CO zrobiliscie dzis DOBREGO dla swojego zwiazku?????
Rozpoczęty przez Ninka, 22 kwi 2008 01:00
1270 odpowiedzi w tym temacie
#622
Napisano 17 marca 2009 - 15:15
#623
Napisano 17 marca 2009 - 16:45
Jestem w Peru...
#624
Napisano 18 marca 2009 - 10:11
#628
Napisano 18 marca 2009 - 16:24
#629
Napisano 18 marca 2009 - 19:01
pojade po niego do pracy
#633
Napisano 21 marca 2009 - 21:47
#634
Napisano 22 marca 2009 - 00:31
a my dzis sie pogodziliśmy po wczorajszej ostrej aferze!!!!!! i jest cuuuudownieeeeee, i kazdy dzień moze perzyczynic sie do tego aby to schrzanić albo starac sie by było lepiej........kazdy dzień przyczynia sie do szczescia i piękna chwili :-> :-> :-> :-> happy
Większość ludzi jest jak opadłe liście,które rozwiewa wiatr.Krążą w powietrzu,a potem spadają na ziemię.Ale nieliczni są jak gwiazdy,które poruszają się po ustalonym kursie,gdzie nie moze ich dosięgnąć wiatr.
Mają prawo i kierunek w sobie.
{hermann hesse}
#636
Napisano 22 marca 2009 - 13:43
#637
Napisano 22 marca 2009 - 20:30
Większość ludzi jest jak opadłe liście,które rozwiewa wiatr.Krążą w powietrzu,a potem spadają na ziemię.Ale nieliczni są jak gwiazdy,które poruszają się po ustalonym kursie,gdzie nie moze ich dosięgnąć wiatr.
Mają prawo i kierunek w sobie.
{hermann hesse}
#638
Napisano 22 marca 2009 - 22:14
Odprowadzilam go wczoraj po impreze w ciezkim stanie do domku. A dzis przekonywalam ze nie musi mu byc z tego powodu glupio.
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”
#639
Napisano 23 marca 2009 - 12:03
Buziaki na rano przed wyjściem do pracy
lilian
#640
Napisano 23 marca 2009 - 12:04
Misiek śpi już 12 godzin a ja go nie budze smsami (zbytnio
)
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Kredyt dla firmy transportowej – ktoś korzystał z takiej oferty? |
|
|
|
Pomysł na prezent dla rodziców |
|
|
|
Szukam dla siebie czegoś nowego ze sklepu |
|
|
|
Impreza integracyjna dla pracowników w firmie |
|
|
|
cwiczenia silowe dla kobiety |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych





















