, a właśnie można malować oczy itp a można tą metodą pomalować usta na czerwono ? :oops: Głupie pytanie no ale po prostu nie wiem.

#53 maartekkk

maartekkk
  • Użytkownik
  • 3309 postów

Napisano 12 listopad 2008 - 18:02

Mozna mozna:) jak sie nie myle, sie to nazywa makijaz trwaly i mozna go robic na ustach, oczach brwiach
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#54 Endless

Endless
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 14 listopad 2008 - 07:57

Zrobiłam sobie kreski na oczach, bolało jak nie wiem, ale efekt byl tego wart. Nie polecam robienia brwi, rzadko wychoza naturalnie, widziałam juz kilka ofiar tego ,,zabiegu" i żałówały,że sie na niego zdecydowały. Jesli chodzi o usta- warto zwłaszcza jesli ktoś chce minimalnie optycznie je powiekszyc.

#55 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3496 postów

Napisano 14 listopad 2008 - 09:46

Endless, mogłabys napisaać ile cos takiego kosztuje, na przykłąd te kreseczki?

[ Dodano: 2008-11-14, 09:46 ]
aha i ile się trzyma takie cos?

<ookk>


#56 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1963 postów

Napisano 20 listopad 2008 - 02:53

Ja powiększać nie chcę, dlatego że mam pełne, ale cały czas czerwony mocny kolor chciałabym na nich mieć i nie wiem właśnie czy sobie krzywdy tym nie zrobię.

#57 CukierkowaDama

CukierkowaDama
  • Użytkownik
  • 156 postów

Napisano 11 listopad 2009 - 21:16

kiedyś myslałam o tym.. ale sąsiadka zrobiła sobie tai makijaz na ustach.. wyglądała jak biała z murzyńskimi DUŻYMI ustami haha .. okazało sie , że jest uczulona na jakiś składnik
Bo ta kobieta wiele przeszła jednak po tym wszystkim od Ciebie nie odeszła : *

#58 sikorka

sikorka
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 16 listopad 2009 - 23:49

Mozna mozna:) jak sie nie myle, sie to nazywa makijaz trwaly i mozna go robic na ustach, oczach brwiach

Hejka ja mam makijaz i na oczkach kreseczki i brwii.Jestem bardzo bardzo!!!! :-D :-D zadowolona.Czuje sie super od 3 lat.Poprostu dokonczona haha.troszke boli ale to co da się wytrzymać.Polecam szczerze warto robić!!!! :-D :-D

#59 hania8

hania8
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 05 październik 2010 - 21:41

Ostatnio moja dobra znajoma zrobiła sobie makijaż permanentny. Nigdy nie byłam przekonana do tego zabiegu, myślałam, że taki makijaż wygląda sztucznie i wbrew pozorom jest mało trwały. Jednak byłam bardzo zaskoczona efektami jej zabiegu. Sama zastanawiam się nad takim makijażem, ale obawiam się bólu w czasie jego tworzenia. Wspomniana koleżanka była klientką i twierdzi, że zabieg był praktycznie bezbolesny. Jakie są Wasze doświadczenia dziewczyny w tym temacie? Warto decydować się na taki zabieg?

#60 MuszkaCzyKrawat

MuszkaCzyKrawat
  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 14 luty 2011 - 12:03

wyglądała jak biała z murzyńskimi DUŻYMI ustami haha .. okazało sie , że jest uczulona na jakiś składnik


To się zdarza stosunkowo często, jeśli przed zabiegiem nie wykona się próby uczuleniowej. Jak na razie niewiele gabinetów podchodzi do tego z odpowiednią powagą: z tego co wiem, kontrolne próby uczuleniowe przeprowadza się w . Poza tym mają bardzo doświadczoną linergistkę (robiła kreski na powiece mojej koleżance), która ma bardzo pewną rękę.
Dodatkowo przed wykonaniem tego zabiegu - poza próbami uczuleniowymi - trzeba przez ok. tydzień zażywać leki antywirusowe, żeby zminimalizować ryzyko wystąpienia opryszczki, która popsuje cały efekt na ustach (to uwaga szczególnie do każdej dziewczyny, która kiedykolwiek miała opryszczkę).





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych