Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Pogaduchy II


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
14932 odpowiedzi w tym temacie

#3501 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 26 lipca 2008 - 21:06

ja już piękne panie pożegnam :-) kolorowych snów :-) papappa

#3502 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 26 lipca 2008 - 21:07

fajna babka, <byebye></span> <byebye></span> spij dobrze ;)

#3503 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 26 lipca 2008 - 21:13

fajna babka, dobranoc <spie></span> <spie></span> <spie></span>
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#3504 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 26 lipca 2008 - 21:23

szkoda ze w ankiecie z konkursu nie widac ile procent na jakie foto jest ;)

#3505 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 08:26

Dzien dobry <buzki></span> <buzki></span> <buzki></span>

Piekny dzionek u mnie sie zaczyna <sloneczkoo></span> <sloneczkoo></span> <sloneczkoo></span> <opalanko></span> <opalanko></span> <opalanko></span> <opalanko></span> <opalanko></span>


Ja juz po sniadanku, jescze w pizamce heheh

Wszystkim zycze bardzooooooo udanej niedzielki <piwkoo></span> <dens1></span> <jezorek11></span> <tancza3></span> <rozyczka></span> <rozyczka></span> <rozyczka></span>

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#3506 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 27 lipca 2008 - 08:38

hej dziewczyny, wrocilismy z wakacji. mam duuuzo do nadrobienia, niestety pokasowało mi nieprzeczytane posty, bo za duzo ich. tak więc witam się i zabieram do roboty :D

#3507 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 08:43

tak więc witam się


heloooooo niki <hello></span>

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#3508 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 09:25

Czesc katti,i niki, i :)

Ja wlasnie wstalam i jeszcze nie mam zadnych planow na dzisiejszy wieczor
Jak na razie jestem Baedzo GLODNA <hura></span>

zycze wam Milego dzionka <buzki></span> <buzki></span> <buzki></span> <buzki></span> <buzki></span>

Niki jak bylo na wakacjach?
mam nadzieje ze pochwalisz sie fotkami ;)

#3509 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 27 lipca 2008 - 09:43

było swietnie, zaskakująco( chodzi o warunki), ale fajnie. spaliśmy pod namiotem, naszym, bo obozowy był z lekka dziurawy, a na początku sporo padało. fotek za dużo nie mam, więcej robiliśmy dzieciakom z obozu, ale to co mam to oczywiście wrzucę. kurcze, nie chce wracac do pracy. jak się uda na następny weekend pojedziemy znowu do Wilcza.

pranie zrobiłam, sniadanie wcinamy, zyc nie umierać

#3510 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 09:51

niki, no to sietnie ze bylo super i napewno wypoczelas ;)

a do pracy... nikomu sie nie chce :P
ja jeszcze urlopu nie mialam.. i juz sie nie moge doczekac :P

#3511 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 27 lipca 2008 - 09:52

Olciiia, a kiedy masz? planujecie coś, czy na zywioł?

#3512 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 10:03

niki, my jedziemy w 1 tydzien wrzesnia nad morze polskie ;)

#3513 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 27 lipca 2008 - 10:11

fajowo, ja może jeszcze wezmę urlop we wrześniu, ale już na pozałatwianie kilku spraw, a nie wypoczywanie :(

#3514 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 10:14

niki, no w sumie to wolalabym dluzszy urlop ale nie mam na to szans...
a morze uwielbiam i juz nie moge sie doczekac....

#3515 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 11:00

Witajcie <buzki></span>

Niedziela dziś <tanczy7></span>

niki, to super, że wypoczełaś :-)
Olciiia, zazdroszcze Ci, że nad morze jedziesz... <dreams></span>
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#3516 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 11:11

witam wszystkich siedzę sobie na słoneczku i opalam sie laptop to piękny wynalazek :-) mam tylko nadzieje że pogada się nie zepsuje :-) <opalanko></span>

Olciiia, zazdroszczę planów wyjazdowych morze jest pięknie oj jak bym chciała pojechać :-)

niki, fajnie że odpoczęłaś a do pracy nikt nie chce wracać ale zwsze masz wspomnienia :-)

#3517 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 11:15

laptop to piękny wynalazek

o tak :mrgreen:
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#3518 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 12:13

laptop to piękny wynalazek

o tak :mrgreen:

ja tez to potwierdzam :P

wpadlam na chwilke zrobilismy sobie z T. przerwe w sprzataniu
dzis tak goraco ze sie nawet wychodzic nie chce bo az strach.... <sun_></span> <sun_></span> <sun_></span> <sun_></span> <sun_></span>

#3519 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 12:16

Donn napisał/a:
laptop to piękny wynalazek

o tak :mrgreen:



ja sie tez pod tym podpisuje :D

#3520 Rodzynka

Rodzynka
  • Użytkownik
  • 67 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 12:31

Dzień dobry wszystkim :-D
Dołączona grafika





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych