Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

CO zrobiliscie dzis DOBREGO dla swojego zwiazku?????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1270 odpowiedzi w tym temacie

#621 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 17 marca 2009 - 15:14

wiadomosc na nk :-D
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#622 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 17 marca 2009 - 15:15

:arrow: znalazłam mu na stronie mix plusa kod na jaki ma wysłac smsa,żeby wiedziec ile jeszcze mu zostało kart do wykupienia

#623 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 17 marca 2009 - 16:45

:arrow: przestałam na niego warczeć ;-)
Jestem w Peru...

#624 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 18 marca 2009 - 10:11

:arrow: czułe rozmówki telefoniczne z rana, ale to raczej nadaje się do stwierdzenia "co on dziś dobrego zrobił dla Waszego związku" ;-)

<ookk>


#625 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 18 marca 2009 - 12:45

kilka ladnych eskow
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#626 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 18 marca 2009 - 13:20

:arrow: wpadlam na pomysl ktory bardzo go ucieszyl :)
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#627 Ismail

Ismail
  • Użytkownik
  • 1 566 postów

Napisano 18 marca 2009 - 15:19

:arrow: zrobiłam śniadanko i kanapki do pracy.
:arrow: obudziłam słodkim buziakiem :mrgreen:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#628 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 18 marca 2009 - 16:24

:arrow: dałam pospac ukochanemu :* nie budziłam go z rana :P

#629 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 18 marca 2009 - 19:01

pojade po niego do pracy

#630 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5 282 postów

Napisano 20 marca 2009 - 16:36

wspieram :-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#631 kasia s

kasia s
  • Użytkownik
  • 91 postów

Napisano 21 marca 2009 - 13:39

:arrow: smaczny obiadek
:arrow: kawusia
:arrow: mile slowka
:arrow: slodki buziaczek
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#632 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 21 marca 2009 - 14:04

:arrow: pojechalam dac mu buziaka w drodze do domu
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#633 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 21 marca 2009 - 21:47

:arrow: mówiłam że go kocham <zakochany></span> :*
:arrow: byliśmy na dobrej pizzy razem :*

#634 amelia83

amelia83
  • Użytkownik
  • 463 postów

Napisano 22 marca 2009 - 00:31

a my dzis sie pogodziliśmy po wczorajszej ostrej aferze!!!!!! i jest cuuuudownieeeeee, i kazdy dzień moze perzyczynic sie do tego aby to schrzanić albo starac sie by było lepiej........kazdy dzień przyczynia sie do szczescia i piękna chwili :-> :-> :-> :-> happy :!: :!: :!: :!:
Większość ludzi jest jak opadłe liście,które rozwiewa wiatr.Krążą w powietrzu,a potem spadają na ziemię.Ale nieliczni są jak gwiazdy,które poruszają się po ustalonym kursie,gdzie nie moze ich dosięgnąć wiatr. Mają prawo i kierunek w sobie. {hermann hesse}

#635 kasia s

kasia s
  • Użytkownik
  • 91 postów

Napisano 22 marca 2009 - 10:52

mile slowka ;-)
buziaczki :-P
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#636 Karolinka

Karolinka
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 22 marca 2009 - 13:43

:arrow: napisalam smsa ze bardzo go kocham

#637 amelia83

amelia83
  • Użytkownik
  • 463 postów

Napisano 22 marca 2009 - 20:30

:arrow: zrobie mu masaż proffesional.jeeAH,bo on biedak wroci po 11 godz w szkole
Większość ludzi jest jak opadłe liście,które rozwiewa wiatr.Krążą w powietrzu,a potem spadają na ziemię.Ale nieliczni są jak gwiazdy,które poruszają się po ustalonym kursie,gdzie nie moze ich dosięgnąć wiatr. Mają prawo i kierunek w sobie. {hermann hesse}

#638 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 22 marca 2009 - 22:14

Odprowadzilam go wczoraj po impreze w ciezkim stanie do domku. A dzis przekonywalam ze nie musi mu byc z tego powodu glupio. ;-)
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#639 lily

lily
  • Użytkownik
  • 690 postów

Napisano 23 marca 2009 - 12:03

Buziaki na rano przed wyjściem do pracy :-)
lilian

#640 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 23 marca 2009 - 12:04

Misiek śpi już 12 godzin a ja go nie budze smsami (zbytnio :oops: )
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”





Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych