Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

CO zrobiliscie dzis DOBREGO dla swojego zwiazku?????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1270 odpowiedzi w tym temacie

#581 Mała

Mała
  • Użytkownik
  • 759 postów

Napisano 05 marca 2009 - 17:22

:arrow: obiadek :mrgreen:
:arrow: poświęciłam się i poszłam z M. do sklepu z komputerami itd 8-)

#582 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 06 marca 2009 - 16:15

:arrow: przeszlam sie z nim do agencji bo samemu mu sie nie chcialo :-P
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#583 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 06 marca 2009 - 16:36

pisalam duuuuuuuuuuuuuuuuuzo smskow:)
aha i wieczor przed nami :oops:

#584 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 06 marca 2009 - 16:56

:arrow: wstalam wczesnie, mimo, ze dzisiaj wolne mialam i zrobilam mu sniadanie do pracy
Dołączona grafika

#585 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 06 marca 2009 - 22:46

Kochalam sie z nim :mrgreen:

#586 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 06 marca 2009 - 22:48

:arrow: siedziałam w autku i rozmawiałam z nim dłuuugo
:arrow: mówiłam że Kocham :*
:arrow: dałam mu tabletki na gardełko

#587 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5 282 postów

Napisano 07 marca 2009 - 09:33

:arrow: a ja ostatnio jestem bardzo milusia i nie robię scen :oops: :-P
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#588 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2 990 postów

Napisano 07 marca 2009 - 21:01

:arrow: byłam kochana
:arrow: prawie skonczyłam pisać maturke:P
Dołączona grafika

#589 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 08 marca 2009 - 14:09

dzis dzien dobroci dla mnie :mrgreen:
mezus dal rano slodkiego buziaka,pozniej zrobil sniadanko,teraz nie zabiera mi laptopa :-P a wieczorkiem zabiera do kina :mrgreen:
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#590 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 08 marca 2009 - 21:33

:arrow: postawiłam mu kebaba mimo że to mój dzień :D
:arrow: pojechałam do niego mimo brzydkiej pogody :P

#591 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 08 marca 2009 - 22:32

:arrow: nakarmilam
:arrow: dalam kawke i herbatke
:arrow: tulilam

#592 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 09 marca 2009 - 11:45

:arrow: kanapusie do pracy :-D

<ookk>


#593 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 09 marca 2009 - 12:51

:arrow: pomasowałam go wczoraj,bo go brzuszek bolał

#594 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 09 marca 2009 - 13:29

:arrow: przyznałam że przegrałam zakład :lol:

<ookk>


#595 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 09 marca 2009 - 14:53

:arrow: zaprosiłam miśka do siebie na noc :)

#596 kjujiczek

kjujiczek
  • Użytkownik
  • 1 845 postów

Napisano 09 marca 2009 - 17:56

:arrow: Całuję i masuję mu obolały policzek
:arrow: Wypieszczę go dzisiaj za wszystkie czasy :-P
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#597 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 09 marca 2009 - 21:54

:arrow: :oops: :oops: :oops: hmm zrobilam mu "na dobrze" :oops: :oops: :oops:
:arrow: pisalam ladnie mu
:arrow: zrobilam kawke herbatke kolacje i ciacho dalam:)
:arrow: chyba milutka bylam:)

#598 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 10 marca 2009 - 07:32

masażyk nóżek .... :P
kanapki i milusia jestem nie prowokuję kłótni :*

#599 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 10 marca 2009 - 08:33

:arrow: byłam bardzo milutka
Jestem w Peru...

#600 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 10 marca 2009 - 16:03

:arrow: obudziłam się koło niego rano i dałam całuska w policzka :* <zakochany></span>





Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych