ja oglądamOglądacie nową serie?
znaczy sie zamierzam
ale 1 odcinek oglądałam
Napisano 11 września 2008 - 11:48
Napisano 15 września 2008 - 10:29
Mnie to ciasto by powaliłoNawet kupił cistako wielkości metr na metr z dostarczeniem do domu ale go nie przyjęła
Napisano 15 września 2008 - 10:31
Napisano 15 września 2008 - 10:37
Napisano 15 września 2008 - 11:49
Napisano 12 października 2008 - 19:30
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 12 października 2008 - 23:26
Napisano 13 października 2008 - 08:25
Napisano 13 października 2008 - 16:27
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Skonsultować się z psychologiem albo psychiatrą? |
|
|
|
Kredyt na samochód w 2026 – gdzie teraz są najlepsze warunki? |
|
|
|
Co się nie sprawdziło podczas budowy albo remontu domu |
|
|
|
lumpeksy w Trójmieście albo w Mławie |
|
|
|
Na co nigdy nie zgodzlilibyście się w seksie? |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych