Wszystkiego Najlepszego Kochana!!! Zdrowia, szczęścia, pomyślności, dużo, dużo miłości, zrealizowania tego co sobie zaplanowałaś, spełnienia marzeń,
spokojnej ciąży oraz szczęśliwego rozwiązania.
Napisano 25 grudnia 2013 - 21:52
Napisano 31 grudnia 2013 - 12:54
Dziękuję pięknie za pamięć i życzonka
![]()
Napisano 02 stycznia 2014 - 07:19
Użytkownik Jogobella edytował ten post 02 stycznia 2014 - 07:21
Napisano 02 stycznia 2014 - 10:18
melodia spelnienia marzeń ![]()
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 02 stycznia 2014 - 10:54
@krowka17, czy Ty czasem nie masz urodzin w pierwszy dzień Bożego Narodzenia
![]()
Wszystkiego Najlepszego Kochana!!! Zdrowia, szczęścia, pomyślności, dużo, dużo miłości, zrealizowania tego co sobie zaplanowałaś, spełnienia marzeń,
spokojnej ciąży oraz szczęśliwego rozwiązania.![]()
![]()
![]()
A mam
dziękuję Ci za pamięć i za życzenia ![]()
Napisano 02 stycznia 2014 - 13:24
Melodia wszystkiego najlepszego!! ![]()
Napisano 02 stycznia 2014 - 14:19
Melodia najlepsze życzenia ![]()
Napisano 02 stycznia 2014 - 20:28
Melodia, samych wspaniałości
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
PREZENTY URODZINOWE DLA STRUSIA :) |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych