Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Teraz albo nigdy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
156 odpowiedzi w tym temacie

#61 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 10 września 2008 - 11:56

Oglądacie nową serie?

ja oglądam
znaczy sie zamierzam
ale 1 odcinek oglądałam
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#62 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 10 września 2008 - 15:55

W pierwszym odcinku nie wiele sie działo
Basia .........wielki foch na Andrzeja <jezorek1></span>
Kolega Andrzeja zarywa do ......Nie pamietam imienia ( Agata Buzek Ja gra)
Marta wraca do męża
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#63 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 11 września 2008 - 11:48

Nie ogladalam zadnego odcinka.. Ale widzialam dzis reklame i na pewno nadrobie:)

Uwielbialam Magde M.. Nawet P zmuszalam zeby ze mna ogladal. <bezradny></span>

#64 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 11 września 2008 - 17:06

A ja już obejrzałam drugi odcinek :-D dopiero będzie się działo :mrgreen:
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#65 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 15 września 2008 - 09:06

Długo sie Marta męzem nie nacieszyła po powrocie
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#66 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 15 września 2008 - 09:09

szkoda mi Marty
a co tam u Basi ni Andrzeja bo ja nie oglądałam całego odcinka
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#67 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 15 września 2008 - 09:18

a co tam u Basi ni Andrzeja bo ja nie oglądałam całego odcinka

bez zmian
Były bilboardy na mieście z przeprosinami
Nawet kupił cistako wielkości metr na metr z dostarczeniem do domu ale go nie przyjęła
UPARTA
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#68 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 15 września 2008 - 09:20

UPARTA

strasznie

kurcze ale oni fajnie razem wyglądają
podoba mi sie to
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#69 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 15 września 2008 - 09:21

kurcze ale oni fajnie razem wyglądają

sliczna tworzą pare ale pewnie będzie jak w Magdzie M będzie sie dąsać przez 15 odcinkow a w ostatnim mu wybaczy :roll:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#70 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 15 września 2008 - 09:22

Magdzie M

nie wiem nie oglądałam

będzie sie dąsać przez 15 odcinkow a w ostatnim mu wybaczy :roll:

tak albo sobie inna znajdzie
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#71 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 15 września 2008 - 10:29

Nawet kupił cistako wielkości metr na metr z dostarczeniem do domu ale go nie przyjęła

Mnie to ciasto by powaliło :-P i ja już chyba dawno wybaczyłabym facetowi :-P

A akcja z Martą dobra była co?

idę szukać 3 odcinka :D
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#72 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 15 września 2008 - 10:31

A ja własnie zwiastun widziałam, że ten mąż Marty ją zdradzi :/
ale chamówa :/
straszną postac dali temu aktorowi chyba nikt go nie lubi :P
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#73 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 15 września 2008 - 10:37

to takie fajne akcje w zwiastunach pokazują? :-/ dobrze,że ja tv raz na pięć lat oglądam :-/ w reklamie pokażą wszystko więc nie opłaca się potem filmu oglądać :-/
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#74 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 15 września 2008 - 11:49

a ja się tam ciesze, że Marta nakryła tego swojego mężulka za dychę. teraz będzie definitywny koniec tego małżeństwa. a potem Marta będzie z tym od kwiatków :)

swoją drogą, ta aktorka, co gra Martę to ma 24 lata dopiero, myślałam, że z 30 :!: dojrzale wygląda.

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#75 ritka

ritka
  • Użytkownik
  • 371 postów

Napisano 12 października 2008 - 11:54

mi się strasznie ten serial ostatnio spodobał. nadrobiłam I serię a teraz oglądam II i do tego w HD - Buzkowa wygląda jeszcze fatalniej ;) ale serial sam w sobie uważam że na super poziomie!
Dołączona grafika

#76 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 12 października 2008 - 19:30

czasami fragment obejrze ale nie "wciąga " mnie ;-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#77 zaneta1

zaneta1
  • Użytkownik
  • 600 postów

Napisano 12 października 2008 - 23:26

Jak dla mnie jest super :-)

#78 kjujiczek

kjujiczek
  • Użytkownik
  • 1 845 postów

Napisano 13 października 2008 - 08:19

Ja lubię bardzo, zresztą uwielbiam Martę Żmudę-Trzebiatowską, więc tym chętniej oglądam.
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#79 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 13 października 2008 - 08:25

Kocham ten serial... ale to chyba przez to, ze mam slabosc do Rafała Królikowskiego :D Takieeee ciachoooo :)

#80 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 13 października 2008 - 16:27

coraz wiecej tych dupereli i serialow serialikow... beznadzieja :-/ i wszystko o milosci... w kolko to samo :-/ ja tylko lubie jeden serial i tylko jeden ogladam :) nie lubie akurat tego "teraz albo nigdy"





Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych