Na co nigdy nie zgodzlilibyście się w seksie?
#43
Napisano 24 września 2008 - 21:30
#46
Napisano 24 września 2008 - 22:54
po 2:
po 3:
#47
Napisano 24 września 2008 - 23:00
A ja dzis P podpuszczalam ze bym chciala jakas laske. I tam mu mowie jak chce zeby wygladala itd, a on tak slucha i wkoncu wypalil: Kotku, co Ty mi tam bredzisz?
A ja..eee..nic
To taka prowokacja byla, ale i tak mi nie uwierzyl bo wie ze nigdy bym sie nie zgodzila. Ale wysluchal
#48
Napisano 24 września 2008 - 23:01
#49
Napisano 24 września 2008 - 23:04
#50
Napisano 24 września 2008 - 23:07
#51
Napisano 24 września 2008 - 23:09
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#52
Napisano 24 września 2008 - 23:10
#53
Napisano 25 września 2008 - 06:45
natomiast gdybym byla samotna nie wiem czy nie chcialabym sprobowac... ale domyslam sie ze to tylko takie gadanie
jak przyszloby co do czego to pewnie bym tego nie chciala....
ale dzielic sie swoim facetem ODPADA
chyba ze 2 facetow i ja
zartuje sobi eoczywiscie
nie ogolnie jestem jak wiekszosc na zdecydowane NIE
#54
Napisano 25 września 2008 - 08:29
krowka17, dziwne ze faceci w trojkacie to zawsze druga laske widza a nie innego faceta:)
wcale nie dziwne po prostu dwie kobiety razem wyglądają o wiele bardziej estetycznie niż dwóch kolesi...Mam też wrażenie, że jest tak jakby większe przyzwolenie społeczne na lesbijki niż na gejów i bardzo dobrze!! wymiotować mi się chce jak sobie pomyśle o dwóch całujących się kolesiach. A dziewczyny... fajnie wyglądają w takich sytuacjach
#55
Napisano 25 września 2008 - 14:27
Jeśli chodzi o trójkąty, w jakiejkolwiek konfiguracji, to mamy taki temat, więc tam można dokończyć dyskusję...
trojkacik-w-lozeczku-vt469,135.htm
#56
Napisano 26 września 2008 - 20:51
#57
Napisano 27 września 2008 - 09:53
#58
Napisano 27 września 2008 - 19:27
Nie jestem tak sprawdzam po prostuAleż Ty Mirabelko podpuszczalska jesteś.
#59
Napisano 09 października 2008 - 19:05
e tam.
#60
Napisano 09 października 2008 - 19:20
ale sek w trójkącie nie musi oznaczać głębokiego gardła to dwie różne rzeczy ..... głębokie gardło to rodzaj fellatio (jakby bardziej intensywny seks oralny)ja chyba też nie zgodziłabym się na żaden trójkąt, i dokładnie na 'głębokie gardła'.
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Księgi Wieczyste za darmo – sprawdzenie i ustalenie numeru KW online |
|
|
|
Zbieranie deszczówki do podlewania ogrodu |
|
|
|
Odnowienie kuchni |
|
|
|
Zakup mieszkania w Szczecinie |
|
|
|
Zakup nieruchomości |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
























