Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Biżuteria Artemiro

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Avon

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
300 odpowiedzi w tym temacie

#1 Niepokorna

Niepokorna
  • Użytkownik
  • 109 postów

Napisano 18 maj 2007 - 12:46

Od razu mówię, że nie chcę robić reklamy, a jedynie zapytać się Was, jak oceniacie kosmetyki z Avonu? W ogóle lubicie je?
Jestem konsultantką Avonu, sama mam całą, ogromną szufladę, jeśli nie więcej kosmetyków tej firmy. A jednak dostrzegłam, że najwięcej osób kupuje te kosmetyki nie dlatego, że są dobre, ale głównie przez wpływ reklamy. Przykładowo - moim zdaniem szampony z avonu są do niczego, a jednak wiele osób je kupuje. Porównując też produkty z innymi firmami, dochodzę do wniosku, że nie zawsze opłaca się kupować w avonie i niejednokrotnie są lepsze lub bardziej wydajne z innych firm.
A co Wy sądzicie o avonie?

#2 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 18 maj 2007 - 13:10

Jak mieszkalam w PL to tylko raz kupilam perfumy (znajoma tak pieknie nimi pachniala ;-) ) Bylam zadowolona bo zapach byl przepiekny i utrzymywal sie dosc dlugo. To byla chyba seria na lato.

Ogolnie jesli juz to wybralabym kosmetyki Oriflame. I takie kupowalam i bylam mega zadowolona.

Avon, jakos za mna nigdy nie przemawial :roll:
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#3 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4508 postów

Napisano 18 maj 2007 - 19:51

jak oceniacie kosmetyki z Avonu? W ogóle lubicie je?

tak. kupuję. i lubię :) duży wpływ ma na to fakt, że Ania jest konsultantką ;)
niektóre są dla mnie rewelacyjne i nie zastąpiłabym ich żadnymi innymi, np. żele pod prysznic, perfumy, kulki. są też takie, do których jestem po prostu przyzwyczajona, a do tego są nie drogie :) kilka razy zdarzyło się parę bubli i to nauczka, żeby ich nie kupować. ale ogólnie jestem bardzo zadowolona :)
a szampony pomagają mi bardzo w walce z łupieżem, więc ja akurat je lubię ;)

FORUM DLA MAM

img-2006082601201230.png

200901181556.png

#4 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 19 maj 2007 - 09:46

No, jak już Madzia napisała, też jestem konsultantką. I też mam oczywiście kilka hitów ( zwłaszcza lubię żele pod prysznic oraz balsam do ciała i do rąk z serii Skin So soft ;D). Inne kosmetyki w ogóle do mnie nie przemawiają- szczególnie te do włosów.

moim zdaniem szampony z avonu są do niczego,

no ja akurat też tak sądzę, przynajmniej na moich włosach się nie sprawdziły. Moja blond czupryna była po nich matowa i sucha :/ Lubię też bardzo peeling z ekstraktem granatu - ślicznie pachnie i w ogóle jest fajniutki ;D także ogólnie, firma ta moja hity jak zarówno buble :)

#5 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 19 maj 2007 - 10:58

tez lubie kosmetyki z avonu, mam staly zestaw do zamawiania, swietne sa plyny do kapieli, zdazylam zgromadzic calkiem niezla ich kolekcje. nie przepadam za kosmetykami do stop, szamponami i tuszami, ale swietne sa spraye do ciała( waniliowy ). poza tym maja calkiem niezle ceny i mozliwosc kupienia bizuterii :)

#6 Toska

Toska
  • Użytkownik
  • 37 postów

Napisano 19 maj 2007 - 14:20

wow to jakiś zlot konsultantek :mrgreen:
ja też jestem:)
i również zgadzam się, że jest kilka super rzeczy( jak dla mnie żele pod prysznic, balsamy seria naturals, perfumy, kulki).
Jednak jest także dużo bubli, moim zdaniem to bardzo często kometyki kolorowe. Przykłądowo ostatnio zamówiłam sobie lakier do paznokci bordowy, a przyszedł ciemno różowy. trudno trafić dobrze z kolorem.
szampony jak dla mnie też do niczego, w ogóle się nie pienią :-x :shock: <bezradny></span>

nie znoszę też atyperspirantów w kulce,"leją się " i są bardzo mało wydajne, za to te kremie rewalacja:)
Dołączona grafika

#7 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4508 postów

Napisano 19 maj 2007 - 21:18

Przykłądowo ostatnio zamówiłam sobie lakier do paznokci bordowy, a przyszedł ciemno różowy.

a tak, to też bolączka Avonu. nie zamawiam w nim żadnych kolorowych kosmetyków typu szminki, lakiery. takie kosmetyki muszę zobaczyć w realu, i dopiero potem się decyduję.

nie znoszę też atyperspirantów w kulce,"leją się " i są bardzo mało wydajne,

a ja je akurat lubię ;)
tyle gustów ile nas ;)

FORUM DLA MAM

img-2006082601201230.png

200901181556.png

#8 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 19 maj 2007 - 23:06

zamówiłam sobie lakier do paznokci bordowy, a przyszedł ciemno różowy

bo te kolory w katalogu są zupełnie inne od tego co jest w rzeczywistości. Ja mam taki plus, że kosmetyki kupuję w sklepie, więc jak chcę kupić sobie czy komuś coś z kosmetyków "kolorowych" to najpierw mogę to zobaczyć i przetestować. Ale wydaje mi się, że to bolączka nie tylko avonu tylko każdej firmy sprzedającej kosmetyki poprzez katalog.

#9 Diablica666

Diablica666
  • Użytkownik
  • 1419 postów

Napisano 30 maj 2007 - 13:52

Zadzam sie z wami kobietki z Avonie sa hity jak i buble .Z kolorowych kosmetyków mam nauczke zakupilam mamie na prezent szminke shine supreme w kolorze jak mi sie zdawało ślicznego soczystego różu a przyszła mi bardzo mocna czerwień (nawet dla mnie stanowczo za mocna a często maluje usta na odcienie jakiejś czerwieni)
Jestem bardzo zadowolona z żeli(świetny jest ten nowy o zapachu owoców tropikalnych poprostu super zapaszek :) ) ,balsamów do ciala,zamówilam sobie też scrub do ciała o zapachu owocow tropikalnych zobaczymy jaki bedzie.Szamponów nie prubowalam chcialam sobie wziąśc ten z passiflorą ale skoro piszecie że są do niczego to się nie skuszę :P
Dołączona grafika

#10 Tiaaasia

Tiaaasia
  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 30 maj 2007 - 16:49

troszkę kupuję z Oriflame ale większość z AVONu też się zgodzę że szampony z AVONu nie są najlepsze :( ale z Ori świetnie działają, perfumy ahh zwłaszcza Perceive i Pur Blanca tusze do rzęs z Ori ale pomadki, błyszczyki, podkład puder z Avonu, balsam Skin So Soft jest rewelacyjny ten zapach nie da się opisać i żele pod przysznic cudne są. W ogóle jestem maniaczką kosmetyków, zawsze mam parę żeli i perfum do wyboru, zależnie od nastroju ;)

#11 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3742 postów

Napisano 10 czerwiec 2007 - 12:04

A ja jestem konsultanką Oriflame a byłam avonu. Kosmetyki z Avonu nie przekonują mnie wcale, Avon jest dużo tańszy od Oriflame ale coś kosztem czegoś. Może z Avonu skusiłabym się na odżywki do włosów ale szminki odpadają, nigdy nie dostałam jeszcze takiego koloru jak chciałam. Jeśli chodzi o kremy to w Avonie kremy są o konsystencji wody, bardzo są wodniste. Z Oriflame nie lubię odżywek i szamonów, jak dla mnie fatalne. Kremy średnie a cienie fajne. Avon ma o wiele lepsze katalogi i dużo więcej kosmtyków, w Oriflame jest cały czas to samo.
"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"

#12 mamusia22

mamusia22
  • Użytkownik
  • 145 postów

Napisano 02 lipiec 2007 - 18:20

Od razu mówię, że nie chcę robić reklamy, a jedynie zapytać się Was, jak oceniacie kosmetyki z Avonu? W ogóle lubicie je?
Jestem konsultantką Avonu, sama mam całą, ogromną szufladę, jeśli nie więcej kosmetyków tej firmy. A jednak dostrzegłam, że najwięcej osób kupuje te kosmetyki nie dlatego, że są dobre, ale głównie przez wpływ reklamy. Przykładowo - moim zdaniem szampony z avonu są do niczego, a jednak wiele osób je kupuje. Porównując też produkty z innymi firmami, dochodzę do wniosku, że nie zawsze opłaca się kupować w avonie i niejednokrotnie są lepsze lub bardziej wydajne z innych firm.
A co Wy sądzicie o avonie?

Ja na szampon wygładzajacy nie narzekam, ale myje wlosy dwa razy w tygodniu-nie wymagaja czestszego.
Reklama jak reklame chodzi raczej o wygode nie musisz jechac, szukac itd.Sama jestem konsultantka i bardzo lubie te kosmetyki-sa naprawde ''nie drogie''-w porownaniu z innymi tej samej jakosci. Ostatnio jednak stwierdzilam, ze chyba mam alergie na nowa pianke do oczyszczania twarzy, nie moge tez uzywac kosmetykow z tej seri dla nastolatkow.

[ Dodano: 2007-07-02, 19:24 ]
Co do kosmetykow kolorowych to rzeczywiscie roznie bywa, ale kupuje probki np.mam nowej szminki wiec wiem czego moge sie spodziewac. Zalezy poprostu od konsultantki czy zaopatruje sie w probki-to naprawde pomaga. Oriflamu nie lubie..
Filipek

#13 Ananas

Ananas
  • Użytkownik
  • 660 postów

Napisano 03 lipiec 2007 - 13:27

Prajktycznie wszystko z Avonu (procz ewentualnie żeli pod prysznic, czy cieni) to shit....
Podkłady są mało trwałe, tusze do rzęs się sypią, rozmazują, są zadkie,mają zadkie szczoteczki...szminki szybko sie "Zjada", perfumy są nietrwałe... Nie zbyt lubię tą firme, kupuje w niej tylko żele pod prysznic lub ewentualnie płyn do kąpieli brzoskwiniowy lub waniliowy. Reszta to shit jak dla mnie :) Uważam , ze są słabej jakości,jednak wolę zapłacic więcej i kupić kosmetyki z "górnej półki"

#14 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 30 sierpień 2007 - 16:37

Wczoraj dostałam od mamy żel pod prysznic senses <hmm></span> czy coś takiego zielony. Cudownie pachnie :-D
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#15 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3650 postów

Napisano 30 sierpień 2007 - 19:05

Wczoraj dostałam od mamy żel pod prysznic senses czy coś takiego zielony. Cudownie pachnie

żele z tej serii są bardzo fajne, mi się najbardziej podobał pomarańczowy (chyba mandarynkowo - korzenny zapach), ale od kąd pracuje w FM, to przerzuciłam się na te żele, są perfumowane i dłużej utrzymuje się zapach :-) polecam ;-) :mrgreen:

#16 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 30 sierpień 2007 - 20:38

żel pod prysznic senses

to jest moim zdaniem najlepszy kosmetyk avonu :D a zapachy... najładniej pachnie zielony, pomarańczowy i żółty - przynajmniej dla mnie :) Może i zapach nie utrzymuje się na skórze długo, ale tego nie wymagam i nie potrzebuje od żelu pod prysznic - a fakt, że żele te są taniutkie :)

#17 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 30 sierpień 2007 - 20:45

Piekny, ciekawe jak sie pieni bo jeszcze nie uzywalam :-D

Kociak, a co możesz powiedzieć o tym serum do włosów po prostowaniu? Taki mały spray z zielonym koreczkiem ;-) zastanawiałam sie nad nim tym a jaka zniżka fajna ;-) polowa ceny :-) tylko problem taki ze już chyba nie ma sensu zamawiać bo sie nie doczekam :-/

#18 oOmikuniaOo

oOmikuniaOo
  • Użytkownik
  • 430 postów

Napisano 30 sierpień 2007 - 23:24

Ananasiku ale zjechałaś troszke avon... :-P
ja tam lubie to firme.. hmm może dlatego że prawie wszystkie kosmetyki mam właśnie z tej firmy.. no ostatnio tusz do rzęs kupiłam Golden Rose... ale w avonie też są dobre.. wydłużają, pogrubiają... przynajmniej na moich rzesach.. hmm perfumy wcale krótko nie trzymają... Pur Blance czy For Away (moje ulubione):P są bardzo trwałe.. ja czuułam je nawet na drugi dzień.. balsamy i żele do kąpieli są chyba najlepsze...hmm.. plyn do kąpieli o zapachu czekolady... normalnie aż nie chciało się wychodzic z wanny... na szampony też nie narzekałam.. teraz co prawda używam innej firmy ale tamte też były dobre... zgodze się z tym że w kolorki się nie trafia i w lakierach i w pomadkach...

[ Dodano: 2007-08-31, 00:25 ]
ajjj ale się zasiedziałam :-P :-P ide szybko lulki... to forum tak wciąga że nawet nie zauważyłam kiedy mi tak szybko czas minął:-P
Mówią że jeśli rodzi się człowiek, - z Nieba spada dusza. Rozpada się na dwie części, Jedna trafia do kobiety, druga do mężczyzny... Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy, połowy swej duszy.... połowy samego siebie...

#19 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 31 sierpień 2007 - 09:56

Kociak, a co możesz powiedzieć o tym serum do włosów po prostowaniu?

wiesz, sama nigdy nie używałam ale chyba jest dobry na zniszczone końcówki, bo miałam klientki które uporczywie go u mnie kupowały, po czym widać, że były zadowolone. Co do dostawy... No raczej do Ciebie już nie dojdzie, chyba, że byłabyś w Lublinie, to możesz sobie kupić bezpośrednio w Biurze Obsługi Konsultantek.

Na wszelki wypadek podaję Ci adres i godziny otwarcia :
Lublin, ul. Zana 41
Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 10.00-18.00
sobota nieczynne

Tam możesz sobie kupić kosmetyk normalnie jak w sklepie ;D

#20 Emiliana

Emiliana
  • Użytkownik
  • 313 postów

Napisano 31 sierpień 2007 - 10:32

hmm perfumy wcale krótko nie trzymają... Pur Blance czy For Away (moje ulubione):P są bardzo trwałe.. ja czuułam je nawet na drugi dzień..

zgadzem sie, perfumy wcale nie sa takie złe, mam Pur Blanca i jestem zadowolona :-)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych