@elizabeth, wszystkiego najpiękniejszego! ![]()
Urodzinowe zyczonka
#5661
Napisano 24 października 2013 - 10:49
I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...![]()
#5663
Napisano 24 października 2013 - 15:43
eli wszystkiego co najlepsze i spełnienia marzeń ![]()
#5669
Napisano 24 października 2013 - 22:23
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”
#5671
Napisano 25 października 2013 - 08:52
eli, jeszcze ode mnie życzenia- przede wszystkim zdrowia, wiącej chwil wytchnienia i spełnienia tych najskrytszych marzeń!
Życzę żeby częściej było "z górki", niż pod "górkę", żeby Tobie i Rafowi udało się wszystko, co zaplanowaliście i żebyś jak najczęściej mogła nam tak szczerze tu pisać "jestem szczęśliwa"- zdecydowanie zasługujesz. ![]()
-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?
-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! 
#5672
Napisano 25 października 2013 - 10:05
Eli Wszystkiego Najlepszego Kochana ![]()
#5673
Napisano 25 października 2013 - 13:10
Eliii!
Wszystkiego najlepszego, optymizmu, szczęścia, miłości mnóóóstwo, niech z Rafem układa Ci się w dalszym ciągu tak dobrze, jak teraz, niech w głowie kwitną Ci coraz to nowe kulinarne pomysły i niech koty rosną zdrowo ![]()
#5675
Napisano 25 października 2013 - 17:19
ELI! Jeszcze ja spóźniona jak zawsze! Dużo kotów i kota na ich punkcie! Jak najmniej nadgodzin, za to dużej podwyżki! Z Rafem samych cudnych dni i jeszcze cudniej szych nocy! i Czego jeszcze sobie zażyczysz, to też
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#5676
Napisano 26 października 2013 - 05:24
@Jogobella , @nikus, @Lady Di, @BrązoweOczy, @viola, @palomka, @mloda, @Kahela, @Blondynka88, @Jula, @katti, @Olenka, @halynka, @Madź, @Aneczka, @Aspirynkaaa, @krowka17, @karatetyka, @nie(d)oceniona - bardzo Wam dziękuję ![]()
kociej wdzięczności
oby ![]()
żebyś jak najczęściej mogła nam tak szczerze tu pisać "jestem szczęśliwa"
póki co szczerze jestem! Dzieki Aspi ![]()
Eliii!
Wszystkiego najlepszego, optymizmu, szczęścia, miłości mnóóóstwo, niech z Rafem układa Ci się w dalszym ciągu tak dobrze, jak teraz, niech w głowie kwitną Ci coraz to nowe kulinarne pomysły i niech koty rosną zdrowo
Idealne życzenia ![]()
Dużo kotów i kota na ich punkcie!
póki co kotów starczy
ale dzięki!
cudniej szych nocy
no ja myślę ![]()
- Marzycielka24 lubi to
![]()
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat
są z nami zawsze, chcesz czy nie.
Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany
być może kiedyś spełnią się?
Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy
w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

#5678
Napisano 10 grudnia 2013 - 06:44
#5679
Napisano 10 grudnia 2013 - 07:17
halynka - wszystkiego najlepszego ![]()
![]()
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat
są z nami zawsze, chcesz czy nie.
Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany
być może kiedyś spełnią się?
Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy
w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
PREZENTY URODZINOWE DLA STRUSIA :) |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


















