Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Pogaduchy II


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
14932 odpowiedzi w tym temacie

#3421 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 26 lipca 2008 - 14:52

Ja mam tak z Martini wystarczy ze poczuje i od raz <rzygi></span>

#3422 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 26 lipca 2008 - 14:53

cerrata, to potem cierp ciało jakżeś chciało :-P
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#3423 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 26 lipca 2008 - 14:53

Heloooooooooo wlasnie wrocilam za zakupow

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#3424 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 26 lipca 2008 - 14:53

katti, i co sobie kupiłaś? :-)
pokaż :-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#3425 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 26 lipca 2008 - 14:56

Donn, no najwyżej :) ale napić się z wujaszkiem muszę :) :) :)

pokaż :-)

no fłaśnie :mrgreen:
nie ma mnie tu i nie będzie.

#3426 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 26 lipca 2008 - 14:58

katti, i co sobie kupiłaś?


Butki :mrgreen: takie na codzien , biale :mrgreen: na wesele nic nie kupilam bo nic mi nie wpadlo w oko <bezradny></span>

pokaż


Juz nie dzis

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#3427 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 26 lipca 2008 - 15:06

katti, chwal sie tutaj zaraz jak chwile czasu znajdziesz zdjeciami ;)

#3428 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 26 lipca 2008 - 15:18

Dobra ja uciekam :mrgreen:

papapa :*
idę pić
hahaa :*
nie ma mnie tu i nie będzie.

#3429 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 26 lipca 2008 - 15:20

cerrata, udanej biby ;)

#3430 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 26 lipca 2008 - 15:23

cerrata, wróć jak wytrzeźwiejesz :-P
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#3431 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 26 lipca 2008 - 15:28

cerrata, miłej imprezy i pamiętaj studenci czekają :-)

#3432 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 26 lipca 2008 - 15:46

Ja na 18 mam imprezke :mrgreen: ide malowac pazurki :mrgreen: i szykowac sie pomalu :lol:


Wszystkim ANNOM z okazji ich dzisiejszego swieta WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ :!: :!: :!:

<buzki></span> <buzki></span> <buzki></span> <buzki></span> <buzki></span> <buzki></span> <buzki></span> <buzki></span> <buzki></span> <buzki></span> <rozyczka></span> <rozyczka></span> <rozyczka></span> <rozyczka></span> <rozyczka></span> <rozyczka></span> <rozyczka></span> <rozyczka></span> <rozyczka></span> <rozyczka></span> <rozyczka></span> <rozyczka></span> <rozyczka></span> <rozyczka></span> <rozyczka></span> <rozyczka></span> <rozyczka></span> <rozyczka></span> <rozyczka></span> <rozyczka></span> <rozyczka></span> <rozyczka></span> <rozyczka></span> <rozyczka></span> <rozyczka></span> <flow1></span> <flow1></span> <flow1></span> <flow1></span> <flow1></span> <flow1></span> <flow1></span> <flow1></span> <flow1></span> <flow1></span> <impreezka></span> <impreezka></span> <impreezka></span> <impreezka></span> <impreezka></span> <impreezka></span> <impreezka></span> <impreezka></span> <impreezka></span> <impreezka></span> <impreezka></span> <drzwikwiat></span> <drzwikwiat></span> <drzwikwiat></span> ;* ;* ;*

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#3433 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 26 lipca 2008 - 15:50

katti, no to miłej zabawy :-)

#3434 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 26 lipca 2008 - 15:55

katti, no to miłej zabawy


Napewno bedzie bardzooooooooooooooooo udana :lol: pomimo ze czuje sie jak juz pisalam rano niezbyt dobrze :-/

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#3435 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 26 lipca 2008 - 15:56

katti, ponoć na przeziębienie najlepsza jest impreza :-)

#3436 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 26 lipca 2008 - 16:00

katti, ponoć na przeziębienie najlepsza jest impreza


hehehehehh :-P :-P :-P napewno nie popije <impreezka></span> bo gardlo bardzo boli :-/ heh oby nie byla to angina :-/ :-/ :-/

Ale napewno i tak super sie wybawie :lol:

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#3437 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 26 lipca 2008 - 16:02

ze mogę zalecić kieliszek czegoś mocniejszego to może odkazi ci w środku :-)

#3438 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 26 lipca 2008 - 16:04

ze mogę zalecić kieliszek czegoś mocniejszego to może odkazi ci w środku


hehehehehehehhehehe :-P wzielam leki i napewno bedzie ok :-P

zmykam bo nie zdaze na 18


zycze wszystkim udanego sobotniego wieczoru <buzki></span> <buzki></span> <buzki></span> <tancza3></span> <zatancz3></span> <imprezka23></span> <impreezka></span> <impreezka></span> <impreezka></span> <impreezka></span> <impreezka></span>


Buuuuuuuuuuuuziaczki <byebye></span> <byebye></span> <byebye></span>

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#3439 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 26 lipca 2008 - 16:06

miłego :-)

i zostałam sama :(

#3440 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 26 lipca 2008 - 16:08

ja tez jestem ;)





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych