Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Praca


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1865 odpowiedzi w tym temacie

#1 mysiunia89

mysiunia89
  • Użytkownik
  • 282 postów

Napisano 08 kwiecień 2008 - 18:58

Mam 19 lat i w przerwie wakacyjnej chcialabym troche popracowac,zarobic na jakis wiekszy wyjazd,i pare rzeczy.Chcialabym pobyc troche z ludzmi.Praca fizyczna typu ''truskawki'' nie wchodzi w gre.Myslalam o jakis sklepie,butiku z ciuszkami,ale troche sie boje zalatwiac takie rzeczy,poza tym czy na dwa miesiace cos mi sie uda?
Moze ktoras miala kiedys podobny problem??moze podsuniecie mi jakies pomysly?

#2 Anija

Anija
  • Użytkownik
  • 2822 postów

Napisano 08 kwiecień 2008 - 19:16

mysiunia89, polecam mi firmę JOBMAN która specjalizuje się w pracach tymczasowych. Najlepiej wpisz sobie w google tą nazwę i możesz poczytać ;]
ja miałam iść dzieki tej firmie do tesco na wykładanie towarów, ale... muszę najpierw wyrobić książeczkę sanepidowską bo jej nie mam

ja np w zeszłe wakacje załapałam się na uliczną sprzedaż perfum 8-) szczerze nie polecam... trzeba strasznie kity ludziom wciskać aby ktoś kupił od nas buteleczkę za 15zł :roll:
Jestem jeszcze trochę zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć. To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić..

#3 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 08 kwiecień 2008 - 19:17

w czasie liceum i studiów pracowałam dorywczo jako hostessa w markecie, roznosiłam ulotki, reklamowałam szkołę ochroniarską na m.in.festynach, sprzedawałam na hali targowej jajca i jakieś drobne produkty spozywcze, jagódki na targu, jak coś mi sięjeszcze przypomni to napisze

#4 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5875 postów

Napisano 08 kwiecień 2008 - 21:40

ja sprzedawałam na parkingu przed bankiem i targiem atlasy samochodowe ( dla ciezarówek albo helikopterow raczej one bardziej sie nadawały :P), zbierałam ogorki ( ciezko było ale platne najlepiej :P), roznosiłam ulotki...

#5 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8134 postów

Napisano 08 kwiecień 2008 - 23:00

ja raz w zyciu poszlam na truskawki, wiecej sie najadlam i nasmialam niz zarobilam, ale mialam na pierwsza farbe do wlosow :mrgreen: a wlasciwie to szampon koloryzujacy wiec dlugo sie nie nacieszylam :-P
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#6 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5875 postów

Napisano 09 kwiecień 2008 - 00:46

ja na ogorki ( przed sezonem pole przygotowac, w czasie, i troche po znowu pole uprzatnąc) jezdziłam połtora miesiaca..moze troszke dłuzej :P dniowki miałam 30 zł :P jak padał deszcz to nas odwozili do domu a i tak płacili :P robiło sie od 6 do 15 :) opaliłam sie na murzynke :P poza rekami bo rekawiczki miałam :P ale sie opłacało :P

#7 Anija

Anija
  • Użytkownik
  • 2822 postów

Napisano 09 kwiecień 2008 - 07:37

ja raz w zyciu poszlam na truskawki, wiecej sie najadlam i nasmialam niz zarobilam

tak samo jak ja <umieraam></span>

na te wakacje planuje wyjechać z dziećmi na kolonie jako opiekun
Jestem jeszcze trochę zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć. To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić..

#8 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3650 postów

Napisano 09 kwiecień 2008 - 08:25

mysiunia89, a ja bym Ci poleciła współpracę z FM Group :) sprzedaż perfumików :mrgreen: mnóstwo młodych osób z nami współpracuje, tylko 1 minus jest, bo na poczatek trzeba sobie próbki wykupić :-/ no ale bez próbek nic nie zdziałasz <bezradny></span> jak chcesz znać szczegóły, to pisz do mnie na pw ;-)

#9 Dorotea

Dorotea
  • Użytkownik
  • 1428 postów

Napisano 09 kwiecień 2008 - 09:35

Moze ktoras miala kiedys podobny problem??moze podsuniecie mi jakies pomysly?

są agencje pracy tymczasowej (adresy w internecie) i warto skorzystać z ich pomocy aby nie zostać oszukanym.
W każdym urzędzie pracy są polecane agencje pracy tymczasowej, które współpracują z tym urzędem.
Warto tam się udać i porozmawiać z doradcą zawodowym albo pośrednikiem pracy.
Przyjacielem jest ten, kto wie o Tobie wszystko i nie przestaje Cię kochać

#10 monika34

monika34
  • Użytkownik
  • 528 postów

Napisano 14 maj 2008 - 21:25

Jestem konsultantka firmy Avon od niedawna. Nie pracuje poza tym a chciałabym sobie dorabiać. Czym najlepiej się zająć bo na Avonie sie troszkę zawiodłam :( :-)

#11 Pachulka

Pachulka
  • Użytkownik
  • 853 postów

Napisano 14 maj 2008 - 21:27

wiesz powiem Ci że ja też konsultantką jestem i nawet można na tym troszkę dorobić tylko trzeba mieć duże zamówienia, i dużo z tym zabawy, ale na kokosy nie ma co liczyć...

a próbowałaś kiedyś pracy jako hostessa np. promocja piwa :) ?
Od aniołka mam skrzydełka... lecz diabełek dał mi charakterek :D

Dołączona grafika

#12 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10000 postów

Napisano 15 maj 2008 - 05:38

Pachulka na racje to swietny pomysl na dobra kase ja pracowalam tak przez cale ilceum bylo duzo zabawy... i odlozylam sobie troszke :P

#13 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3174 postów

Napisano 15 maj 2008 - 08:46

Ja byłam konsultantka Oriflamu ale szybko mi się znudziło a poza tym nie miałam aż tak duzych zamówień by odczuc jakiekoliwiek powięszkszenie portfela :) Tez pracowałam jako Hostessa tyle, że musiałam w tym celu wyjechać az do Gdańska (mieszkam w Krakowie) ale było super sprzedawałam gazety na plaży a wieczorkami chodziłam na imprezki ;P
Hmm a może jakaś kelnerka albo barmanka?? Dużo przede wszystkim tam dają napiwki :)
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#14 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8134 postów

Napisano 15 maj 2008 - 10:47

jak ja bylam konsultantka avonu to pierwszy raz w zyciu sie zadluzylam, wiecej zamawialam dla siebie niz dla klientek :mrgreen:
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#15 NudnaBaba

NudnaBaba
  • Użytkownik
  • 2192 postów

Napisano 15 maj 2008 - 19:45

Hmm a może jakaś kelnerka albo barmanka??


A mi znajomy własnie stara się załatwić taka robotę :-D Oby wypaliła, bo kaska bardzo sie przyda.
B ona te oferty co natrafiłam to jakies straszne dziene są :roll:
Bo ja kocham tak jak wolność kocha ptak....

#16 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13852 postów

Napisano 17 maj 2008 - 17:00

Oby wypaliła, bo kaska bardzo sie przyda.

no i jeszcze na napiwkach możesz zyskać :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#17 NudnaBaba

NudnaBaba
  • Użytkownik
  • 2192 postów

Napisano 17 maj 2008 - 18:03

no i jeszcze na napiwkach możesz zyskać :)


no to trzeba będzie podrywac i sexi wyglądać :mrgreen:
Bo ja kocham tak jak wolność kocha ptak....

#18 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13852 postów

Napisano 18 maj 2008 - 16:05

tylko ni przeginaj :P
hie hie :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#19 Malicja

Malicja
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 20 maj 2008 - 12:51

ja na avonie zarabiam na swoje kosmetyki:) czasami cos jezszcze zostanie. Generalnie jestem zadowolona:) a poza tym to na populada.pl jest czasem sporo ogloszen prac dorywczych:) posprawdzaj moze akurat Ci sie trafi!

#20 NudnaBaba

NudnaBaba
  • Użytkownik
  • 2192 postów

Napisano 20 maj 2008 - 15:43

tylko ni przeginaj :P


nie no żartuję :)
Z jednej roboty rezugnuję, nie mam zamiaru robić od 7 rano do 7 wieczora, do tego jeszcze 3 dni pod rząd....
Bo ja kocham tak jak wolność kocha ptak....





Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych