@halynka stu lat w szczęściu
Urodzinowe zyczonka
#5683
Napisano 10 grudnia 2013 - 13:28
dołączam...najlepszego
![]()
#5684
Napisano 10 grudnia 2013 - 13:32
halynka Wszystkiego najlepszego moja droga ,, niech spełnią się wszystkie twoje marzenia
![]()
[*]Nasz aniołek 04.06.2016r.[*]9tc

28.09.2013r. Ślub Cywilny ❤❤❤ .
26.11.2017r . Ślub Kościelny ❤❤❤.
#5687
Napisano 10 grudnia 2013 - 20:27
halynka najlepsze zyczenia
halynka najlepsze zyczenia
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#5688
Napisano 10 grudnia 2013 - 20:34
I od nas Wszystkiego NAjlepszego. Miłości i szcześcia.
Love Love Love
#5689
Napisano 11 grudnia 2013 - 07:55
halynka samych szczęśliwości ![]()
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt
#5690
Napisano 11 grudnia 2013 - 11:11
Halynko, wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń, dużo spokoju i jak najmniej bolesnego porodu
![]()
#5692
Napisano 11 grudnia 2013 - 12:09
halynka najlepsze życzenia urodzinowe- zdrówka, spełnienia marzeń i wszystkiego naj naj
![]()
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...
#5693
Napisano 11 grudnia 2013 - 14:40
@AgnieszkaT, @Jogobella, @elizabeth, @inqaa, @Blondynka88, @palomka, @Kahela, @iwonaryki, @Olenka @nikus, @magdaaaaa, @smoczkowa, @89kasienka89, @karatetyka, @monia66, @Majorka^^ dziękuje Wam wszystkim i każdej z osobna za życzenia ![]()
#5694
Napisano 11 grudnia 2013 - 21:06
Wszystkiego naaaaaajlepszego
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#5695
Napisano 13 grudnia 2013 - 16:53
@Jula moja 68 nosiła jak miała prawie roczek
W każdym razie praktycznie lepiej kupić za duże niż za małe
@Findmysky. można zestaw kosmetyczny zrobićpampersy, chusteczki, płyn do kąpieli - przyda się dla dziecka, ono pierwszych świąt i tak pamiętać nie będzie
@mloda, nie miała wyjścia. A i przy okazji okazało się, że te zabawki, które podobały sie mamusi to Zuzu do gustu nie przypadłyi vice versa, ale co zrobisz
(i między nami - wujek miał ciężej mnie z tego działu wykopać
)
Halynko sto lat.
Niech sie spelnia marzenia
#5696
Napisano 14 grudnia 2013 - 09:28
Halynka jeszcze ode mnie spóźnione najlepszego! Szybkiego porodu i mnóstwa szczęścia we trójkę!
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#5697
Napisano 15 grudnia 2013 - 04:13
#5698
Napisano 15 grudnia 2013 - 07:57
@AgnieszkaT Wszystkiego najlepszego, super prezent los sprawił na urodzinki
![]()
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt
#5699
Napisano 15 grudnia 2013 - 08:23
@AgnieszkaT, wszystkiego naaaajpiękniejszego!!!
![]()
I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...![]()
#5700
Napisano 15 grudnia 2013 - 08:36
AgnieszkaT,wszystkiego najlepszego i i samych radosnych dni.
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
PREZENTY URODZINOWE DLA STRUSIA :) |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych


















