Na co nigdy nie zgodzlilibyście się w seksie?
#61
Napisano 09 października 2008 - 19:35
#62
Napisano 09 października 2008 - 19:40
#63
Napisano 09 października 2008 - 19:44
normalnie chyba dla tych yy bulimiczek?
#64
Napisano 09 października 2008 - 20:06
nie jest takie złe na jakie wygląda trzeba tylko sie rozluźnić i nie myśleć o tym ze to jest głęboko .....normalnie chyba dla tych yy bulimiczek?
nie zgodziła bym sie na bicie mnie wszelkie sado macho odpadaj i podduszanie mnie to przeraża
#65
Napisano 11 października 2008 - 19:45
Piss seks tez jakos niespecjalnie mnie kręci , fisting (cos jak palcówka tylko wsuwa sie pięść w pochwe partnerki ) i ostre sado maso - bicie sie , sprawianie sobie bólu .
#66
Napisano 11 października 2008 - 19:55
jak to czytam to mam wrażenie , że jestem mocno zacofana w tej sferze , ale wcale mnie to nie martwi bo w ogole mnie to nie rajcuje i nigdy tez sie na takie eksperymenty nie zgodzęScat , czyli robienie kupy na partnera
Piss seks tez jakos niespecjalnie mnie kręci , fisting (cos jak palcówka tylko wsuwa sie pięść w pochwe partnerki ) i ostre sado maso - bicie sie , sprawianie sobie bólu .
#67
Napisano 11 października 2008 - 19:56
#68
Napisano 11 października 2008 - 20:02
#69
Napisano 11 października 2008 - 20:03
#72
Napisano 13 października 2008 - 11:51
#73
Napisano 13 października 2008 - 11:55
#74
Napisano 14 października 2008 - 12:27
chyba bym sie udusiła albo zwynmiotowałaTo jest wsuwanie penisa jak najgłębiej do gardła, dla niektórych kobiet możliwe jedynie w pozycji gdy leżąc odchyla głowę do tyłu, facet staje za nią wsuwając penisa najgłębiej jak sie da. Raczej nie dla mnie:)
#75
Napisano 14 października 2008 - 12:54
#76
Napisano 14 października 2008 - 13:07
#77
Napisano 14 października 2008 - 13:08
#78
Napisano 14 października 2008 - 13:09
a tak serio to zależy od tego jakie kto ma gardło
no właśnie, a pozatym napewno można się do tego przyzwyczaić
#79
Napisano 14 października 2008 - 13:12
ale po co przyzwyczajać się do takich rzeczy?pozatym napewno można się do tego przyzwyczaić
#80
Napisano 14 października 2008 - 13:14
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Księgi Wieczyste za darmo – sprawdzenie i ustalenie numeru KW online |
|
|
|
Zbieranie deszczówki do podlewania ogrodu |
|
|
|
Odnowienie kuchni |
|
|
|
Zakup mieszkania w Szczecinie |
|
|
|
Zakup nieruchomości |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych


















