zdrowka zycze, spelnienia marzen, no i szczesliwego przebiegu ciąży
Napisano 15 grudnia 2013 - 09:56
Napisano 15 grudnia 2013 - 10:13
Agnieszka, Spełnienia w życiu! Miłości ![]()
Love Love Love
Napisano 15 grudnia 2013 - 12:02
Aguś wszystkiego co najlepsze i samych radosnych chwil ![]()
Keep calm and become a doctor
// Mission completed
Napisano 15 grudnia 2013 - 13:12
Aga, najlepszego... ![]()
Napisano 15 grudnia 2013 - 14:37
Agnieszko spełnienia najskrytszych marzeń i oby każdy dzień przynosił uśmiech, radość i spokój
![]()
Napisano 15 grudnia 2013 - 15:56
@AgnieszkaT Wszystkiego najcudowniejszego z okazji urodzin. Żeby spełniły się Twoje największe marzenia, a każdy dzień był lepszy od poprzedniego ![]()
Napisano 15 grudnia 2013 - 16:42
Agnieszko, wszystkiego najlepszego, spełnienia wszystkich marzeń i mnóstwa miłości ![]()
Użytkownik karatetyka edytował ten post 15 grudnia 2013 - 16:43
Napisano 15 grudnia 2013 - 21:21
Aguś, szczesliwego spełnienia marzenia i mnóstwa radości i uśmiechu każdej minuty w każdym dniu
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Napisano 15 grudnia 2013 - 21:34
Aga najlepsze zyczenia
spokojnej ciazy.
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 15 grudnia 2013 - 22:10
@AgnieszkaT wszystkiego dobrego ![]()
Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cie ,
zanim się urodziłeś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia -
byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
Napisano 16 grudnia 2013 - 05:04
Dziewczyny, bardzo ale to bardzo dziękuję za piękne życzenia!!!![]()
marcys, teraz Tobie wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń!!!! ![]()
Napisano 16 grudnia 2013 - 07:16
marcys dużo uśmiechu i radości z życia
![]()
Keep calm and become a doctor
// Mission completed
Napisano 16 grudnia 2013 - 08:29
@halynka wszystkiego najlepszego, szczęśliwego bezbolesnego rozwiązania i mnóstwa szczęścia we troje ![]()
@AgnieszkaT mnóstwa radości, szczęścia, uśmiechu i spokojnej ciąży ![]()
@marcys spełnienia marzeń i wszystkiego, co najlepsze ![]()
Napisano 16 grudnia 2013 - 09:49
AgnieszkaT, marcys wszystkiego najlepszego!
Spełnienia marzeń
![]()
Napisano 16 grudnia 2013 - 13:33
Marcys,dużo zdrówka i pomyslności ![]()
Napisano 16 grudnia 2013 - 16:49
halynka,
AgnieszkaT,
marcys,
spełnienia marzeń ![]()
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
PREZENTY URODZINOWE DLA STRUSIA :) |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych